Przykry problem

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Przykry problem

Postprzez turkusova N, 23 lut 2014, 21:37

Cześć. Jako że zwracam się do Was z problemem - proszę o wyrozumiałość. Postaram się pokrótce go opisać. Zawsze gdy mam jakieś ważne "wystąpienie' ot choćby w szkole czy poznaję nową osobę pojawia się straszna suchość w gardle i jamie ustnej. Jest to niesamowicie nieprzyjemne, mam [mocno] spierzchnięte również wargi. Wszystko było ok, do momentu aż wyczytałam jaka może być przyczyna: [wycięto spam]
No i umnie to zdarza się b.często! To chyba nie jest normalne? Byłam u lekarza, ale on oczywiście między uszy puścił to info. Co mam teraz robić? Chyba sobie wyobrażacie jak się denerwuje?
turkusova

Re: Przykry problem

Postprzez bogdaj Pn, 24 lut 2014, 05:42

trema-tak to sie nazywa i przejdzie ci z wiekiem :) a puszcza sie mimo uszu ;)))doktor nie zbagatelizowal tylko wie ,ze to mija :)
bogdaj

Postprzez jojo Pn, 24 lut 2014, 07:19

turkusova najlepiej usuń swoje konto i nie wracaj tutaj więcej to ci trema zniknie.
jojo

Postprzez Ministrant Pn, 24 lut 2014, 14:41

załatw sobie nauczanie domowe (oczywiście z nauczycielami których już znasz) posiedź z 2 lata w domu powinno przejść.
Ministrant

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach