dobry laryngolog

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

dobry laryngolog

Postprzez lobbos Cz, 14 sty 2016, 10:28

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego laryngologa?? Mam chyba coś z zatokami, ciągle mam zatkany nos, głowa mnie boli szczególnie przy pochylaniu. Spać się w nocy nie da, domowe sposoby na odetkanie tego nosa niewiele dają :/
lobbos

Re: dobry laryngolog

Postprzez kred Cz, 14 sty 2016, 10:38

Idź najpierw do swojego lekarza rodzinnego, może przepisze jakiś antybiotyk. Jak nie pomoże to pójdziesz do laryngologa. Na Kościuszki masz co najmniej dwa gabinety, ja chodziłem z dzieckiem do tego bliżej bazyliki, doktor wydaje się być ok.
kred

Postprzez panoczek Cz, 14 sty 2016, 10:52

Polecam iść prywatnie, w Rybniku na próżno szukać jakichkolwiek dobrych lekarzy na NFZ. Prywatna opieka medyczna nie jest aż taka droga, a uwierz mi, wrażenia są kompletnie inne.
panoczek

Postprzez adamb Cz, 14 sty 2016, 14:06

kred napisał(a):Idź najpierw do swojego lekarza rodzinnego, może przepisze jakiś antybiotyk.

Tak, tak wszystko leczmy antybiotykami, a lekarze już alarmują że za parę lat mogą wrócić choroby uznane już za "zapomniane" (gruźlica, malaria) i nie będzie tego czym leczyć, bo ludzie uodparniają się (poprzez nadużywanie) na działanie antybiotyków.

Co do laryngologa: ja polecę panią dr Lidię Kucza. Przyjmuje na Reymonta (obok Hondy), koszt wizyty (mojej) to 80zł.
adamb

Postprzez lobbos Pt, 15 sty 2016, 09:48

Dzięki wielkie za namiary, chyba jednak pójdę prywatnie, jak na razie w aptece sobie nasodren kupiłem i robię rozeznanie co do tych lekarzy o których pisaliście, pani dr Kucza ma nawet przystępną cenę jak na prywatna wizytę :)
lobbos

Postprzez LEMUR Pt, 15 sty 2016, 12:49

Musi być Rybnik?
Ja korzystam z usług dr Justyna Bogusza w Katowicach, dane znajdziesz w necie.
LEMUR

Postprzez aquarius So, 6 sie 2016, 21:02

Marin Michow, ordynator na laryngologii w Orzepowicach, bardzo dobry lekarz, gabinet w Sal-Medzie na łącznej.
aquarius

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach