Zmiany - regulamin rozliczania ciepła RSM

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Zmiany - regulamin rozliczania ciepła RSM

Postprzez marys76 N, 14 wrz 2014, 21:12

Świetna nazwa - termomodernizacja kompletna! Uszczelnić budynek na maxa i przestanie "oddychac" bo trzeba oszczędzać. Prymitywne rozumowanie.
marys76

Postprzez niuti Wt, 16 wrz 2014, 17:17

@laaant

Jakby zebrania były przynajmniej na 18 to z chęcią bym poszedł. Na godzinę, na którą RSM ustala nie ma szans żebym w ogóle zdążył. Fragment o super przewodniczącym to chyba ironia ....zresztą może sprecyzuj o kogo chodzi. Żeby pozbyć się podzielników nie trzeba być na walnym, wystarczy przeczytać regulamin rozliczania co, więc proszę nie rób tu populizmu.
Zakręcanie zaworów .....heheh dobry żart, nie będę o niczym innym myślał przed wyjściem jak i po wejściu do domu tylko o zakręcaniu tudzież odkręcaniu. Można sie tak bawić kilka dni tydzień ...cały sezon? chyba żart. Tobie to wychodzi....gratuluję. Tu nie chodzi o zakręcanie tylko o moim zdaniem patologiczny system rozliczania wg. podzielników. Ja uważam, że system rozliczania w oparciu o nie nie ma racji bytu. Napisałem dlaczego powyżej.
Termomodernizacja kompletna - fajnie tylko dodaj do tego jeszcze dach. Czy osoby które mieszkają w budynkach w których jest termomodernizacja widziały jakiś raport z audytu energetycznego ? to on jest podstawą termomodernizacji - o ile zmieni nam się zapotrzebowanie na energię cieplną w stosunku do tego co było przed po. Nikt nie robi żadnych zebrań , informacji dla mieszkańców nic.......a to powinna moim zdaniem być podstawa, żeby ludzie mieli jasność, świadomość, informację, po co dlaczego i np. dlaczego warto wziąść kredyt na ten cel.
niuti

Postprzez Afordancja Pt, 26 wrz 2014, 09:42

Mały offtop.
Czy ktoś wie jakie muszą zaistnieć warunki aby RSM "właczyła" kaloryfery.?
Ja tam jestem dość tolerancyjny, ale 17 stopni w pokoju to jednak dla mnie 'ciut" za zimno.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez kajzer Wt, 30 wrz 2014, 17:13

Już jest wtorek 30 września kaloryfery nadal zimne.. Za co my płacimy Trzeba się chyba z kilofami da zarządu ciepłowniczego wybrać niczym górnicy do stolicy.. Zapewne by pomogło..!!
kajzer

Postprzez chudziutki Śr, 1 paź 2014, 09:36

Witam,czy ktoś się orientuje dlaczego siedziba spółdzielni jest oflagowana??? Pozdrawiam
chudziutki

Postprzez kajzer Śr, 1 paź 2014, 16:59

Co się dzieje w RSM ..Dzisiaj pani administrator chodziła na Kilińskiego sprawdzać zawory...Nie było czasu wcześniej..??? A kaloryfery nadal zimne.. Jest ktoś w stanie załatwić by było..?? Pewniey trzeba media ruszyć by odpowiedzialni za ogrzewanie bloków ruszyli swe tylko z ciepłych posad.
kajzer

Postprzez niuti Śr, 26 lis 2014, 22:37

i jest........nowy regulamin :) :lol:
Jakby ktoś był zainteresowany to link poniżej albo na stronie rsm ukazała się informacja małym druczkiem :wink: o tym wydarzeniu:

http://www.rsm.pl/index.php/83-aktualno ... regulaminy.

Bardzo podoba mi sie zapis, że grzejniki stanowią własność wszystkich...jak ktoś chciał wymienić to może lepiej nie :lol:
niuti

Postprzez Maks1234 Pt, 14 wrz 2018, 13:12

Im dalej tym gorzej nie widać światła w czoła trzeba szukać pomocy u krewnych , rodziców. Czasami nawet zwracam się o pożyczkę
https://fin32.com/pl staram się pracować coraz więcej, ale na pracę ubiegać się problematyczne po ostatniej zwolnienia
Maks1234

Postprzez marys76 Pn, 17 wrz 2018, 17:08

Goń się frajerze!
marys76

Poprzednia strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach