Ciucholandy :)

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Ciucholandy :)

Postprzez adamb Wt, 17 wrz 2013, 13:58

No to czekaj :evil:
adamb

Postprzez pucia14 Śr, 18 wrz 2013, 09:55

A niewazne co skonczylam nie znasz mnie ja zadałam tylko pytanie :) co 4 polak ubiera sie w lumpeksach co w tym złego fajne ciuchy za mała kase :) lumpeks nie oznacza ze jestes zulikiem itp teraz trzeba oszczedzac na wszystkim a jesli da sie na ciuchach to ok :)
pucia14

Postprzez superelektro Śr, 18 wrz 2013, 14:25

student, zdziwił byś się i to bardzo gdybyś popatrzył kto kupuje w ciucholandach. Ludzie którzy naprawdę nie mają problemów z brakiem pieniędzy. I wcale nie poczytują sobie tego za coś wstydliwego.
superelektro

Postprzez superelektro Cz, 19 wrz 2013, 06:41

:( czyżby PMS cię dopadł ? Napij się meliski, połóż wygodnie, włącz fajną muzę, odpocznij i za kilka dni wszystko wróci do normy. Na około miesiąc będziesz miał spokój. :lol:
superelektro

Postprzez smr Śr, 25 wrz 2013, 22:40

Jak widzę te paniusie co podjeżdżają wypasionymi furami pod te ciucholandy mnie to skręca, jakby nie mogły sobie pojechać do galerii po coś nowego ... Normalnie poprzewracane w głowach mają te baby ...
smr

Postprzez Afordancja Cz, 26 wrz 2013, 08:02

smr napisał(a):Jak widzę te paniusie co podjeżdżają wypasionymi furami pod te ciucholandy mnie to skręca, jakby nie mogły sobie pojechać do galerii po coś nowego ... Normalnie poprzewracane w głowach mają te baby ...

hm..., aż się wtrącę...
na czym właściwie polega twój "problem"? To, że mają wypasione fury a Ty nie? Bo nie rozumiem, dlaczego przeszkadza Ci to, że ktoś wydaje swoje pieniądze gdzie chce.

(po cichu liczę to tylko taki "żarcik")
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez piotrekdec Cz, 26 wrz 2013, 13:19

(po cichu liczę to tylko taki "żarcik")

ja niestety jestem mniej optymistyczny - faceta skręca widać
bez żadnych metafor :)

często mi przychodzi do głowy kwestia motoryzacyjna mianowicie samochody na gaz i teksty:
"ten to wieśniak bo XXX (wstawić markę) przerobił na gaz, a na tym to można co najwyżej fiatem jeździć"
(to co, że np. mercedes-benz seryjnie montuje w klasie B CNG)- po polsku trzeba się wypompować z kasy i się pokazać,
to takie polskie zastaw się a postaw się, także jak już wspominałem, nie liczę, że to był średnio śmieszny żart
piotrekdec

Postprzez smr Cz, 26 wrz 2013, 23:08

A czy Ja pisze, że mi to przeszkadza ? czytaj ze zrozumieniem, mnie to po prostu śmieszy, to tak jakby zarabiać miliony i jeść w barze mlecznym bo miasto dopłaca do posiłku, porażka.
smr

Postprzez Afordancja Pt, 27 wrz 2013, 06:32

smr napisał(a):A czy Ja pisze, że mi to przeszkadza ? czytaj ze zrozumieniem, mnie to po prostu śmieszy, to tak jakby zarabiać miliony i jeść w barze mlecznym bo miasto dopłaca do posiłku, porażka.

No tak nie przeszkadza Ci, tylko Cię skręca, spora różnica...

Dalej nie widzę "problemu", każdy wydaje swoje pieniądze gdzie chce, nie wiem dlaczego jeżeli lubię jakieś danie z barze mlecznym, to miałbym płacić za to danie(gdzie indziej) 5x tyle bo zarabiam więcej i dlaczego miało by to kogoś śmieszyć.
Najczęściej tak mówią Ci którym daleko do milionów i im zwyczajnie d..e skręca :P to kwestia mentalności o której wspomniał PiotrekDec w poście wyżej.

Ok, dzięki zaspokoiłeś moją ciekawość. ;)
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez piotrekdec Pt, 27 wrz 2013, 09:44

Afordancja: że się tak zatrzymam przy barze mlecznym, tutaj taki krótki tekst dość w temacie:
http://natemat.pl/66861,zakazac-bogatym ... -mlecznych

sama teza zakazu jest bzdurna (chodzi mi o "zakazy")
tzn. w powyższym tekście to raczej (jak zwykle na tym portalu: natemat.pl hipsterska moda młodzieży
myślącej, że warszawka wyznacza trendy europejskie : ))
a co do reglamentacji to tylko i wyłącznie jeśli miasto dokładało by do tego "biznesu",
wtedy jeśli Cie stać to jedz do woli, ale płać pełną stawkę - możesz sobie nawet
buraczane zdjęcia talerza na facebooka wrzucać zanim zaczniesz jeść : )
(teraz niejeden to świadomy, znający się bloger kulinarny; )
piotrekdec

Następna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach