Wywóz smieci :o(((

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Wywóz smieci :o(((

Postprzez Ministrant Śr, 12 lut 2014, 15:21

zacznij wywozić do lasu ...
Ministrant

Postprzez adamb Śr, 12 lut 2014, 17:51

Mnie np. zaczęła zwisać ta cała segregacja i coraz mniej zaprzątam sobie tym głowę - zwłaszcza gdy widzę jak to wygląda na osiedlach... dlaczego jedni wysypują jak leci (bloki) i kolorowe kubły stoją prawie puste, a w własnej chuałupie mam robić sortownię i magazynować śmieci przez miesiąc ? ...na dodatek wszyscy płacą tyle samo...
Gdy na bloku wymienia się meble to stare postawisz obok śmietnika i śmieciarze zabiorą, a w prywatnym domu masz czekać pół roku żeby łaskawie zabrali starą kanapę :roll: ...ewentualnie bardziej "niecierpliwi" przepuszczą ją przez komin lub wywiozą do lasu :?
adamb

Postprzez kajzer Cz, 13 lut 2014, 10:48

Ja też nie segreguję śmieci.. Zarząd spółdzielni RSM Rybnik kasuje za dzierżawę kubłów prawie 3 złote.. czyli miesięcznie od bloku 37 kasują 270 złotych.. Mija pomału rok obowiązywania ustawy i kubłów do segregacji brak.. Mimo monitów do spółdzielni..!! W samej spółdzielni ( na Wyzwolenia ) bardzo nie wiedzą kto personalnie odpowiada za kubły..
Skandal w biały dzień..!!
Spółdzielnia tłumaczy się ,że to niby dostawca kubłów zawala sprawę.. !! W Rybniku byłem w kilku miejscach takie kubły idzie nabyć praktycznie od ręki..!!
Brak chciejstwa panów urzędników z Rybnickiej Spółdzielni..!!
kajzer

Postprzez adamb Cz, 13 lut 2014, 21:44

Tam gdzie kubłów do segregacji brakuje to się nie segreguje... ale ja pisałem o sytuacjach gdy takie pojemniki są, a wszystko i tak "ląduje" w kubłach ogólnych.

Kłopotami dostawcy RSM tłumaczy się od lipca ub.r - DNO.
adamb

Postprzez kajzer Pt, 14 lut 2014, 08:50

Piszesz
Kłopotami dostawcy RSM tłumaczy się od lipca ub.r - DNO.

Masz rację obecny zarząd RSM to chyba jeden z najgorszych jak nie najgorszy zarząd w historii rybnickiej spółdzielni mieszkaniowej..!!
kajzer

Postprzez adamb Pt, 14 lut 2014, 20:19

Przykro mi to słyszeć i na dodatek przychylić się do Twojej... bo znam prezesa i to fajny uczciwy gość, ale jak widać kompetencje nie idą z tym w parze :?
adamb

Postprzez kajzer Pn, 17 lut 2014, 09:08

AdamB pisze
Przykro mi to słyszeć i na dodatek przychylić się do Twojej... bo znam prezesa i to fajny uczciwy gość, ale jak widać kompetencje nie idą z tym w parze

Prezesa obecnego RSM znam z widzenia.. Ze porządny chłop .. To może i jest tak jak piszesz.. Ale skoro nie potrafi zarządzać podległymi mu ludźmi to niech odejdzie..
Skoro mnie administracja "Spółdzielni "mówi dopóki nie ma oznakowanych kubłów, to należy segregowane śmieci i je dostarczać do kubłów n usytuowanych przy innych blokach. Tak trwa od 1 lipca 2013 roku... !!!

. Czyli innymi słowy według ludzi prezesa ja mam latać ze śmieciami po całym osiedlu w poszukiwaniu oznakowanych kubłów.. Osobiście nie przypominam sobie bym zatrudniał się w RSM za chłopca na posyłki.. O innych niedorzecznościach prezesa można by pisać .. No ale to nie ten temat.. może innym razem..!!
kajzer

Poprzednia strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach