Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Postprzez AlicjaeR Wt, 12 paź 2010, 14:37

majunia napisał(a):Chwałowice

no to faktycznie z Chwałowic to chyba najlepiej miałabyś do lecznicy na Krzyżowej , w Boguszowicach Starych , w dawnym budynku probostwa jest też fajna ekipa wet. Gabinet prowadzi Michał Godziek , z czystym sumieniem mogę polecić , operował sunię yorka mojej znajomej , miała i sterylkę i bardzo skomplikowaną przepuklinę .
Wiadomo wszędzie musisz umówić się na konkretny termin.
AlicjaeR

Postprzez Shy_Lady Wt, 12 paź 2010, 15:16

no to faktycznie z Chwałowic to chyba najlepiej miałabyś do lecznicy na Krzyżowej , w Boguszowicach Starych
dokładnie tak, zawsze możesz też pójść na wizytę do obu przychodni i wyrobić sobie jakieś zdanie sama :)
Ale powiem szczerze że w całym Rybniku z czystym sumieniem tylko te 2 mogę polecić.
Shy_Lady

Postprzez puszek26 Cz, 4 lis 2010, 20:36

Witam
Mój Kochany pupil zachorował :( , związku z tym mam serdeczną prośbę do Wszystkich jakiego dobrego weterynarza możecie polecić???
Słyszałam o doktorze Szwarc, czy ktoś już był u niego z swoim zwierzaczkiem???
Proszę o pomoc.
Pozdrowionka.
puszek26

Postprzez AllPro Cz, 4 lis 2010, 20:44

Zdecydowanie polecam lecznicę w pawilonie na ulicy Grunwaldzkiej- zarówno Pan jak i Pani doktor znają się na tym co robię i mają bardzo dobre podejście do swoich pacjentów/klientów. Ceny też bardzo konkurencyjne dla porównania podam że za kastracje dwóch kocurów z pełną narkozą zapłaciłem 180pln, podczas gdy w pobliskiej lecznicy wołali 200 od sztuki a przy dwóch naraz promocja 300pln... W tygodniu czynne mają od 9-18 a w soboty od 10-13. Mają też swoją stronę lecznica Puchatek.
AllPro

Postprzez majunia Śr, 15 gru 2010, 12:51

Odświeżam temat, bo mam pilną sprawę.
Moja sunia musi mieć zrobioną sterylkę.
Koło TESCO jest pan J. Szczekała i do niego cały czas chodzimy. Powiedział, że oni mają ze schroniskiem umowę i przeprowadzają takich zabiegów bardzo dużo.
Pytanie do kogoś, kto juz to przechodził, bo ja sie strasznie boje, mogę ze spokojem oddać mu moją psicę, czy jeszcze to przemyśleć i iść gdzie indziej?
Kasa nie ma znaczenia...
majunia

Postprzez aronis Śr, 15 gru 2010, 21:32

Odradzam lecznice kolo Tesco...sam mam psa i kota i wielu znajomych, ktorzy maja zle doswiadczenia z ta lecznica...Polecam dr Szwarca i Sobika na Krzyzowej...profesionalne podejscie (tani nie sa) ale posiadaja
zaplecze i wiedze...sa tam rowniez mile panie:)
pozdrawiam
aronis

Postprzez aronis Śr, 15 gru 2010, 21:35

p.s. Wiesz dlaczego maja umowe ze schroniskiem...prosta logika - robia to po kosztach, a w przypadku zdrowia naszych pupilow, to zadna oszczednosc...
oczywiscie moze ktosa mnie ganiac...ale mam swoje doswidzczenia.Nie pomogli zadnemu z moich zwierzakow, a w jednym wypadku przyczynili sie do zgonu...
masarze
aronis

Postprzez fiona_27 Cz, 16 gru 2010, 19:30

PRZESTRZEGAM wszystkich przed lecznica na Słowackiego.... równiez mam kilku znajomych, którzy mają złe doświadczenia z wetami z tej lecznicy... najogólniej chodzi o podejście do leczenia i niewłaściwa diagnoze, czy też brak chęci leczenia sugerujac uspienie .... może i operacje im wychodzą ale co z tego... gdyby byli jedyna lecznica w naszym mieście nie zabrałabym tam zwierzaka.... Przedmówca zreszta zwrócił słuszną uwagę..... WIDZIELIŚCIE zwierzaki ze schroniska? w jakim sa stanie? ten obraz wyraża ich podejście..... masakra, i nie wiem czy się chwalą odnośnie umowy przeciez schroniskowe zwierzaki nie sa sterylziowane!

jesli chodzi o weternarzy z misją a do tego posiadającym wiedze i próbującym szukać za wszelką cenę przyczyny choroby.... to ul. Grunwaldzka- PUCHATEK i ul.Krzyzowa .... świetni weci .... ceny różne choć na Krzyzowej raczej drożej ale nie we wszystkim...ja z moimi zwierzakami od 8 lat chodzę do Puchatka i uwazam że sa swietnie prowadzone

co do innych wetów w Rybniku... miałam doczynienia z niejedna lecznica....przy straż polecam dr Franiczka seniora - szczególnie jesli chodzi o operacje , J. Żak - plus za nocne wizyty - ale z posłuchu sceptyczna jestem
a w lecznicy w Boguszowicach (dr Godziek ) słyszałam o dobrych wetach, ale ceny niektórych rzeczy mają przesadzone ... chyba z racji wiedzy, że boguszowiczanie raczej nie beda nadrabiać do centrum

swoja drogą aronis bardzo cie prosze podaj swojego maila....bardzo zalezy mi na kontakcie z toba..
fiona_27

Postprzez guerlainn Śr, 22 gru 2010, 08:37

Trochę dziwna ta informacja o współpracy lecznicy koło Tesco ze schroniskiem, bo z tego co wiem, to w rybnickim schronisku nie wykonuje się zabiegów sterylizacji. Poza tym, w lecznicy tej byłem raz i więcej ze swoim psem tam nie pojadę. Co do sterylizacji. Moja suka była sterylizowana na Krzyżowej w gabinecie doktora Szwarca. Wszystko bardzo profesjonalnie, bez żadnych problemów. Trzeba jednak liczyć się z niemałym wydatkiem. Dwa lata temu za sterylizację i wszystko co z nią związane (antybiotyki, środki przecibólowe itd itp) zapłaciłem coś około 450 zł. Spokój jednak wart jest każdej ceny ;) Dwie następne suki które znalazły się u mnie w domu tymczasowym był sterylizowane w gabinecie doktora Godźka w Boguszowicach. Również bez żadnych problemów i również bardzo profesjonalnie. Cena o 200 zł mniej. Były to jednak psy fundacyjne więc może i taryfa była tańsza. Te dwie lecznice mogę polecić z pełnym przekonaniem :)
guerlainn

Postprzez @@@ Śr, 22 gru 2010, 15:30

Z czystym sumieniem polecam Puchatka na Grunwaldzkiej. Chociaż mam blisko kilka innych lecznic wolę przejechać te 15 km, bez względu na zaśnieżone drogi, czy słotę. Bardzo dobre podejście do zwierząt i właścicieli. Odpowiedzą na każde pytanie, rozwieją wszelkie wątpliwości. Ceny OK.
@@@

Postprzez chammomila Pn, 10 sty 2011, 20:31

Też polecam Puchatka i panią Pęciak,rewelacyjne podejście do zwierząt i nie myślą tylko o kasie ,tak jak na Krzyżowej.Różnica w opłatach za leczenie tych samych schorzeń u tych samych zwierzaków może sięgać nawet 200% a i jakość leczenia w Puchatku jest też o niebo lepsza.
chammomila

Postprzez bel Wt, 18 sty 2011, 13:04

Dziś obdzwoniłam wszystkie lecznice w Rybniku czyli ul.Krzyżowa,ul.Grunwaldzka,Boguszowice i faktycznie porócz Gabinetu na ul .Młyńskiej nikt nie sterylizuje kotów i psów w tej cenie.Z moim kotkiem umówiłam się za zabieg.Polecam
bel

Postprzez dolcia78 Wt, 18 sty 2011, 13:20

a ja dzisiaj też na Młyńskiej wysterylizowałam kotkę - zapłaciłam 130 zł ale to z kaftanikiem (sama sterylizacja 100 zł).
dolcia78

Postprzez aptekarz Wt, 18 sty 2011, 18:27

ja polecam Puchatka na Grunwaldzkiej
aptekarz

Postprzez bel Wt, 18 sty 2011, 19:20

No super tylko ze puchatek i ul.krzyżowa za tą samą usługę chcą prawie dwa razy więcej niż na ul.młyńskiej.Więc chyba jasne dlaczego wybrałam młyńską.
bel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach