Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez shonya Cz, 24 lut 2011, 07:11

GBB napisał(a):Wierzbowe Zacisze - gratuluje pomysłu.
Budynek tak oklejony reklamami, że odstrasza na kilometr, jeszcze ta paskudna diodowa tablica, do tego wszystkiego ruchliwe skrzyżowanie. Nie wiem kto wymyślił tą nazwę i lokalizację, ale dramat.
Swoją drogą dla mnie budynek, w którym znajduje się ta restauracja to szczyt bezguścia. Abstrahując od architektury, ale te reklamy..... dramat.

A dla mnie wygląd zewnętrzny zimą ma najmniejsze znaczenie ;)
Ważne, że w środku wygląda to chyba całkiem zgrabnie i przyjemnie :)

Takie miejsce sobie wybrali - trudno nie wykorzystać tego, że ludzie są gotowi płacić pieniądze za reklamę na tym skrzyżowaniu ;)
shonya

Postprzez GBB Pt, 25 lut 2011, 00:58

majunia napisał(a):Na czym polega do zimowe menu? Niedługo mamy rocznicę ;P Może tam się wybierzemy akurat, jeśli mają coś ciekawego, czy wyjątkowego.

Wejdź na stronę: http://www.sioux.com.pl/
Tam w promocjach jest wkładka zimowa. Ja jadłem "wizję szalonego szamana" oraz "porcję walecznego wojownika" i bardzo mi smakowało.
GBB

Postprzez majunia Pt, 25 lut 2011, 10:51

A tak wracając do kebabów:
ODRADZAM TĄ BUDKĘ NA KILIŃSKIEGO!
Ni to knysza, ni to burger, ni to kebab. Misz masz totalny z sałatką ze słoika z biedronki.
Po prostu ochyda! I do tego zimny. Mimo zawinięcia w folię i 3 minutowej trasy.
Jedyny plus to szybkość realizacji zamówienia.
Jednak najlepszy jaki jadłam to na PKP
majunia

Postprzez STOKROTKA2 Pt, 25 lut 2011, 13:04

Odnośnie kebabów. U mnie niezmiennie na pierwszym miejscu budka obok poczty polskiej :DD Nazwy za cholery nie pamiętam ale zarcie najlepsze. Jadłam chyba już w każdym kebabie w mieście i w moim małym rankingu na pierwszym miejscu :DD
STOKROTKA2

Postprzez GBB Pt, 25 lut 2011, 21:29

To muszę spróbować. Ja nigdy w Rybniku nie jadłem kebaba :D
GBB

Postprzez LEMUR So, 26 lut 2011, 00:29

GBB napisał(a):To muszę spróbować. Ja nigdy w Rybniku nie jadłem kebaba :D

może to i lepiej ;-)
LEMUR

Postprzez GBB N, 27 lut 2011, 19:23

Ja polecam Pokuse na ulicy św. Józefa 2, jedzenie bardzo dobre, ceny ok. Słabą stroną są kelnerzy
GBB

Postprzez shonya Pn, 28 lut 2011, 07:14

GBB napisał(a):Słabą stroną są kelnerzy

możesz rozwinąć? :)
shonya

Postprzez dr Becker Pn, 28 lut 2011, 08:12

GBB napisał(a):Ja polecam Pokuse na ulicy św. Józefa 2, jedzenie bardzo dobre, ceny ok. Słabą stroną są kelnerzy

To ten nowy lokal obok Straży Pożarnej? Kelnerzy są tak leniwi i naburmuszeni jak ci z Gazdówki czy chodzi o coś innego?
dr Becker

Postprzez GBB Pn, 28 lut 2011, 20:31

Nie rozgarnięci, nie wchodzą w dialog z klientem. Mylą dania, źle podają sztućce i to w koszyczku na środek stołu jak w barze mlecznym a nie w restauracji. Tak jakby nie można było podać je klientowi.
GBB

Postprzez shonya Wt, 1 mar 2011, 07:15

w Rybniku oprócz Delicji, nie uraczy się raczej dobrej obsługi kelnerskiej.
a szkoda, bo to wielki atut dla restauracji (i jak widać minus - bo ja już na pewno się nie skuszę na "Pokusę", a szkoda bo menu zachęcało)
shonya

Postprzez sporek Wt, 1 mar 2011, 10:13

GBB napisał(a):
majunia napisał(a):Na czym polega do zimowe menu? Niedługo mamy rocznicę ;P Może tam się wybierzemy akurat, jeśli mają coś ciekawego, czy wyjątkowego.

Wejdź na stronę: http://www.sioux.com.pl/
Tam w promocjach jest wkładka zimowa. Ja jadłem "wizję szalonego szamana" oraz "porcję walecznego wojownika" i bardzo mi smakowało.

Wszystko zależy od kucharza. Jadłem tam 5 razy , bilans? dwa razy pyszne 3 porażki.
stek z karkówki-pierwszy raz pyszne, duża porcja, mieso miękkie. 2 razy mięso zimne i twarde trudno to było zjeść.
wątróbka-pyszna
porcja walecznego wojownika-wiepszowina tragedia(twarda,przeprawiona),sos konsystencji galaretki,ziemiaki pyszne,sałatka ok.
Ogólnie potrawy chłodną w ekspresowym tempie,powinni podawać na podgrzanych talerzach jak w sphinx.
sporek

Postprzez dr Becker Wt, 1 mar 2011, 15:05

sporek napisał(a):Wszystko zależy od kucharza. Jadłem tam 5 razy , bilans? dwa razy pyszne 3 porażki.
stek z karkówki-pierwszy raz pyszne, duża porcja, mieso miękkie. 2 razy mięso zimne i twarde trudno to było zjeść.

Pytanie czy aby na pewno to był stek. Steki są tylko i wyłącznie z mięsa wołowego, a karkówka równie dobrze może być wieprzowa. Zamawiając w sieciowych knajpach takich jak Sphinx czy Sioux trzeba bardzo uważać i sprawdzać czy aby na pewno dostaniesz to co ci się wydaje że zamówiłeś. Sioux ma w ofercie coś co oni nazywają nie wiedzieć czemu stekiem mimo że jest zrobione z wieprzowiny natomiast zamawiając kebab w Sphinxie dostaniesz kotlet mielony.
dr Becker

Postprzez sporek Śr, 2 mar 2011, 10:08

dr Becker napisał(a):
sporek napisał(a):Wszystko zależy od kucharza. Jadłem tam 5 razy , bilans? dwa razy pyszne 3 porażki.

Pytanie czy aby na pewno to był stek. Steki są tylko i wyłącznie z mięsa wołowego, a karkówka równie dobrze może być wieprzowa. Zamawiając w sieciowych knajpach takich jak Sphinx czy Sioux trzeba bardzo uważać i sprawdzać czy aby na pewno dostaniesz to co ci się wydaje że zamówiłeś. Sioux ma w ofercie coś co oni nazywają nie wiedzieć czemu stekiem mimo że jest zrobione z wieprzowiny natomiast zamawiając kebab w Sphinxie dostaniesz kotlet mielony.

mniejsza o rodzaj mięsa,chodzi o to iż za pierwszym razem potrawa była tak pyszna że chciałem tam wrócić za kilka godzin i dwa razy totalne rozczarowanie.
sporek

Postprzez dr Becker Śr, 2 mar 2011, 16:57

sporek napisał(a):mniejsza o rodzaj mięsa,chodzi o to iż za pierwszym razem potrawa była tak pyszna że chciałem tam wrócić za kilka godzin i dwa razy totalne rozczarowanie.

Widocznie jest ci wszystko jedno co wrzucą do koryta byle dało się zjeść, ja zamawiając stek chciałbym dostać stek a nie jakiś ersatz.
Taktyka którą stosują te sieciowe knajpy to najzwyklejsze na świecie oszustwo.
dr Becker

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach