Bydło basenowe

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Bydło basenowe

Postprzez etet Śr, 11 cze 2014, 17:34

Żeby nie można było zrobić zakupów w kerfurze bo bydło basenowe zajęło każdy centymetr parkingu ? Oby dyrekcja sklepu przygotowała jakiś specjalny cennik (500 zł
za godzinę) dla basenowiczów a potem zaczęła go konsekwentnie egzekwować. Już nie wspominając o tym pchaniu się pod koła na drodze...
etet

Re: Bydło basenowe

Postprzez Benq Śr, 11 cze 2014, 20:43

Beka
Benq

Postprzez truman20 Śr, 11 cze 2014, 21:29

Tak się zastanawiałem co będzie jeśli w upalną niedzielę będzie mecz żużlowy?
truman20

Postprzez unlimited Śr, 11 cze 2014, 23:07

Cieszę się, że nie tylko mi przeszkadza zapełniony parking. Dziś ochrona musiała zwracać uwagę osobom chcącym zaparkować dosłownie na środku drogi łączącej wjazd od obwodnicy z ulicą na której jest Inspekcja. Z gestykulacji kierowców wynikało, że uważają, iż mają pełne prawo parkować gdzie i jak popadnie. Dziwię się miastu, bo chyba całego terenu inwestycyjnego nie sprzedali (tam gdzie ma być Merkury). Jaki problem zrobić tam parking dla klientów basenu. Nawet utwardzać nie trzeba, przecież tylko w dobrą pogodę by się tam parkowało.
unlimited

Postprzez obserwathor Cz, 12 cze 2014, 15:42

na stadionowe koncerty, miasto jest w stanie udostępnić wiele dodatkowych miejsc parkingowych,żeby nas z zewnątrz widzieli i dobrze ocenili,jak to u nas jest fajnie,ale w zwykłym czasie to już nie można parkować na miejskim nieużytku (no chyba,że jest planowane zwiększenie obszaru działania przyjaciół króliczka z klubu golfowego,bo to przecież takie ekskluzywne zajęcie,nie dla plebsu, jak moczenie się w basenie
obserwathor

Postprzez superelektro Pt, 13 cze 2014, 07:14

Rozwiązanie problemu parkowania jest tak proste że aż śmieszne i niektóre sklepy posiadające własne parkingi sobie z tym już dawno poradziły. Albo parkomaty, albo wysoka opłata za parkowanie zwracana przy kasie pod warunkiem zrobienia zakupów za jakąś kwotę, np. 20 zł. To jest przecież ich teren i mogą ustalić opłaty jakie chcą. Nie są niczym związani. Myślę że człowiek który by się tym zajmował zarobił by na siebie w kilka dni. A temu że ludzie którzy idą na basen parkują gdzie się im podoba lub gdzie jest miejsce, akurat się nie dziwię. Przecież każdy tak robi, ci którzy tak się oburzają na basenowiczów też, tylko w innych sytuacjach. Odszczekam to co napisałem jeżeli ktoś mi udowodni że np. idąc do TZR zostawia samochód w okolicy ronda Mikołowskiego. 99% kierowców chce podjechać jak się to okresla pod same schodki i mieć samochód w zasięgu wzroku. Kiedy jeszcze prowadziłem działalność na własnej posesji to zdemontowałem płot i udostępniłem plac na parking dla klientów. Tablica z napisem że to jest teren prywatny i wjazd tylko dla klientów na czas zakupów nic nie dała. Gostek wchodził przelatywał między półkami ( taki "prawie klient" ) i znikał na pół dnia. Ale opłaty i blokady na koła skutecznie rozwiązały problem. Na ogół argument w postaci pytania czy pozwolili by mnie i mojej rodzinie parkować na swoim placu przez pół dnia załatwiały sprawę. Trzeba tylko chcieć rozwiązać problem a nie udawać że go nie ma i jakoś to będzie.
superelektro

Postprzez drozdaxxx Pt, 13 cze 2014, 16:01

A co z wiśniowcem? Tam przecież chyba można zaparkować w ostateczności.
drozdaxxx

Postprzez superelektro So, 14 cze 2014, 08:12

No, ale wtedy trzeba by przejść te 50m więcej, a gdyby to trafiło np. na moją lepszą (?) połowę to już było by utyskiwanie że mogła sobie piechotą przyjść ( już to widzę ) jeżeli nie można wjechać " do basenu". Taka natura. Ja parkuję tam gdzie jest mi wygodnie lub tam gdzie jest miejsce, a ona życzy sobie wjazdu do sklepu więc prawie nigdy nie jeździmy razem żeby nie było spięć.
superelektro

Postprzez unlimited So, 14 cze 2014, 11:44

Oj superelektro, coś zrzędzisz ostatnio..
unlimited

Postprzez rzyt Wt, 29 lip 2014, 12:12

Ciekawe jaki jest poziom stężenia moczu w basenach na Rudzie, gdy jest tam 8000 ludzi i do ubikacji kolejka 40 minut?
rzyt

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach