Sala weselna- Rybnik i okolice

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: Sala weselna- Rybnik i okolice

Postprzez opeltest Śr, 3 wrz 2014, 18:38

Ja polecam Dom Przyjęć Finezja W Szczerbicach
najlepsze jedzenie jakie miałem już w dużej ilości lokalów
pod względem jakości ilości i smaku naprawdę polecam
opeltest

Postprzez brzeczyszczykiewicz Pt, 14 lis 2014, 21:59

Polecam Dworek nad Stawem w Wodzisławiu (Zawadzie). Piękne obejście, jedzenie pyszne i dużo. Cena zależna od pakietu, jednak przy najdroższej ofercie dużo gratisów m.in. alkohol (0,7 l na parę). Naprawdę warto.
brzeczyszczykiewicz

Postprzez Klient1234 Cz, 1 sty 2015, 11:32

Dom Weselny CONTRA w Wodzisławiu Śląskiem- byłem w tym lokalu w dniu wczorajszym na zabawie Sylwestrowej i powiem szczerze jestem bardzo rozczarowany. Sylwester z racji, iż to ta wyjątkowa noc w roku nie jest tani więc ostatnią rzeczą jakiej się spodziewałem to że będą odczuwalne jakiekolwiek oszczędności - kolacja miała być na 19:00 - a my dostaliśmy jedzenie po 20:00 w dodatku już zimne mięsa. Wniosek prosty za mało obsługi lub zbyt wolna no ale żeby dać na pierwszą kolację Klientom zimne jedzenie?
Zimna płyta najskromniejsza jaką kiedykolwiek widziałem.
Druga ciepła kolacja - strogonoff - starczyło dla co drugiej osoby przy stoliku... Szefostwo chyba miało nadzieję że o 2:00 już nikogo nie będzie... Jestem bardzo rozczarowany
Klient1234

Postprzez opeltest Cz, 1 sty 2015, 12:59

Napisz coś więcej o tej imprezie sylwestrowej (miałem tam być )jaki zespół i cała reszta

Najlepszego w Nowym Roku forumowiczom
opeltest

Postprzez dudi87 Wt, 14 kwi 2015, 22:40

Bardzo proszę drogich forumowiczów o opinię na temat organizacji wesela w Leśnej Polanie w Szymocicach, może ktoś był jako gość, w internecie jest ich jak na lekarstwo, będę wdzięczny za każdą podpowiedź czy warto, pozdrawiam
dudi87

Postprzez bima Wt, 19 maja 2015, 21:38

czy ktos moze cos powiedziec na temat Hotelu Korona w Rybniku Ochojcu??? Sala mi sie bardzo podoba, ale nie wiem jakie jest z jedzeniem, czy jest smaczne, cieple i czy jest go duzo??? Moze moglby ktos polecic inny podobny lokal na ok. 80 osob z pokojami dla gosci????
bima

Postprzez mwojciechowska Wt, 27 paź 2015, 12:21

Polecam restaurację Capitol w Stanowicach. Jest capitalna ;-)
mwojciechowska

Postprzez marys76 Wt, 27 paź 2015, 14:55

Tak też myślałem, że coś w końcu polecisz! Sztuczne nabijanie postów i nagle bęc POLECENIE miernej knajpki. FUUUUUJ :evil:
marys76

Postprzez ju84 Śr, 28 paź 2015, 14:43

Ja polecam GOŚCINIEC "WRZOSY" w Radlinie :) Byłam tam na kilku imprezkach, sama także zrobiłam tam wesele :) na terenie Gościnca jest plac zabaw dla dzieci, można wykonać foto sesyjkę, gdyż jest tam jakieś oczko wodne, mostek drewniany, dużo zieleni:) My dodatkowo jechaliśmy robić fotki do Jankowickiej Studzienki. Sala Gościnca jest dosyć duża, elegancka, jedzenie jest bardzo dobre i wyborne. Jeśli miałabym kiedyś znowu robić jakąś imprezkę to napewno tam! A jeśli chcecie wiedzieć jaki zespół miałam to już pisze... Duo Vocal & Sax. Polecam GOŚCINIEC WRZOSY!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro :)
ju84

Postprzez Utherino N, 15 lis 2015, 10:10

Nie polecam domu przyjęć "EWA" w Piecach. Sala ładnie urządona, do 100 dobrze bawiących sie osób jest ok, ale powyżej tej liczby robi się ciasno, co odbija sie na komforcie zabawy. Podają dużą ilość różnorodnego jedzenia jednak co do ich jakość można mieć zatrzerzenia. Wiekszość potraw, które powinny podane być na gorąco są letnie lub zimne. Duże zastrzeżenie do wędlin podawanych przy zimnej płycie, nieprzyjemnie pachniały. Nikt tego nie ruszył. Sala na początku imprezy nie była dostatecznie wentylowana co spowodowało przy 120 osobach wzrost temperatury i duszność. Póżniej obsługa włączyła klimatyzacje, która wyziębiła sale do tego stopnia, że gościom było zimno.

Dużo lepszymi salami na wesela są "Finazja" w Szerbicach i "Iwona" w Radziejowie. Sale równie duże i ładnie urządzone. W Iwonie dużo lepsze obejscie, w EWIE praktycznie go brak. Iwona i Finezja oferują jakościowo bardzo dobre jedzenie!!!
Utherino

Postprzez Kamil78 N, 15 lis 2015, 10:49

Ja również nie polecam domu przyjęć " EWA " gdzie byłem już na dwóch weselach. Jedzenie nie dobre i nie świeże, zła obsługa ( np. nie potrafią dostosować odpowiedniej temperatury wewnątrz... ) i ogólnie nie warto tym lokalem się interesować gdyż są lepsze w niższych pieniądzach.
Kamil78

Postprzez Dobromir_1982 N, 3 kwi 2016, 10:42

Ja mogę polecić lokal PREMIUM w radlinie :) sale trzeba rezerwować ze 2 3 lata szybciej , nowy styl super żarcie no i bylisny tam kilka razy na weselach i wrażenia mega . Trochę pewnie dzieki dj kargol, ale lokal godny uwagi. Jedynie co to drogi :twisted: podobało nam się też w contra w odzislawiu i Arkadii tez w radlinie. Lokal ewa piece tak pół na pół :roll:
Dobromir_1982

Postprzez joanaw Śr, 17 sty 2018, 11:52

Na wesele bardzo fajnym lokalem jest http://www.dworeknadstawem.pl/. Byłam tam na weselu i organizowałam komunię mojej córki. Jest naprawdę pełen profesjonalizm. Przestronna sala i w ogóle ładny lokal do tego czysto i ładnie udekorowany. Jedzenie smaczne i świeże oraz w dużych ilościach. Obsługa tez stoi na wysokości zadania. Spokojnie można ich polecić
joanaw

Postprzez awerum So, 17 mar 2018, 23:04

Cześć, a słyszeliście opinie o Parku leśnym u Kaczyny?
Chcemy tam zorganizować wesele, szczególnie chcieliśmy rozeznać jak jest z jedzeniem i obsługą, póki co słyszałam zróżnicowane głosy ,pozdrawiam
awerum

Postprzez BarbaraLewandowska Pn, 2 kwi 2018, 12:44

Polecam Biały Dom w Czerwonce. Organizowaliśmy tam wesele w październiku i złego słowa nie mogę na nich powiedzieć. Piękne miejsce, sala bardzo duża. Fajne propozycje menu, właściciele szli nam na rękę i wszystkie pytania i wątpliwości rozwiązywali od razu.
BarbaraLewandowska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc