szczyt głupoty w rybnickim wydaniu

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

szczyt głupoty w rybnickim wydaniu

Postprzez laaant Śr, 24 kwi 2019, 10:29

Tytułem budowy hali pod blokiem chabrowa 28 zlikwidowano nam 25 miejsc parkingowych.
Wnioskiem rady osiedla i nadzorczej RSM obiecano nam parking na miejscu boiska. bez konsultacji z mieszkańcami chabrowa 28.Wyjazd zaprojektowano tak że nastąpiła likwidacja 10 miejsc parkingowych starych.To tyle ile mieści sie po jednej stronie nowego parkingu.
Czyli za kilkaset tys mamy parking na 10 samochodów.Z podziękowaniem projektantowi który powinien zrezygnować z zawodu i radzie nadzorczej która zatwierdza a nie myśli.I nie wspomnę o kierowniku osiedla chabrowa.
laaant

Re: szczyt głupoty w rybnickim wydaniu

Postprzez Juarez Wt, 18 cze 2019, 06:47

Nie jestem pewien czy coś się w tym kierunku zmieni.I podejrzewam, ze nic. Buduje się coraz wiećej, ludzie maja coraz więcej samochodów.Sam jak mieszkałem w bloku to zastanawiałem się czy nie zrezygnować z auta z uwagi na to, ze jest niesamowity problem z parkowaniem . Niekiedy krązyło sie kilkanaście minut po osiedlu w poszukiwaniu miejsca parkingowego.

Jak odwiedzam znajomych mieszkających na osiedlach mieszkaniowych to jest podobnie. Z deweloperskimi również nie jest lepiej. Ilość miejsc parkingowych jest zdecydowanie mniejsza niż ilość mieszkańców.
Juarez

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach