Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez GBB Cz, 3 mar 2011, 20:51

Delicje - to absolutna ekstraklasa i kulinarnie i pod względem serwisu. Gratulacje!
GBB

Postprzez STOKROTKA2 Cz, 17 mar 2011, 12:47

Zgadzam się, ceny mają tam nieziemskie! Mnie Halagarda przekonuje tylko szarlotką.. Choć najlepszą jadłam w Cafe Bosco... Polecam naprawdę pycha :D
STOKROTKA2

Postprzez renart Pt, 1 kwi 2011, 17:01

polecam jedzonko w Sieście budka kolo biedronki przy ul .wodzisławskiej,nie ma kebaba ale za to jest Gyrosik czyste mięcho nie mielone łopatka wieprzowa peklowana i przygotowywana wedlug greckich receptur,sprubujcie placka z gyrosem albo knysze,pyszota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
renart

Postprzez malowanko Pt, 1 kwi 2011, 17:41

Do Majuni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
,a propo wypowiedzi na temat budki na kilinskiego
,nie serwuje sie tam zadnego tureckiego mielonego syfu -kebaba,tylko oryginalny grecki gyros,a salatki sa przygotowywane ze swiezych warzych mozna se to sprawdzic,jesli szukalas kebaba to nie tedy droga,i nie trzeba wystawiac antyreklamy potrawie o której nie ma sie zielonego pojęcia,pojec sobie do grecji skosztuj tamtejszego gyrosa a pózniej wystawiaj opinie.
P.S
Jedz sobie te kababki z mielonego nie wiadomo i baw sie dobrze .pozdrawiam.
malowanko

Postprzez Karenina Pn, 4 kwi 2011, 12:05

Szarlotka w Bosco jest the best , zgadzam sie STOKROTKA2
Karenina

Postprzez majunia Pn, 4 kwi 2011, 12:27

Drogie malowanko przeczytaj sobie jeszcze raz to, co napisałam. Nie chodziło mi o kebab, a to co tam "serwują" to ani do gyrosa podobne nie jest. Nie wiem jak często Ty do Grecji jeździsz, ale fakt faktem chyba niezbyt, skoro wielce takie obeznane jesteś, a ja po prostu jako klient się wypowiedziałam. Tak wogóle, to z czego Twoim zdaniem jest gyros? Bo chyba nie z indyka.

Ps. Turek przy PKP się jednak nie umywa do tego na Pocztowej. Już kilka razy tam spróbowałam jedzenia i nie mam żadnych zastrzeżeń :) Najlepszy dodatek to ten słony ser :D mmmm... pycha :)
majunia

Postprzez dr Becker Pn, 4 kwi 2011, 16:04

To o czym mowa czyli gyros w Grecji nie jest gyrosem sensu stricte,to co wszyscy jedzą na wakacjach to zwykły syf w stylu fast-food, rożek z placka, mięso wieprzowe, odrobina surówki i kilka frytek - kulinarna beznadzieja za 2 euro.
dr Becker

Postprzez qmac Wt, 5 kwi 2011, 19:16

A ja jadłem kebab juz chyba w każdym miejscu w Rybniku i wiem że najlepszy jest w Czarnej Owcy na Kosciuszki naprzeciw technikum! :lol:
qmac

Postprzez malowanko N, 10 kwi 2011, 07:22

A propo Gyrosa to pare ładnych lat spedzilem w Grecji i w nie jednej tawernie sie stołowałem,dlatego tez wypowiadam sie na ten temat,chcę tylko powiedziec ze gyros to czyste mięcho wieprzowe,a w placku z gyrosem(pita me gyro) nie powinno byc zadnych salatek tylko dzadzyki i tak serwują na kilinskiego.a kebabik tak samo jak hampki to niestety mielonka jeden tylko bóg wie co tam jest zmielone.Kazdy je to co mu smakuje.Pozdrawiam wszystkich Kebabowców i Fanów szybkiego żarełka.Jedzmy i rozkoszujmy sie smakiem naszych ulubionych Fast jedzonek .
malowanko

Postprzez GBB So, 14 maja 2011, 18:35

Dzisiaj zjadłem genialny obiad w restauracji OSW Stodoły, pomimo tego, że wewnątrz było wesele do byli przygotowani na obsługę zwykłych gości - wieeeeelki plus.
GBB

Postprzez veda_kong So, 14 maja 2011, 21:44

A mógłbyś zdradzić jakiś bliższy szczegół..? Np. co jadłeś i w jakiej cenie, jak podane, ile czekałeś i inne tego rzeczy :)
veda_kong

Postprzez GBB Pn, 16 maja 2011, 20:34

veda_kong napisał(a):A mógłbyś zdradzić jakiś bliższy szczegół..? Np. co jadłeś i w jakiej cenie, jak podane, ile czekałeś i inne tego rzeczy :)

sałatkę z krewetkami i makaron. Ceny średnie, ale jak za taką jakość to ok. Za jakiś czas znowu wpadnę i zobaczę czy to nie był przypadek.
GBB

Postprzez shonya Pt, 27 maja 2011, 07:10

Orientuje się ktoś, czemu i ew. do kiedy zamknięta będzie pizzeria "Kiler" w Chwałowicach?

I pytanie o gastro spoza Rybnika?
Był ktoś już w Nieborowicach, w karczmie "Wrazidlok"? Otwarta we wrześniu zeszłego roku, sądząc po zdjęciach na stronie całkiem sympatyczna.
Ma ktoś już jakieś wrażenia stamtąd, którymi mógłby się podzielić? :)
shonya

Postprzez majunia Pt, 27 maja 2011, 08:37

Odnośnie Killera, to mam nadzieję, że zamkną go już na "amen", bo to co tam podawali do jedzenia to jakaś parodia była. Wolę już sobie zrobić spacer i przejść się na Hajdę. Smaczniej, więcej, a ceny wybitnie porównywalne.
majunia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach