Wczorajszy pożar w okolicach cmentarza w Chwałowicach!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Wczorajszy pożar w okolicach cmentarza w Chwałowicach!

Postprzez melody6 Pn, 5 sty 2015, 21:02

Czy wie ktoś coś więcej na temat pożaru w pobliżu cmentarza w Chwałowicach, który miał miejsce we wczesnych godzinach popołudniowych 4 stycznia? Ja widząc z okna duże kłęby dymu wyskoczyłam z domu i pobiegłam na miejsce, żeby ew. zadzwonić na straż, sprawdzić co się stało. W drodze na cmentarz minął mnie wóz strażacki, który i tak musiał zawrócić, bo nie mogli się nijak dostać do pożaru. Pojechali w stronę ulicy Nowej (równoległa do J. Śliwki). Rozmawiałam z parą, która czekała na straż na cmentarzu i mówili, że pali się jakaś szopa/drewniany domek no i zajął się tez kawałek lasu brzozowego za płotem cmentarza. Ogień buchał wysoko i nie wyglądało to ciekawie. Na portalach rybnickich cisza... Czy ktoś wie coś więcej może? :shock:
melody6

Re: Wczorajszy pożar w okolicach cmentarza w Chwałowicach!

Postprzez flamasterflexx Wt, 6 sty 2015, 19:01

W twoim opisie akcji brakuje tylko informacji kto to podpalił,i kto zadzwonił po straż.Wiecej sie nie dowiesz bo wszystko wiesz,nawet że to paliły sie brzozy :)
flamasterflexx

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach