apteka w Rybniku

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

apteka w Rybniku

Postprzez Tao Senior N, 25 gru 2011, 00:16

Ktora apteka jest waszym zdaniem najlepsza/najtansza?

Gdzie najczesciej kupujecie leki? ;-)
Tao Senior

Re: apteka w Rybniku

Postprzez WojtekSD N, 25 gru 2011, 08:16

Pod Lwem ale ponoć gdzieś na Sobieskiego czy Powstańców jest tańsza ale jeszcze tego nie sprawdziłem, jednakże jak do tej pory to Pod Lwem było najtaniej. Wesołych, Zdrowych i Bogatych
WojtekSD

Postprzez Pola_mala Pn, 26 gru 2011, 02:31

Ja od jakiegoś czasu zamawiam przez internet z dozu, ta apteka online jest już na rynku jakiś dłuższy czas, dlatego wydaje się być zaufaną. Zamawiam i odbieram na Mikołowskiej.

Ceny leków zamawianych przez internet ponoć są 10-15% niższe. Tak gdzieś przeczytałem, nie wiem na ile jest to prawda.
Pola_mala

Postprzez Nuk00v Śr, 4 sty 2012, 09:31

Ja zawsze kupuje na Broniewskiego 23. Jakbym mial Pod Lwem w kolejce stac to chyba bym sie zastrzelil.
Nuk00v

Postprzez tsl Pt, 13 sty 2012, 00:19

Przez dwa lata zajmowałem się starszymi , schorowanymi ludźmi. Zawsze było sporo leków do wykupienia.
Niestety to jest trochę jak z marketami. Ceny są różne; jedne leki tańsze w jednej aptece a inne - w drugiej. 'Pod Lwem' kiedyś miało tani towar, ale później podnieśli ceny. Przy dużej ilości zakupów różnica byłą spora. Skończyło się pielgrzymką po okolicznych aptekach, chociaż zazwyczaj wystarczało odwiedzić dwie. 'Pod Lwem' (obok poczty) i - o dziwo - całodobową aptekę na Raciborskiej ( tam mieli dodatkowo - podobno zakazany prawnie teraz - program lojalnościowy, który minimalnie (ale jednak) obniżał ceny ).
W 'Pod Lwem' są zazwyczaj tłumy kaszlących ludzi, co dodatkowo mnie odstrasza. Ale oni też gdzieś muszą kupić leki przecież :(
tsl

Postprzez laaant Pt, 6 kwi 2012, 16:42

Najtańsza apteka w rybniku to noviny chabrowa pawilon nord
laaant

Postprzez Margie Pn, 29 paź 2012, 09:46

Ja już się prawie odzwyczaiłam od stania w kolejkach. Zamawiam wszystko on-line. Nawet nie muszę
odbierać leków w aptece, bo wszystko dostaję prosto do domu. Jak dla mnie chyba najtańsza jest
apteka internetowa am24. Przy większym zamówieniu nie płacę za dostawę. A to duuuży plus;D
Kobieta po prostu widzi rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć. – Paulo Coelho.
Margie

Postprzez drozdaxxx Pt, 30 lis 2012, 22:46

Pod Lwem na Sobieskiego naprzeciwko rossmana jest najtaniej. Najmniej ludzi jest wieczorem. Rano omy i opy muszą zrealizować swoje recepty :P
drozdaxxx

Postprzez edith12 Wt, 11 gru 2012, 11:26

Zgadzam się z przedmówcami, że "pod lwem" jest najtaniej. Niestety jeżeli chcesz z niej skorzystać rano, to przygotuj sobie minimum godzinę na stanie w kolejce. Najlepiej wybrać się tam przed samym zamknięciem, wtedy z reguły nie ma ludzi. Różnica w cenie jest spora, ostatnio kupowałam tam krople do oczy Visin i zapłaciłam 14 złotych. Normalna cena którą płaciłam w innych aptekach to około 18, więc jak się chce zrobić większe zakupy, to zdecydowanie warto się pomęczyć.

Mam jeszcze pytanie do przedmówców a propos tych aptek internetowych. Jak wygląda kwestia przesyłki? Można sobie zamówić do domu paczkę i kto wtedy pokrywa koszty transportu. A no i jak długo się czeka na takie zamówienie?
Preparaty na odchudzanie - moja prywatna strona o suplementach diety
edith12

Postprzez Benq Wt, 11 gru 2012, 17:51

Koszty przesyłki zazwyczaj kurierskiej pokrywa kupujący, tak jest wszędzie, co by to był za interes jak by jeszcze apteka płaciła Ci za kuriera? Czas dostawy do ok 1 dnia w zależności od czasu realizacji zamówienia przez aptekę. Przykładowo jak by wysłali dzisiaj kurierem to jutro towar jest na miejscu.
Benq

Postprzez rybaks Cz, 21 lut 2013, 10:44

Najtaniej to jest w sieci. Porównajcie sobie kilka cen z tej apteki - [spam]z tymi na mieście.
Różnice naprawdę są spore...
rybaks

Postprzez walek Cz, 21 lut 2013, 18:36

edith12 napisał(a):
Mam jeszcze pytanie do przedmówców a propos tych aptek internetowych. Jak wygląda kwestia przesyłki? Można sobie zamówić do domu paczkę i kto wtedy pokrywa koszty transportu. A no i jak długo się czeka na takie zamówienie?

Jest kilka aptek internetowych, gdzie przy zakupach powyżej 300 złotków przesyłkę masz gratis. :lol:
walek

Postprzez shonya Pt, 22 lut 2013, 09:51

rybaks napisał(a):Najtaniej to jest w sieci. Porównajcie sobie kilka cen z tej apteki - http://www.i-apteka.pl z tymi na mieście.
Różnice naprawdę są spore...

o tak, sprawdziłam - nie dość, że nie mają największych dostępnych na rynku opakowań niektórych leków, to ceny mają o zgrozo, o 20-30% wyższe niż "Pod Lwem" na Sobieskiego :shock:
Sprawdziłam kilkanaście pozycji, perełką jest żel stomatologiczny, do kupienia u nas na miejscu za ok. 11zł, a w proponowanej aptece za ponad 15 :roll:
Jedna apteka drugiej nierówna, warto wystać swoje żeby zapłacić mniej.
shonya

Postprzez Abisall Pt, 22 lut 2013, 11:09

No tanio jak barszcz mają...
Niquitin mini 4mg w tejże internetowej aptece 19.00 zł + przesyłka. Pod Lwem 15.95zł , w aptece Damian na Raciborskiej 15.99zł
Abisall

Postprzez mewa74 Pt, 22 lut 2013, 12:47

A dla tych co nie lubią stać, to apteka Pod Lwem zmieniła godziny otwarcia. Zdaje się, że otwierają już o 7 a zamykają o północy.
mewa74

Następna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach