Odzież używana w Rybniku

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Odzież używana w Rybniku

Postprzez antika Pt, 12 kwi 2013, 11:42

Witam wszystkich, czy robicie zakupy w tzw. ciucholandach? Jakie znacie sklepy w Rybniku, co ostatnio udało Wam się ciekawego kupić, czy w ogóle warto kupować?

Osobiście często bywam w Bidze. W Rybniku są dwa sklepy w Boguszowicach i na Mościckiego. Jak ktoś lubi duży wybór i znajduje trochę czasu na szukanie ciekawych rzeczy to na pewno się nie zawiedzie. W obu sklepach widziałam też sporo markowych ciuchów w bardzo dobrym stanie. Podoba mi się, że na stronie Bigi są aktualne informacje na temat promocji i wystawek, fajna sprawa żeby zaplanować sobie zakupy :wink:

Zapraszam Was do dyskusji.
antika

Re: Odzież używana w Rybniku

Postprzez Benq Cz, 16 lip 2015, 13:07

Ja kupiłem ostatnio zajebiste bokserki po Angolu. Laska w lumpie zapewniła mnie, że bardzo mało używane, nie wiem skąd miała takie info, ale to pewnie chwyt marketnigowy. Oczywiście z towaru jestem bardzo zadowolony.
Benq

Re: Odzież używana w Rybniku

Postprzez lordofthedrinks Cz, 16 lip 2015, 20:32

Ja zawsze poluje na skarpety w ciucholandach. Rewelacyjny wybór, największe przeceny są po właścicielach mających grzybicę stóp. Można naprawdę trafić wtedy markowe skarpety po okazyjnej cenie.
lordofthedrinks

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach