Wszystko ma swoje granice!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Wszystko ma swoje granice!

Postprzez 42topson N, 2 lut 2014, 00:23

Pan Fudali ostatnio wypowiedział się,że będzie startował w wyborach!Zapytany dlaczego nie wyuczył swojego następce,nie potrafił na to pytanie odpowiedzieć!Czyli sam dobrze wiedział,że będzie dalej kandydował!Brawo!Dobry polityk to dobry kłamca!Tak się mówi w mediach krajowych.W naszym mieście są same powiązania czyli UM plus Spółdzielnia mieszkaniowa na ul.Wyzwolenia itd.Mieszkańcy którzy mieszkają w samym centrum nie mają nic do powiedzenia!Wiem że wszędzie są problemy,ale te problemy i kłopoty się nasilają.SM siedzi w kieszeni UM,a a TVT także.Mieszkańcy którzy mieszkają w samym centrum ,usłyszeli od władz Rybnika,że jak się nie podoba to mamy się przeprowadzić!Jest to chore podejście władzy!Krew człowieka zalewa ,jak idąc z żoną przez PL.Wolności stoi facet obok kosza i do niego,przepraszam.Leje!Mało tego kosze na śmieci PL.Wolności! Kobieta ściąga spodnie i się załatwia,byłe PZU,dokładnie pisząc to róg budynku ,ubikacja publiczna,kolejny przykład klatka 16 i 17 ubikacja publiczna!Żeby było śmiesznie to rozmawiałem z p.P. z UM na temat kamery wewnątrz PL.która jest w nocy oślepiona przez latarnie,stwierdził,że tak to powinno być .Czy to jest normalne!Powiem tak ,chciałbym wieczorem wyjść z rodziną na spacer,czuć się bezpiecznie i żeby była kultura!Tego w Rybniku nie ma!
42topson
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 23 maja 2012, 13:58

Re: Wszystko ma swoje granice!

Postprzez analfabeta.pl Pn, 3 lut 2014, 13:43

Kolejna ewentualna kadencja pana Fudalego to śmierć dla miasta. Ten człowiek nie ma żadnego mądrego pomysłu poza budową kolejnego ronda.
analfabeta.pl
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 mar 2012, 22:53


Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości