Ławki na deptaku.

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Ławki na deptaku.

Postprzez superelektro Wt, 16 wrz 2014, 13:20

Po raz pierwszy od niepamietnych czasów dziś przeszedłem deptakiem, a konkretnie chodzi mi o ulicę Sobieskiego. Zostało tam zamontowanych kilka ławek. Nie będę się wypowiadał co nich myślę, proponuję przejść się i osądzić samodzielnie.
superelektro

Re: Ławki na deptaku.

Postprzez marys76 Wt, 16 wrz 2014, 18:46

Zauważyłem jedynie, że niektóre po zamontowaniu i wnioskuję, że automatycznie oddaniu do użytkowania, nie trzymają poziomu i są dziwnie pochyłe!
marys76

Postprzez superelektro Wt, 16 wrz 2014, 19:09

A zauważyłeś że nie mają oparć ? Dla młodych to rybka, ale już widzę jak starsi ludzie którzy chcieli by odpocząć na nich siadają. Znów ktoś nie pomyślał. Poza tym są podparte ( a właściwie wiszą ) tylko z jednej strony. Jakoś mi to nie pasi. Zawsze uważałem że jak coś wisi to może się urwać i spaść, ale może ja taki malkontent jestem i nic mi już nie pasi ? W każdym bądź razie nie podoba mi się to rozwiązanie.
superelektro

Postprzez Arteks Wt, 16 wrz 2014, 21:30

superelektro napisał(a):A zauważyłeś że nie mają oparć ? Dla młodych to rybka, ale już widzę jak starsi ludzie którzy chcieli by odpocząć na nich siadają.

Brak oparć to nie problem. Nie każda ławka musi je mieć. Natomiast wygląd tych ławek kojarzy mi się z ławkami peronowymi z dworca kolejowego które pamiętają chyba lata 80... :D
Arteks

Postprzez krakowc Śr, 11 lut 2015, 16:50

A mnie w sumie ten brak oparć nie przeszkadza.Ważne,żeby można było posiedzieć:-).
krakowc

Postprzez piotrekdec Śr, 11 lut 2015, 17:51

Natomiast wygląd tych ławek kojarzy mi się z ławkami peronowymi z dworca kolejowego które pamiętają chyba lata 80

one się nie tylko tak kojarzą, to jest wręcz plagiat okrutnych ławek pkp ze słusznie minionych lat,
(chyba pkp nie spodziewało się, że ktoś będzie chciał zerżnąć-nie wiem czy w ramach żartu projektanta- ich jakże wiekopomne dzieło)
piotrekdec

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach