Restauracje, których NIE polecamy

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Restauracje, których NIE polecamy

Postprzez unlimited N, 7 gru 2014, 11:43

Nie ma to jak wydać 5 złotych i bawić się w kuchenne rewolucje.
unlimited

Postprzez Zenon Pokrzywa N, 7 gru 2014, 11:55

5zł czy 50 zł co to za różnica :roll: chodzi jakość tego co jest sprzedawane rzekomo jako jedzenie. Za te 5 zł można zjeść wcześniej wspomnianego hot doga ze stacji, coś tam w mc donalds, choćby frytki. I te rzeczy mimo, że również niezdrowe itd przynajmniej jakoś smakują
Zenon Pokrzywa

Postprzez unlimited N, 7 gru 2014, 12:18

Jakość zależy od ceny. Kupiłeś za 5 złotych jedzenie. Kupiłbyś za 50 złotych, to dostałbyś kebaba na srebrnej tacy.
unlimited

Postprzez Zenon Pokrzywa N, 7 gru 2014, 12:23

Duża wersja tego kebaba kosztuje 7 zł. Tyle ile rosół z makaronem w "Laboratorium smaku" - oceniałeś je kiedyś. Gdybyś dostał tam za 7 zł wodę z kostką rosołową to powiedział byś to samo? :lol:
Zenon Pokrzywa

Postprzez Lateks N, 7 gru 2014, 12:26

Zenon Pokrzywa napisał(a): To co dostałem miało konsystencje przesmażonej kaszanki, czy jakiejś podsuszonej konserwy dla psa. Suche, nie wymieszane z surówkami, sosami (może by to trochę ukryło). Twarde, wręcz chrupiące, rozpadające się na proszek. Wielokrotnie przesmażone.
Ja wiem, że kebab to nie foie gras... no ale k***a bez przesady!
Stanowczo odradzam! :x

Podsuszana konserwa dla psa, hmmm powiem szczerze że w życiu o czymś takim nie słyszałem, ale skoro jadłeś to pewnie masz porównanie ;)
Lateks

Postprzez Zenon Pokrzywa N, 7 gru 2014, 12:28

Konsystencje można ocenić bez próbowania :wink:
Zenon Pokrzywa

Postprzez unlimited N, 7 gru 2014, 13:17

Ustalmy fakty:

1. Na stacji Shell zakupiłeś mocno średnia kawę Coffee Heaven w cenie wyższej niż kebab.
2. Zostało 5 złotych. Wiedziałeś, że tyle kasy za hot doga to przegięcie.
3. Poszedłeś na kebaba za 5 złotych myśląc, że .. No właśnie, o czym myślałeś obracając w ręce monetę 5 złotową?

Średnia cena kebaba na mieście to 10-12 złotych. Średnia cena rosołu na mieście to.. kurde nie wiem ile, ale pewnie około 6-8 złotych. Ja miałem prawo spodziewać się dobrego jedzenia, skoro zapłaciłem za nie cenę rynkową. Ty zaryzykowałeś.
unlimited

Postprzez Zenon Pokrzywa N, 7 gru 2014, 13:32

Poszedłem na tego kebaba bo był najbliżej. Okej zaryzykowałem, otrzymałem totalne świństwo co tam mnie wzburzyło, że postanowiłem ostrzec innych przed ryzykiem :wink:
Zenon Pokrzywa

Postprzez adamb N, 7 gru 2014, 18:07

Fakt niema co płakać za 5 zł... choć niektórzy muszą na to pracować 40 minut... ale niechby ten kebab kosztował nawet 2 zł, to powinien on mieć chyba jakąkolwiek jakość prawda ?
Mam nadzieję, że zwróciłeś uwagę tym paniom, że sprzedają chłam ? inaczej to tylko narzekania sfrustrowanego forumowicza :wink:
adamb

Postprzez unlimited N, 7 gru 2014, 19:50

No i jakąkolwiek jakość ten kebab ma. Jakość za 5 złotych dokładnie.
unlimited

Postprzez drozdaxxx N, 7 gru 2014, 21:35

Hehe... tyle dyskusji o kebaba za 5zł, no ale dobra :p Jakiś czas temu przypadkiem szedłem obok i mieli jakieś urodziny czy coś. W każdym razie z tej okazji dostałem kebaba za darmo i za te pieniądze był niezły :D

Przeciętny Kowalski wie ile mniej więcej kosztuje kebab i widząc go za 5zł powinien się poważnie zastanowić nad tym zakupem. Za te pieniądze proponuję pójść do żabki, kupić snickersa albo dwa i dojść do domu.
drozdaxxx

Postprzez unlimited N, 7 gru 2014, 21:55

Denerwuje mnie roszczeniowa postawa obywateli Najjaśniejszej. 5 złotych wydał na kebaba, stracił czas na opisanie tego na forum. A ile wydał na kiepską kawę na Shellu i sobotni alkohol tego nie napisze. Z wieczoru w pamięci został mu tylko kebab za 5 złotych. To jest kurde mniej, niż pół paczki fajek! Nawet piwa za to nie kupisz na mieście. Ale musiał zje.bać ludzi próbujących wiązać koniec z końcem, oferujących w środku nocy kebaby dla takich jak on 5 złotówek.
unlimited

Postprzez Zenon Pokrzywa N, 7 gru 2014, 22:06

Aleś się uczepił tych 5ciu złotych. Chciałem mały w bułce, był po 5 zł to miałem się kłócić "o nie, nie, nie drogie Panie! Daje dychę i basta!" ? Sęk w tym, że za 2, 5 czy 10 zł takie coś nie nadaje sie do jedzenia. I tylko o to chodzi
Zenon Pokrzywa

Postprzez Zenon Pokrzywa N, 7 gru 2014, 22:33

Zreszta mogłem iść te kilkaset metrów dalej do mc donalds. Tam mamy big mac za 10, 11 zł? Nie wiem dokladnie, ale nie chciałbym big maca, bo chciałem mała, ciepłą przekąskę - np mc double (za 5zł chyba jest). I czy ten mc double by jakoś drastycznie odbiegał jakościowo od big maca mimo, ze kosztuje 5 zł? Nie, byłby po prostu mniejszy i z innymi składnikami. Analogicznie jeśli w tym kebabie bym wziął dużego w cieście za powiedzmy 12 zł to byłby on taki jak powinien? Wątpię, no ale tego już nie sprawdzę...
Zenon Pokrzywa

Postprzez niuti Pn, 8 gru 2014, 11:57

jeden mały kebab a ile "życiowych mądrości". Zenon Pokrzywa opisał wrażenia z kebaba i przestrzegł innych, że to g...a niektórzy znawcy, że za 5 zł to ujnia i czego chcieć więcej. No tego, żeby to się dało zjeść a widać się nie dało. On już nie kupi i może dzięki niemu ktoś innych ominie z daleka ten "lokal".
Proste, nie poleca tej budy i tyle, a nie, że za 10 zl miałby wypas. Ehhhh.
niuti

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach