Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Postprzez juventina_ So, 5 lut 2011, 13:07

Kilka słów co do zarzutów wobec lek. Jacka Żaka.. W zeszłym roku, ok 6'ej rano dzwoniłam po lecznicach, bo mój psiak zachorował, a właściwie konał. Dzwoniąc podkręślałam że być może chodzi o skrócenie cierpienia mojemu psu, bo jest w fatalnej formie. Każdy wie że psiak może konać 5 minut, albo nawet 10 godzin. Sprawa więc była naprawdę poważna. Pani Pęciak z lecznicy na Grunwaldzkiej odsyła mnie z kwitkiem, tłumacząc że nie jeździ do nagłych wypadków tylko na wizyty zamawiane wcześniej i zaprasza do gabinetu.. Kolejni dwaj lekarze w ogóle nie odbierają telefonu. Dzwonie więc do Pana Jacka Żaka (nie miałam jeszcze wówczas pojęcia o istnieniu tej lecznicy - nr. tel. znalazłam w necie) Pan Jacek, przyjeżdza po dosłownie 20'u minutach.... Bez najmniejszego problemu. Dodam, że cena wizyty domowej absolutnie w granicach zdrowego rozsądku. Z nowym psiakiem jeżdzę od początku do lecznicy na młyńskiej - i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. W wieku jeszcze szczenięcym psiak dostał silnej reakcji alegricznej. Zadzwoniłam dosłownie na kilka minut przed zamknięciem lecznicy, bez problemu poczekał aż przyjadę, i zajął się psiakiem. Notabene mój pies to trudny pacient, i wizyty w lecznicy są dla niego bardzo stresujące, mimo to ten lekarz zawsze staje na wysokości zadania. Podejście ma super nie tylko do zwierzaków, ale i ich właścicieli. Dla mnie to lekarz na 5. Jego numer mam wpisany w komórce, i wiem że zawsze jak zadzwonie zostane odebrana. Teraz planuję sterylizację suni, i bez wahania wybieram lek. wet J. Żaka.
juventina_

Postprzez Mimbella Śr, 16 mar 2011, 12:57

Odradzam Zwierzchowskiego z lecznicy "pod rudym kotem" na Mikolowskiej. Wysterylizowal mi kotke tak, ze wlasnie jest w ciazy i dla ratowania zycia bedzie miala usuwana macice z mlodymi. Usg do wgladu.
Mimbella

Postprzez Horetyk Wt, 22 mar 2011, 09:14

Z moja psiunia chodze na Mlynska 26. Tu widze nawet ktos u gory napisal. To przytocze jeszcze raz, ze naprawde bardzo mila opieka
Horetyk

Postprzez triss Śr, 27 kwi 2011, 09:23

ja odwiedzam lecznice na ul. Młyńskiej u doktora Jacka Żaka. chodzę tam już z drugim kotem. bardzo sobie chwalę. ceny są bardzo przystępne i porady bardzo fachowe i pomocne. pozdrawiam i polecam.
triss

Postprzez majunia Śr, 27 kwi 2011, 10:14

Ja się jednak upieram przy lecznicy w Boguszowicach. Może ceny porażają, bo za konsultację też trzeba zapłacić (ostatnio 100 dałam za obejrzenie uszu i wizytę kontrolną po sterylce), ale profesjonalizm oceniam 10/10
majunia

Postprzez triss Śr, 27 kwi 2011, 10:20

ja tak samo oceniam pana Jacka Żaka - 10/10 :) dzięki niemu mój kot zyskał dodatkowe życie.
triss

Postprzez AlicjaeR Śr, 27 kwi 2011, 19:01

majunia napisał(a):Ja się jednak upieram przy lecznicy w Boguszowicach. Może ceny porażają, bo za konsultację też trzeba zapłacić (ostatnio 100 dałam za obejrzenie uszu i wizytę kontrolną po sterylce), ale profesjonalizm oceniam 10/10

Ja wizytę kontrolną po kastracji psa ( wiem , ze po sterylkach też) u weta mojego psiaka miałam za darmo, wliczona była w zabieg . Za zabieg kastracji psa o wadze 38 kg , obcięcie pazurów , wyczyszczenie kamienia na ząbkach i całe zamieszanie wokół kastracji zapłaciłam 200zł .
AlicjaeR

Postprzez malagula Śr, 27 kwi 2011, 19:56

Witam-Jako,że jestem szczęśliwą posiadaczką 4 kotów -wizyt u weterynarza mam za sobą sporo. Generalnie ze wszystkimi zwierzakami jeżdzę do Poradni na Zebrzydowckiej i bardzo sobie chwalę -ale głos chciałam zabrać w kwestii Pana Doktora z Młyńskiej... Zdarzyło się, że mój kot wypadł z balony-z szóstego piętra -było późno -chyba po 23.00 -Pan Doktor nie odmówił wizyty-zjawił się bardzo szybko -zajął się kociakiem troskliwie -założył gips na połamaną łapkę. NIe powiedział słowa, na temat późnej godziny,był miły i uprzejmy. To, że płacimy za wizytę nie powinno sprawiać, że traktujemy kogoś z "górki". A uprzejmość i kultura działa w obie strony -tak,że fakt, że są korki nie zwalnia z obowiązku poinformowania osoby która czeka o możliwości spóźnienia. Może troszkę obiektywizmu i krytycyzmu wobec samego siebie,a mnie pozycji roszczeniowej -z tym jest łatwiej -proszę mi wierzyć....
malagula

do Pana Doktora Żaka

Postprzez malagula Śr, 27 kwi 2011, 20:06

Panie Doktorze -robi Pan super robotę i proszę wierzyć, że wielu czworonożnych pacjentów i ich właścicieli jest Panu dozgonnie wdzięcznych-jak sam Pan przyznał- nie da się zadowolić każdego... My właściciele naszych milusińskich mamy nadzieję,że będziemy mogli na Pana liczyć. A opinia sfrustrowanej Pani...no cóż -sam Pan wie z doświadczenia -praca z ludźmi jest dużo trudniejsza niż ze zwierzętami...a one liczą na Pana pomoc :)
malagula

Postprzez majunia Pn, 20 cze 2011, 11:19

SPROSTOWANIE.
Sprostowanie dotyczące mojego ostatniego posta
"Ja się jednak upieram przy lecznicy w Boguszowicach. Może ceny porażają, bo za konsultację też trzeba zapłacić (ostatnio 100 dałam za obejrzenie uszu i wizytę kontrolną po sterylce), ale profesjonalizm oceniam 10/10"

Rozpędziłam się trochę. Te 100zł które podałam, to był koszt szczepień na choroby zakaźne i wściekliznę, czyszczenia uszu i pomocy w rozczesywaniu kołtunów ;). Oczywiście chodziło mi tylko o to, żeby podkreślić informację, że konsultacje też są płatne.

Pragnę gorąco przeprosić Pana Doktora Godźka i jego ekipę za ewentualne przykrości z powodu mojego posta.
Pozdrawiamy.
Majunia i Sammy
majunia

Postprzez AlicjaeR Pn, 20 cze 2011, 13:12

majunia napisał(a):SPROSTOWANIE.
Sprostowanie dotyczące mojego ostatniego posta
"Ja się jednak upieram przy lecznicy w Boguszowicach. Może ceny porażają, bo za konsultację też trzeba zapłacić (ostatnio 100 dałam za obejrzenie uszu i wizytę kontrolną po sterylce), ale profesjonalizm oceniam 10/10"

Rozpędziłam się trochę. Te 100zł które podałam, to był koszt szczepień na choroby zakaźne i wściekliznę, czyszczenia uszu i pomocy w rozczesywaniu kołtunów ;). Oczywiście chodziło mi tylko o to, żeby podkreślić informację, że konsultacje też są płatne.

Pragnę gorąco przeprosić Pana Doktora Godźka i jego ekipę za ewentualne przykrości z powodu mojego posta.
Pozdrawiamy.
Majunia i Sammy

no właśnie dziwne to było ;) , ale czasem z rozpędu człowiek napisze połowę tego co chciałby
AlicjaeR

Postprzez zabka Wt, 4 paź 2011, 21:42

a ja polecam Gabinet Weterynaryjny w Żorach - nie tak daleko od Rybnika a warto .Przyjmuje tam lek. wet. Marzena Kuchta
ul. Boryńska 8c Warto pojechac i ocenic samemu-miło ,fachowo i niedrogo
zabka

Postprzez acilla Śr, 26 paź 2011, 12:56

Jeśli chodzi o dr z Młyńskiej, to ja wprawdzie korzystałam z usług innego weterynarza, ale kiedy z moją sunią było bardzo źle, to zadzwoniłam do dr Żaka z pytaniem czy przyjechałby w razie czego wieczorem, żeby skrócić jej cierpienie. Doktor zgodził się, a była to Wigilia Bożego Narodzenia.
acilla

Postprzez WojtekSD Pt, 23 gru 2011, 06:35

jak najbardziej polecam weta na krzyżowej i jak najbardziej Panią Monikę aczkolwiek wszyscy weterynarze w tej klinice są super ale Pani Monika rewelacja. Powiem tak mam fretkę a mało kto potrafi dobrać odpowiednie leczenie "bo to taki nietypowy zwierzak" tam sobie radzą i to jest chyba dobry dowód na to że są dobrzy, a i ceny mają bardzo przystępne także polecam tutaj macie namiary
ul. Krzyżowa 67
44-200 Rybnik
czynne:
pon-pt: 8:00-19:00
sob: 10:00-12:00
tel. 032 42 37 052
WojtekSD

Postprzez aza098 Pt, 30 gru 2011, 16:38

najgorsi weterynarze to na słowackiego koło tesco ,wiem bo te patałachy usmierciły mojego psa przez zła diagnoze ,
aza098

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach