Młodociany wyjec na Rynku

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Młodociany wyjec na Rynku

Postprzez Abisall Pt, 20 lut 2015, 13:28

Zrobiło się cieplej i od razu na Rynku i w okolicach pokazali się grajkowie, jedni lepsi inny zdecydowanie mniej mili dla ucha. Jednak wszelkie rekordy bije mały chłopaczek z akordeonem który stoi pod fontanną na Rynku i wyje wtórując przeraźliwym dźwiękom jakie wydaje jego instrument. Policja dziś a Straż Miejska onegdaj przechodzi obok niego i nie reaguje więc przypuszczam że dzwonienie do nich zda się na nic. Nie orientujecie się czy jest jakiś legalny sposób aby uciszyć takich wyjców?
Abisall

Re: Młodociany wyjec na Rynku

Postprzez Ministrant Pn, 23 lut 2015, 11:49

Postrasz cygana, że za publiczne śpiewanie grozi kara prac społecznych na pewno podziała :twisted:
Ministrant

Re: Młodociany wyjec na Rynku

Postprzez AlicjaeR Cz, 11 cze 2015, 10:08

Nie bywam teraz w centrum zbyt często , ponieważ mieszkanie w Centrum sprzedałam , ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie akordeoniści/stki żebrzący z pieskami ... w zeszłym roku zgłaszałam do SM ale psy mają jedzenie i picie , i nie mają się do czego niby doczepić , pomijając jedynie to , ze psy zmieniane są jak rękawiczki i często to psy kradzione w innych częściach Polski .
AlicjaeR

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach