Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Postprzez jaga80 So, 22 sty 2011, 00:24

ciekawe ilu z was robi takie przekręty i wypisuje głupoty.
przykładem może być na tym forum użytkownik marta1976 ( pewnie właściciel ) który to na innym forum przedstawia się jako adam45.
Dziwny zbieg okoliczności że 2 osoby maja praktycznie takie same wypowiedzi:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=22&t=88505

Ja jestem zadowolona z mojego weta i póki co bedę się go trzymać. Co prawda nie przyjmuje w rybniku, ale jak ktoś napisał - dojazd nie jest już problemem.
A skakanie od lecznicy do lecznicy i poznanie nagle 5 chorób w 5 lecznicach mnie nie interesuje.
jaga80

Postprzez Shy_Lady Cz, 3 lut 2011, 00:05

odradzam młyńską!! Kochani z całego serducha!
Lecznica całodobowa? KPINA W ŻYWE OCZY!! :evil:
Z wykrwawiającym psem zostałam odesłana z kwitkiem po pocałowaniu klamki!!
Wiecie dlaczego?
Bo spóźniłam się 10 minut :roll: (policyjna kontrola drogowa i czerwone światła każdemu mogą się zdarzyć)
Lekarz tam pracujący baaaaardzo poważnie minął się z powołaniem :|
kiedy zapytałam czy można przyjechać usłyszałam "ale po co"
po konsek wusztu panie...

Bezczelny typ i tyle! Przepraszam, że pomyślałam iż warto spróbować skoro potrzebowałam pomocy.
po godzinie starań, krwawienie ustało.
Mam nadzieję, że lekarz to czyta, mógł Pan się przyczynić do śmierci mojego psa...
Bo jeśli zwierze silnie krwawi to mogło zdarzyć się wszystko...
"Mój" lekarz jest już w drodze...
Shy_Lady

Postprzez majunia Cz, 3 lut 2011, 11:05

Witam
Wczoraj byłam z moją sunią u dr Godźka w Boguszowicach. Muszę powiedzieć jedno PEŁEN PROFESJONALIZM. Miałam sto pytań i milion obaw a Pan Doktor i Pani Pielęgniarka bodajże z pełną cierpliwością na wszystko odpowiadali. Poza tym, widziałam podejście do psa. I chyba zmienię lecznicę. Chociaż zastrzyk ze szczepionką to każdy umie dać...
Koniec końców, psica czuje się świetnie, wszystko poszło dobrze i mała dochodzi do siebie. Jutro wizyta kontrolna.

Ps. Cena za zabieg 260zł, ale w tym pełna opieka i leki w trakcie i po zabiegu (w sumie 3-4 wizyty) i kubraczek dostałyśmy.
Dziękuje za pomoc :)
Pozdrawiamy
majunia

Postprzez osiedlanka Pt, 4 lut 2011, 13:44

I ja dołączam do opinii poprzedników!!
Lecznica na Małachowskiego dr Gożdzka to chyba najlepsza lecznica jaką kiedykolwiek odwiedziłam!!!!
Dodatkowo lecznica wspiera zwierzaki bezdomne,a to najlepszy dowód na to,ze personel tam pracujacy jest "z powołania" !!!
Bedąc tam wczoraj z kicią zauważyłam(małe ogłoszenie na tablicy)iż mozna wesprzeć bezdomne zwierzeta!!!

Zachęcam wszystkich,którzy odwiedzają lecznicę a być może nie zauwazyli ,iż jest tam obecna skarbonka z przeznaczeniem na bezdomniaczki!!!!
pozdrawiam
Grażyna
osiedlanka

Postprzez osiedlanka Pt, 4 lut 2011, 13:59

majunia napisał(a):Odświeżam temat, bo mam pilną sprawę.
Moja sunia musi mieć zrobioną sterylkę.
Koło TESCO jest pan J. Szczekała i do niego cały czas chodzimy. Powiedział, że oni mają ze schroniskiem umowę i przeprowadzają takich zabiegów bardzo dużo.
Pytanie do kogoś, kto juz to przechodził, bo ja sie strasznie boje, mogę ze spokojem oddać mu moją psicę, czy jeszcze to przemyśleć i iść gdzie indziej?
Kasa nie ma znaczenia...

hmmm....ta wypowiedż mnie zastanowiła?mają umowę? z tego co się orietuję to zwierzęta w schronisku w Rybniku nie są sterylizowane,to kogo oni kastrują wedle tejże umowy?
a może się mylę,bedę wdzięczna za jakieś info
osiedlanka

Postprzez majunia Pt, 4 lut 2011, 14:29

osiedlanka, ktoś mi to powiedział. Chyba wet na Słowackiego.
Mnie się wydawało, że zwierzaki w schronisku są obowiązkowo kastrowane/sterylizowane.
majunia

Postprzez surma Pt, 4 lut 2011, 16:48

Polecam poradnię pod rudym kocurem na ul. Mikołowskiej . Miły pan doktor fachowo zaopiekuje sie twoim zwierzakiem. ja byłam z moją kotkę. Pan dr był cierpliwyi bardzo sumiennie wykonał zabieg sterylizacji a mi udzielił wszelkiej informacji . Polecam. Cena z kaftanikiem 150zł.
surma

Postprzez AlicjaeR Pt, 4 lut 2011, 19:09

surma napisał(a):Polecam poradnię pod rudym kocurem na ul. Mikołowskiej . Miły pan doktor fachowo zaopiekuje sie twoim zwierzakiem. ja byłam z moją kotkę. Pan dr był cierpliwyi bardzo sumiennie wykonał zabieg sterylizacji a mi udzielił wszelkiej informacji . Polecam. Cena z kaftanikiem 150zł.

czy mogłabym prosić o nazwisko weta tam przyjmującego ??
AlicjaeR

Postprzez AlicjaeR Pt, 4 lut 2011, 19:10

majunia napisał(a):osiedlanka, ktoś mi to powiedział. Chyba wet na Słowackiego.
Mnie się wydawało, że zwierzaki w schronisku są obowiązkowo kastrowane/sterylizowane.

schronisko w Rybniku ma za mało kasy aby sterylizować zwierzaki ...a szkoda bo zmniejszyło by to ilość bezmyślnie rozmnażanych psiaków
AlicjaeR

Postprzez comar Pt, 4 lut 2011, 22:06

Napisze krótko i zwięźle o gabinecie na ul. Młyńskiej. Mieliśmy problem z szylkiem, dostał hipoglikemii. Zadzwoniliśmy około 22 do Pana weterynarza, umówiliśmy się na godz około 22:45. Przyjechał, odratował szylka, jak na taką późną godz. uważam że nie zapłaciliśmy dużo, Pan był miły i miał profi podejście. Także mogę szczerze polecić.
comar

Postprzez surma Pt, 4 lut 2011, 22:08

AlicjaeR napisał(a):
surma napisał(a):Polecam poradnię pod rudym kocurem na ul. Mikołowskiej . Miły pan doktor fachowo zaopiekuje sie twoim zwierzakiem. ja byłam z moją kotkę. Pan dr był cierpliwyi bardzo sumiennie wykonał zabieg sterylizacji a mi udzielił wszelkiej informacji . Polecam. Cena z kaftanikiem 150zł.

dr n wet.Wojciech Zwierzchowski tel515297545
surma

Postprzez chammomila Pt, 4 lut 2011, 22:59

Panie Jacku, bardzo dobrze że postanowił Pan odpowiedzieć na zarzuty jakie pod Pańskim adresem wysunęła Shy_Lady.Mnie przekonuje Pańska wersja zdarzeń gdyż pomimo tego że moją menażerią opiekuje się zazwyczaj pani Basia Pęciak to parę razy gdy nie mogła w awaryjnej sytuacji zająć się moimi pupilkami, to właśnie u Pana znalazły pomoc ( w jednym przypadku w wyjątkowo nietypowej porze) i jakoś nigdy nie zaobserwowałam arogancji chamstwa czy też lekceważącego podejścia, a wręcz przeciwnie pełne zaangażowanie i szacunek zarówno do pacjenta jaki do mnie jako właścicielki . Shy_Lady po części tłumaczy zdenerwowanie i troska o psiaka .Ciekawa tylko jestem czy jeśli po przeglądnięciu listy połączeń będzie chciała a przede wszystkim potrafiła odnieść się to tego co Pan napisał ,czy też poprzestanie na tym że bezpieczna za nic nie mówiącym pseudonimem może poddawać w wątpliwość czyjeś kompetencje szkalując go na internetowym forum.
chammomila

Postprzez Shy_Lady Pt, 4 lut 2011, 23:17

Chociaż zastrzyk ze szczepionką to każdy umie dać...
tu bym polemizowała :P zastrzyk to nie jest taka prosta sprawa ;)

Panie Jacku, dzwoniłam po 22 dokładnie coś ok 22:20-25 pod przychodnią byłam o godzinie 22.50 (znam się na zegarku)
Skąd to wiem? Bo dzwoniłam z telefonu męża który z pracy nie wraca przed 22 ;)
Mówiłam, że psy się pogryzły, że nie daje się suka pooglądać, że krwawi ale nie wiem skąd. Nie pytał pan o nic, krótkie odburkiwanie to nie rozmowa.
Tak się składa, że mam wiele szacunku dla lekarzy weterynarii, szczególnie dal tych, którzy nam pomagają i ratują życie moim podopiecznym (a jest ich z Nami dość sporo). Od wczoraj przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat prowadzonej przez Pana lecznicy dla zwierząt, które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie warto brać jej pod uwagę następnym razem.
Tyle z mojej strony w tym temacie ;)

Rzucenie hasłem o kiełbasie to była moja odpowiedź jak widać już po cudzysłowie ;)
Shy_Lady

Postprzez AlicjaeR So, 5 lut 2011, 12:34

surma napisał(a):
AlicjaeR napisał(a):

dr n wet.Wojciech Zwierzchowski tel515297545

dziękuję
AlicjaeR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach