Uporczywe dzikie gołębie na osiedlu Nowiny.

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Uporczywe dzikie gołębie na osiedlu Nowiny.

Postprzez janekmasluwe Cz, 26 lut 2015, 12:40

Witam.

Chciałbym grzecznie spytać mieszkańców osiedla,szczególnie ulic Orzepowickiej,Kominka,Wandy,Wawelskiej,Floriańskiej. Czy naprawdę panuje tutaj taka znieczulica ,czy może to ja jestem coś nie teges? Czy wam ludzie nie przeszkadza wiecznie obsrany balkon,parapet itp. Czy udajecie że problemu nie ma i już? Np. obok sklepu Lidl na Orzepowickiej,strach przejść pod drutami nad chodnikiem aby nie zostać dosłownie zasranym przez to dziadostwo wiecznie tam siedzące. Chciałbym teraz na spokojnie spytać,czy jest w tej dzielnicy ktoś jeszcze,kto uważa że trzeba z tym zrobić porządek? Pytam? Tylko niech tu nie piszą hodowcy,do was i waszych pięknych ptaków nic nie mam. Jestem zdumiony że nikt tego tematu nie ośmiela sie nawet ruszyć,ludzie na miłość boską,zasrają nas te zdziczałe roznoszące choroby pseudo ptaki. :shock:
janekmasluwe

Re: Uporczywe dzikie gołębie na osiedlu Nowiny.

Postprzez jojo Cz, 26 lut 2015, 13:12

janekmasluwe coś mi się wydaje,że ty jeteś nie teges.I może napiszesz nam jakie to są te "pseudo ptaki"
jojo

Postprzez janekmasluwe Cz, 26 lut 2015, 13:35

jojo ,widzę że nie ma sensu z tobą....poczekam jeszcze. Tymczasem idź do książek. 8)
janekmasluwe

Postprzez majcin Pt, 27 lut 2015, 08:25

Nie ma nic gorszego niż te latające szczury, nawet oblanie parapetu "krecikiem" nic nie daje... najlepiej to jakoś otruć albo zastrzelić
majcin

Postprzez janekmasluwe Pt, 27 lut 2015, 11:45

majcin .Jeśli to otrujesz lub zaczniesz strzelać to cię posadzą. W takim kraju właśnie żyjemy. Ja myślę raczej aby tą sprawę może jakoś nagłośnić ,niech się mieszkańcy wypowiedzą co o tym ptactwie myślą. Bo jestem głęboko przekonany że ludziom to przeszkadza ,lecz nic lepiej nie mówić,bo i co się będę wychylał,no tak mentalność. Sam codziennie widzę jak uporczywie ludzie na balkonach odganiają te latające świństwo. Ale co to daje,skoro inny idiota dokarmia chlebusiem i bułeczkami. Kotom budują budki mieszkalne,dokarmiają,jestem przekonany że gdyby ludzie nie dokarmiali tych kotów, to one z głodu....rozprawiałyby się z tymi obsrańcami parapetów.

Puenta.

Jeśli jednym z twoich ulubionych zajęć jest skrobanie ptasiego gówna z parapetów i balkonów,to nie wpierdzielaj się w ten temat. To nie do ciebie majcin .

Na razie tyle,może ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia?
janekmasluwe

Postprzez chudziutki Pt, 27 lut 2015, 11:46

Witam,
Musicie najpierw "odstrzelić" osobę która notorycznie dokarmia gołębie na trawniku obok Lidla.Pozdrawiam
chudziutki

Postprzez jojo Pt, 27 lut 2015, 13:00

A ja was informuję,że cały rok dokarmiam wszyskie ptaki (kupuję im ziarno a nie kwaśny chleb) a one odwdzięczają mi się pięknym śpiewem w ogrodzie. :D
jojo

Postprzez riko Pt, 27 lut 2015, 18:18

ja tez cala zime dokarmiam PTAKI I PTASZKI - ale dla tzw. DACHOWE SRACZE nie mam skrupolow !!!!!!!!!!
riko

Postprzez riko Pt, 27 lut 2015, 18:33

natomiast bylbym za dokarmianiem dzikich kaczek wzdluz Nacyny bo sa ozdoba dla miasta np. obok mostu w centrum ul. Raciborska ?
riko

Postprzez janekmasluwe Pt, 27 lut 2015, 18:53

riko o tym właśnie mówię. Ja też nie jestem jakimś psychopatycznym przeciwnikiem ptaków,mam kilku znajomych hodowców ALE GOŁĘBI ,to co lata po osiedlu ,zmazane,na 100% roznoszące kleszcze (info dla jojo),to są zwykłe szkodniki. Prawdziwy gołąb hodowlany,lotnik ma obrączkę,lub nawet kilka. Co do kaczek jestem za twoją opcją,nawet są fajne, a nade wszystko nie srają po oknach. :wink:
janekmasluwe

Postprzez jojo Pt, 27 lut 2015, 20:11

Jak kaczki obsr...ją wam park przy Nacynie to też będziecie je chcieli wytruć.
jojo

Postprzez AlicjaeR Pt, 7 sie 2015, 09:35

założycielu tego śmiesznego tematu , te , jak to nazwałeś , pseudo ptaki , żyją w Rybniku dłużej niż ty , więc jak coś nie hallo to zawsze możesz wrócić tam skąd pochodzą twoi przodkowie
AlicjaeR

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach