Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Postprzez Psiara Pt, 3 lut 2012, 18:36

Do gabinetu Pana dr Szwarca przestałam chodzić z powodu dr Ewy Zygmunt. Jeździłam do Boguszowic do gabinetu dr Godźka. Niestety, aktualnie w tym gabinecie przyjmuje dr Ewa Zygmunt. Jakiś koszmar - co znajdę dobrego lekarza, tam pojawia się ta wetka.
Żadne leczenie prowadzone przez tą panią nie było trafione. Cały czas w złym humorze, ceny chyba z kosmosu. Szczerze odradzam.
Obecnie polecam Pana dr Żaka na ul Młyńskiej. Miły, konkretny człowiek, ceny normalne.
Psiara

Postprzez zofijka301 Wt, 21 lut 2012, 19:04

Najlepszy weterynarz w miescie to Jacek Żak z ul młyńskiej !!! Pan doktor zajmował sie moimi 3 psami za co mu jestem bardzo wdzieczna zawsze na zawołanie.Pan doktor zna sie na swojej pracy nie jedno mu z meże zawdzieczamy np zakup pieska , skrócenie cierpień naszemu starszemu psu poprostu super podejscie pełen profesjonalizm :) Bardzo szczerze wszystkim polecam!!!
Lecznica przy straży pożarnej kiedyś nawet chodziłam lecz teraz nie słyszałam dobrych opini ;/
Pan doktor (jesli go tak można nazwać) z bocznej Żorskiej koło tesco niestety ale wykonczył mojego psa lecząc go na 3 rózne choroby codziennie co innego kiedy znalazłam psa zimnego ledwo oddychającego na podłodze w domu pan doktor przekonał sie ze to jednak nie to kiedy w ostatni dzien jego zycia przypomnialo mu sie iż trzeba mu podać zastrzyki z jedzeniem nie wiem co oni tam daja pies dostał szoku pamietam tylko tyle iż psem kilka razy rzuciło i bylo po nim najgorszy dzień mojego zycia miałam ochote zatłuc pana doktora własnymi rekami;/
zofijka301

Postprzez PanJakub Cz, 8 mar 2012, 11:49

Zgadzam się z przedmówczynią...naprawdę solidny lekarz
PanJakub

Postprzez sonia83T Śr, 21 mar 2012, 10:55

Ja obecnie leczę kotka u weterynarza "Pod rudym kocurem" na Mikolowskiej 42, bardzo fajny weterynarz :)
sonni
sonia83T

Postprzez mlody57 Śr, 21 mar 2012, 17:50

Odradzam weterynarza na ul. Młyńskej Pana Jacka Żaka.
Gabinet bardzo mały zalegający brud oraz duza ilosc sierści zalegajaca na podłodze też mówia same za siebie w tych warunkach przeprowadzane są zabiegi.
Cena za wizyte taka sobie za to pan zupełnie niema podejścia do zwierzat!
mlody57

Postprzez BiK Śr, 21 mar 2012, 18:09

Polecam Gabinet Pana dr Godźka w Boguszowicach
Mam bardzo pozytywne zdanie o Pani Ewie. Adoptowaliśmy kotkę od Pani Ewy i wszyscy domownicy są bardzo zadowoleni:-)Nie oddamy jej nikomu :P Wcześniej też miałam kotkę dużo chorowała, trafialiśmy przez ten czas do mnóstwa różnych weterynarzy w różnych stronach Polski - nie wiem, czy Pani doktor Ewa jest najlepsza :), ale z całą pewnością najlepsza z tych, do których przed nią chodziliśmy. Widać, że kocha zwierzęta i ma do każdego zwierzaczka bardzo osobiste podejście, przy czym zawsze kieruje się dobrem zwierzaka, a nie potrzebami właściciela - co może niektórym "właścicielom" przeszkadzać! Wszystkie szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia i badania robimy w gabinecie weterynaryjnym Pana Michała.G i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych w tym gabinecie. Nie zawsze trafiamy do pani Ewy, czasem przyjmuje nas jeden z Panów weterynarzy, których też mogę polecić z czystym sumieniem!!
BiK

Postprzez ImpossibleIsNothing Śr, 21 mar 2012, 18:27

"Weterynarza" na Slowackiego (niedaleko Tesco) omiajcie szerokim łukiem to rzeźnicy, a nie lekarze. Pilna nocna wizyta, "lekarz" na totalnej bani. Uśmiercili mojego Kocura. Do dziś żałuję, że nie wezwaliśmy wtedy Policji...ale w tamtej chwili najważniejszy był nasz zwierzak.Puchatek na Grunwaldzkiej jest O.K, chociaż wydaje mi się, że mają rękę do łatwych przypadków. Pan Doktor leczył jednego z moich Kociaków na kręgosłup po rzekomym uderzeniu. Jak się okazało maleństwo miało już płyny w brzuszku i przestawały pracować nerki. Natomiast z całego serca polecam Panią DOKTOR w Kamieniu na ul. Robotniczej, pracowała kiedyś w małym gabinecie obok szkoły 34 (przy Reymonta o ile się nie mylę) Właśnie w Klimvecie leczone są od dłuższego czasu wszystkie moje zwierzaki. Profesjonalnie podchodzi i do małych zwierząt (kanakri, króliki) i do poważnych przypadków.
ImpossibleIsNothing

Postprzez Benq Cz, 22 mar 2012, 09:35

A ja polecam weterynarza na ul. Św. Józefa, zaraz na przeciw Straży Pożarnej :)
Benq

Postprzez freddxxx77 Cz, 3 maja 2012, 13:32

Weterynarz z ok Tesco ( lata temu) leczyl mojego pierwszego psa zupelnie na cos innego, a pies mial nosówke a poniewaz z moim pupilem bylo coraz gorzej szukalam pomocy u weterynarza kolo strazy pożarnej...tam stwerdzono wlasnie ta ciezka chorobe i wyleczono mojego zwierzaka ktory dzieki tamtejszej opiece lekarskiej dozyl 17,5 l..( ludzkich). Obecnie moje zwierzaki suczka ktora byla poddana sterylizacji oraz fredka kastracji korzystaja z uslug weterynaryjnych na ul Krzyzowej gdzie pracuja bardzo profesjonalni lekarze .Uratowali tez, oraz przedluzyli zycie o 1,5 roku swince morskiej mojego synka ktora miala paskudny guz ktory sobie wygryzala do miecha.Polecam tych fachowcow poniewaz maja bardzo duza wiedze oraz rewelacyjne podejscie do naszych pupili oraz ich wlascicieli;P
freddxxx77

Postprzez rybnicka36 N, 1 lip 2012, 22:53

Ja polecam weterynarza na Mikołowskiej kolo bazyliki( Teodorowski), fakt przyjmuje tylko popołudniu 13-17 i tanio nie jest, ale zawsze można zadzwonić na komórkę i poradzić się, a jak trzeba to zaprasza do kliniki do Mikołowa na wszystkie badania i co dla mnie i mojego pupila najważniejsze ma super podejście do każdego zwierzaka,mogę Ci go polecić z czystym sumieniem, mam nadzieję, że twój piesio czuje się lepiej?
rybnicka36

Postprzez zalamana Wt, 3 lip 2012, 20:18

no nie bardzo pies mogl tylko jezdzic na specjalnym wozku, w klince poradzi go uspac wiec tak tez zrobilam , po co biedaczek mial sie meczyc, corce narazie wytlumaczylam ze Minisiu pojechala na wakcje odpoczywac bo jest chora, mamy nadzieje ze sytuacja ucichnie moja corka ma 3 lata i teraz cale dnie slyszymy jej placz zeby pojechac po jej pieska, bedzie ciezko ma mala jest pamietliwa
zalamana

Postprzez shonya Cz, 12 lip 2012, 10:51

na miejscu "załamanej" zajęłabym się sprawą podania w powyższym poście jej imienia i nazwiska..
shonya

Postprzez Alesia Cz, 12 lip 2012, 15:40

A gdzie zostało podane to nazwisko?
Alesia

Postprzez shonya Cz, 12 lip 2012, 15:55

bylo podane zanim pan doktor 5 razy zedytowal swoja wiadomosc... zaluje ze nie zacytowalam :/
shonya

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach