Parking osiedle Dworek

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Parking osiedle Dworek

Postprzez mkq Pt, 28 lis 2014, 11:43

Witam wszystkich,
Chciałbym zapytać gdzie najlepiej parkować samochodem w okolicach osiedla Dworek?
Parkingi przy blokach są zdecydowanie za małe, czasem trudno znaleźć tam miejsce o godzinie 12.00 nie mówiąc już o porze kiedy wszyscy wracają z pracy.
Do niedawna był jeszcze parking awaryjny obok Tesco, ale teraz ze względu na liczbę parkujących tam studentów zostaną wprowadzone bramki i opłata 10 zł za godzinę (oprócz pierwszych 1,5h)
Jakieś propozycje?

PS. Sprzedaż samochodu i komunikacja miejska odpada ze względu na miejsce pracy (inne miasto).
mkq

Re: Parking osiedle Dworek

Postprzez niuti Pt, 28 lis 2014, 11:48

:) sprzedaż samochodu i mieszkania i kupno w tym mieście co praca ;p

A poważnie to może spróbować z "drugiej strony" - od ulicy św. Józefa, trudno coś konkretnie doradzić bo nie wiadomo gdzie mieszkasz czy bliżej Plazy czy Tesco.
niuti

Re: Parking osiedle Dworek

Postprzez drew11 N, 28 gru 2014, 16:49

Witam,

to faktycznie jest porażka. Co prawda, ja jakoś zawsze znajduję o dziwo miejsce ostatnio - ale dzisiaj w okresie między świątecznym nie udało mi się i co więcej - jak przeszedłem się przez nasz parking, co może 3 samochód był z zezwoleniem, reszta to Wodzisław, Jastrzębie itp. Trzeba coś z tym w końcu zrobić - zamierzam na pewno przy najbliższej okazji zaczepić naszą Administrację Os. Centrum, czy nie dałoby się wprowadzić szlabany jak wszędzie. Ponadto zachęcam do zgłaszania na straż miejską takich sytuacji, trzeba pogonić buractwo z parkingów którym szkoda złotówki na parking na Plazie.

Pozdrawiam serdecznie,
drew
drew11

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach