Ciucholandy :)

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Ciucholandy :)

Postprzez f111 Pt, 27 wrz 2013, 14:09

Nie zawracajcie sobie głowy wypocinami studenta to zwykły TROLL.Nabija sobie tylko licznik postów. Ma zawsze coś do dodania, z tym, że nie zawsze na temat.
f111

Postprzez adamb Pt, 27 wrz 2013, 18:24

piotrekdec napisał(a):(...)wtedy jeśli Cie stać to jedz do woli, ale płać pełną stawkę (...)

Pytanie: jakbyś to sobie wyobrażał ? tzn. każdy chodzi do baru mlecznego z PIT-em za ubr. ? czy tez może musiałby okazać zawartość portfela ? :mrgreen:
adamb

Postprzez piotrekdec Pt, 27 wrz 2013, 19:31

np. PIT : )

to jest właśnie ciężkie do wyobrażenia przyznaję, jednak ty przyznasz
że pani z torebką louis vuitton nie powinna korzystać
z pewnej formy pomocy społecznej - tutaj się chyba zgadzamy?
(mimo, iż wiem że to demagogią zajeżdża)
piotrekdec

Postprzez smr So, 28 wrz 2013, 00:18

Afordancja po paniusiach, teraz będę się śmiał z Ciebie, naprawdę na to zasługujesz.
smr

Postprzez adamb So, 28 wrz 2013, 14:16

piotrekdec napisał(a):(...)jednak ty przyznasz że pani z torebką louis vuitton nie powinna korzystać
z pewnej formy pomocy społecznej - tutaj się chyba zgadzamy?

Pytanie czy to oryginalny LV, czy może LV made in china ? :mrgreen: ...druga kwestia: czy miasto Wa-wa dopłaca cokolwiek do tego baru ? jeśli nie to o co kaman ? :wink:
smr napisał(a):Afordancja po paniusiach, teraz będę się śmiał z Ciebie, naprawdę na to zasługujesz.

...oby tylko kolega Afrodancja nam się tutaj nie zamknął w sobie - po tak szczerym wyznaniu i tak ciętej ripoście takiego autorytetu jak Ty :lol:
Widać "prawdziwy Polak-Katolik się odezwał :twisted:
adamb

Postprzez piotrekdec So, 28 wrz 2013, 14:52

Pytanie czy to oryginalny LV, czy może LV made in china ? :mrgreen: ...druga kwestia: czy miasto Wa-wa dopłaca cokolwiek do tego baru ? jeśli nie to o co kaman ?

i tu jest pies pogrzebany;
jeśli nie dopłaca to cały ten art. do którego wrzuciłem link
jest przysłowiowego ch. wart, gdyż (wracając) do rzucania się gościa smr
każdy je gdzie mu się podoba, a na tego typu osobników nienawidzących
chyba świata wokół, trzeba brać poprawkę

ps. chyba nie muszę tłumaczyć, że kwestia pit i torebek była żartem
piotrekdec

Postprzez Afordancja N, 29 wrz 2013, 20:49

adamb napisał(a):...oby tylko kolega Afrodancja nam się tutaj nie zamknął w sobie - po tak szczerym wyznaniu i tak ciętej ripoście takiego autorytetu jak Ty :lol:
Widać "prawdziwy Polak-Katolik się odezwał :twisted:

Normalne oniemiałem, jeszcze się nie otrząsnąłem ;) I ta świadomość, smr będzie się ze mnie śmiał..wow aż ciarki przechodzą, hehe naprawdę zabawny człowieczek, ale ok, nie będę się "pastwił" każdy ma jakieś sposoby żeby poczuć się lepiej, co może zrobić jak go skręca (tak na prawdę na skutek tego, że ta "paniusia" ma "wypasioną furę" a on nie) ? Śmiać się do siebie i myśleć, że dzięki temu jest lepszy.

piotrekdec napisał(a):ps. chyba nie muszę tłumaczyć, że kwestia pit i torebek była żartem

Teraz pytanie, czy jeżeli np. wiem, że miasto dopłaca(a jak nie wiem to czy powinienem pytać? ) powinienem żądać, płacenia całej stawki, czy powinienem szukać lokalu na moją kieszeń? Bo tutaj nie wypada mi jeść ? ;)
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez piotrekdec Pn, 30 wrz 2013, 17:57

Teraz pytanie, czy jeżeli np. wiem, że miasto dopłaca(a jak nie wiem to czy powinienem pytać? ) powinienem żądać, płacenia całej stawki, czy powinienem szukać lokalu na moją kieszeń? Bo tutaj nie wypada mi jeść ?

oczywiście liczę na osobistą oraz polsko-bogoojczyźnianą uczciwość; ))
piotrekdec

Postprzez sebmroz Cz, 3 paź 2013, 07:21

Kupowanie w second handach to nie tylko przejaw braku kasy czy kryzysu. To żaden wyznacznik, wiele osób kupuje tam bo ma niesamowitą frajdę jeżeli uda im się coś upolować.
sebmroz

Postprzez adamb Cz, 3 paź 2013, 18:43

piotrekdec napisał(a):oczywiście liczę na osobistą oraz polsko-bogoojczyźnianą uczciwość; ))

:lol: :lol: :lol:
adamb

Postprzez gio45 Cz, 10 paź 2013, 08:49

Dobrych ciucholandów to my mamy w Rybniku dosyć sporo. Fajny jest ten na Wandy, ale i w innych też można znaleźć wiele ciekawych ciuszków.
Zawsze warto czekać do końca.
gio45

Postprzez mineralna Cz, 2 sty 2014, 10:38

Tylko tym banalnym. Dobry towar jest zawsze w cenie
mineralna

Poprzednia strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach