zrób to sam - szafa wnękowa

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

zrób to sam - szafa wnękowa

Postprzez antoska So, 26 kwi 2014, 09:07

Już od dawna nikogo nie dziwi, to że kupujemy meble które samemu musimy skręcać. Przyglądając się informacjom jak montuje się systemy samojezdne do drzwiczek szaf wnękowych [wycięto, nie jest istotny z punktu widzenia treści, bo przecież to nie reklama], aż chce się samemu wziąć sprawę w swoje ręce. Systemy jezdne są tak proste w montażu że możemy sobie dowolnie wybierać materiały z których wykonamy drzwiczki, które tak w zasadzie są najważniejszym elementem szafy wnękowej. Niedawno w ten sposób zrobiłam sobie zabudowę wanny. Wiadomo w blokach są ciągłe awarie. Jak coś leci na suficie sąsiadowi z dołu zaraz podejrzenie pada na ciebie. Jak masz trwałą zabudowę to odsuwasz drzwiczki i o ... Spadaj piętro wyżej z awantura. ja drzwiczki wykonałam z cienkiej sklejki na która nałożyłam panele z jakich wykonana jest łazienka. Wyszło całkiem profesjonalnie, do tego mam przy wannie miejsce na odkurzacz, masażer do wanny i podręczne środki czystości.
Ostatnio edytowano So, 26 kwi 2014, 10:14 przez moderator, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Usunąłem linka, aby ktoś nie pomyślał, że to zwykły spam i post o niczym. no i IP pasuje to innego "propagatora" linków.
antoska

Re: zrób to sam - szafa wnękowa

Postprzez laaant N, 14 wrz 2014, 08:47

Robię zabudowy już 21 lat.Owszem można sobie samemu robić ale aby dobrze zrobić i dobrze zaprojektować trzeba trochę doświadczenia.I to trochę rozciąga się dla każdej czynności inaczej.Np żeby dobrze płytkować trzeba popracować z 5 lat.Zeby dobrze stolarzyć trzeba 3-6 lat.I to dotyczy wszystkich dziedzin.Czasami odwiedzam ludzi aby zrobic expertyzę poprawności wykonania roboty.Każdy robi jak umie .
laaant

Postprzez beatalisek Śr, 23 sty 2019, 10:10

Jeśli decydujesz się na meble na wymiar, dobrze je przemyśl. Szafa musi być funkcjonalna dlatego dobrze jest wybrać czasem gotowe rozwiązanie
beatalisek

Postprzez Zosia_K Cz, 28 mar 2019, 12:39

Podziwiam ludzi, którzy sami potrafią zrobić sobie meble do domu. Ja jak pewnie większość ludzi kupuję szafy w sieci, od sprawdzonych producentów. Nie mam ani tyle miejsca ani umiejętności żeby samodzielnie coś wyrzeźbić :oops: :)
Poniżej moja ostatnia zdobycz - Kalifornia od mirjan24.pl :!:

Obrazek
Zosia_K

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach