Szukam/polecam/nie polecam -firmy wymieniające okna

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: PROSZĘ POLEĆCIE MI DOBRĄ FIRMĘ WYMIENIAJĄCĄ OKNA:))

Postprzez zibidibi Śr, 2 kwi 2014, 12:21

Firmę którą mogę polecić to Mt 73 system mają dobrych monterów okien ceny przystępne
zibidibi

Re: PROSZĘ POLEĆCIE MI DOBRĄ FIRMĘ WYMIENIAJĄCĄ OKNA:))

Postprzez adamb Śr, 2 kwi 2014, 20:40

Kolejny temat do zamknięcia :wink:
adamb

Re: Okna Papter czy ktoś miał przyjemność składać reklamację?

Postprzez hania.k Pt, 18 kwi 2014, 20:05

bardzo nie polecam tej firmy, niedbalstwo i obsługa na niskim poziomie, zachwalają a jak coś jest nie tak to później pyskują... a w szczególności Pani która tam obsługuje, a może już nie pracuję... nie polecam... :shock:
hania.k

Postprzez pat88 So, 19 kwi 2014, 17:58

Temat o oknach jest kilka watków poniżej...ale co tam niej jest jeszcze nastęone 10 utworzonych....
pat88

Postprzez moderator So, 19 kwi 2014, 18:48

Witam,

Muszę stanąć w obronie użytkownika hania.k, gdyż nie mogła dodać tego postu do tamtego tematu, gdyż tamten jest zamknięty jako "załatwiona" sprawa. Nie chciałem ich scalać, gdyż jak by nie patrzeć to różne problemy, ale zainspirowany tym ;) . Zmienię opis tamtego wątku, na jakiś sensowny, i tam będziemy umieszczać wszystko co dotyczy firm "okiennych". Ale to później teraz czas na relaks ;).

PS.
Proszę mi wskazać te "10 wątków" o oknach (zgłoszeniem) dołączę.

Wesołych świąt
Moderator
moderator

Postprzez adamb N, 20 kwi 2014, 13:13

hania.k napisał(a):niedbalstwo i obsługa na niskim poziomie

Obsługa na niskim poziomie to faktycznie przyczynek do negatywnej opinii... ale niedbalstwo na niskim poziomie to chyba dobrze ? :wink:
adamb

Re: Szukam / niepolecam itp. czyli firmy montujące okna

Postprzez fotografrybnik N, 20 kwi 2014, 17:12

Witam
ilu klientów tyle opinii-tak samo jak firm - zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje - zawsze kiedyś jakaś firma popełni wpadkę lub błąd - ten się nie myli kto nic nie robi - jeżeli są to marginalne przypadki to raczej nie można takiej firmy przekreślać.Co do Paptera to wymieniali okna w 2 mieszkaniach i ok - szybko - solidnie - rozsądnie cenowo -i dobrze- w sumie było to z chyba 8 lat temu i do dziś jest ok - bez regulacji itp. I żeby nie było - ja osobiście zajmuję się inną branżą i Paptera tylko mogę polecić - aczkolwiek ze słyszenia właśnie również firma Okna Konsek również miała dobre opinie (w sumie montaż okien to nie wyższe studia inżynieryjne - jeżeli ktoś coś spaprał to zawsze można złożyć reklamację - zawsze mogą poprawić - kwestia porozumienia i to w każdej branży.
pozdrawiam życząc spokojnych i pogodnych Świąt oraz dobrego wyboru usługodawcy.
Krzysztof
fotografrybnik

Postprzez antifan Cz, 24 kwi 2014, 09:16

NIEPOLECAM KOL-DAR. Jak już wezmą pieniądze, to zapomnijcie o szybkim rozwiązaniu problemu. Jeśli mają ekipę profesjonalnych montażystów, to ja w takim razie zmieniam branżę. Paproki i tyle. Jak się zwróci uwagę, to wielkie oburzenie, że jest dobrze, że tak ma być itp.
antifan

Postprzez kerim85 Pt, 25 kwi 2014, 10:07

A ktoś może coś powiedzieć o oknach i montażu z firmy Davidson? Bo chcę wymienić okna i zastanawiam się właśnie nad tą firmą.
kerim85

Postprzez rob78 Pt, 25 kwi 2014, 10:30

Czemu nie wybierzecie sobie producenta? Tylko biura handlowe... nie rozumiem.
rob78

Postprzez kerim85 Pt, 25 kwi 2014, 10:53

Kogoś polecisz?
kerim85

Postprzez Wojtek111 Pn, 28 lip 2014, 20:43

NIE POLECAM ALUSYSTEMY!!!!!NIE DOSC ŻE KŁAMIĄ NA STRONIE ŻE MAJĄ 300 METROWĄ HALE TO MAJA PRACOWNIKÓW BEZ UMOWY!!
Wojtek111

Postprzez marys76 Pn, 28 lip 2014, 20:47

Co ma wspólnego powierzchnia hali produkcyjnej z jakością świadczonej usługi? Chyba kogoś poniosło z wylewaniem swoich żali.
marys76

Postprzez damian1989j Pn, 24 lis 2014, 19:08

Witam
Ja osobiście polecam firmę kol-dar. Miałem montowane przez nich okna i drzwi pokojowe. Jestem zadowolony z obsługi. Byłem na sklepie na Żorskiej w Rybniku, mają tam dużo wystawek i jest świetna obsługa. Punkt jest długo otwarty bo aż do godz 20 :shock: więc bez problemu po pracy mogłem podjechać i wszystko pozałatwiać.
Oczywiście porównywałem też inne okna, byłem m.in.w partner okna, mega okna. Obsługa tez była dobra ale przeważyło podejście w kol-darze do klienta. Dzwonili, pytali czy mam inne wyceny, że mogą zejść z ceny i naprawdę dali mi dobrą cenę. Troszkę obawiałem się że będzie zły montaż, bo różne czytałem opinie o kol-darze. Ale po montażu mogę stwierdzić że jest dobrze wykonany. Wróciłem ponownie do kol-daru po drzwi pokojowe, również z montażem. Dlatego polecam firmę mimo różnych opinii. Nie wiem czym były one spowodowane, może faktycznie komuś coś źle zrobili, różnie bywa, a może ludzie po prostu przesadzają... Sam pracuję na obsłudze klienta i wiem jacy potrafią być ludzie... Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

Witam,

To jest spam

Pozdrawiam
Moderator
damian1989j

Re: Szukam/polecam/nie polecam -firmy wymieniające okna

Postprzez FilemonKot Pt, 2 sty 2015, 16:29

W znacznej mierze drodzy Klienci sami jesteście sobie winni tej "wysokiej jakości".
Pamiętajcie że nie ma czegoś takiego jak "tanie i dobre". Kupujecie okna raz na 15 lat i szczypiecie się o każdą, dosłownie każdą złotówkę. Idziecie tam gdzie dadzą Wam coś za 100 zł taniej.
Wy szukacie oszczędności to i sprzedawcy szukają oszczędności. Kupują gorsze materiały i oszczędzają na montażystach zatrudniając pana Władka który kiedyś raz zamontował okno i doskonale się na tym zna.
Mogę powiedzieć że 9 na 10 firm w Rybniku ma niedouczonych sprzedawców teoretyków. Sprzedają, ale tak na prawdę nie wiedzą co sprzedają. Wciskają Wam bałach o 5 komorach o profilu klasy A, o nieskazitelnej bieli, o grubości profilu czyli o tak na prawdę mało istotnych rzeczach a Wy to łykacie jak pelikany i wychodzicie z punktu sprzedaży z przeświadczeniem że dokonaliście dobrego wyboru. Łał teraz będę mieć okna 5 komorowe, samoczyszczące się o nieskazitelnej bieli... Brednie!
Będziecie mieć okna takie same jak wszyscy. Postawią Wam okno w nowym domu na cegłówkach zakotwią po bokach, zaleją pianką a Wy będziecie się cieszyć od ucha do ucha.. Wyjmą cegłówki i nagle okno zaczyna haczyć. Nie otwiera się tak jak na początku. Co się stało? Ano 80 kilo bez podparcia ciągnie w dół a sprzedawca pewnie nie zamontował profilu poszerzającego. Przyjdzie zima, po zimie nadejdzie wiosna, zechcecie ocieplać dom i co się okazuje? Wykruszyła Wam się pianka montażowa bo oszczędziliście 10 zł / mb na foliach paro przepuszczalnych i paroszczelnych. Plujecie sobie w brodę... To było tylko 700 zł co w kosztach całej inwestycji 20-25 tys jest śmieszną nieodczuwalną kwotą.. a miałbym spokój. Teraz muszę dopiankowywać.
Można tak pisać i pisać, ale i tak najważniejsza jest cena..
FilemonKot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc