Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez dr Becker Śr, 17 cze 2015, 06:05

Don Tytus napisał(a):
dr Becker napisał(a):jest też jakiś lokal Good Food na energetyków ale jeszcze nie testowałem.

Ja przetestowałem. Dużo, smacznie i tanio. Chodzi konkretnie o danie dnia, czyli obiad (zupa i 2 danie). W niedzielę jest dodatkowo (nieco drożej) druga opcja drugiego dania, czyli rolada (zawartość krojona w kostkę, a nie mielona), kluski śląskie i modro kapusta. Z tego, co wiem, to zamawia u nich obiady sporo osób z personelu szpitala i są bardzo zadowoleni. Mają też w ofercie tradycyjne wynalazki, czyli hamburger, kebab itd. ale tego nie próbowałem. Obiady brałem na wynos (do domu), po przyjeździe wszystko było gorące i nie dałem rady zjeść sam, spokojnie na 2 osoby. Ciekaw jestem, jak długo będzie dużo i tanio.

Byłem tam wczoraj, szału nie ma ale można pojeść. Mimo wszystko Patryk ma chyba większe porcje a i w smaku lepsze, ale to bardzo dobrze że jest taka alternatywa.
dr Becker

Postprzez STOKROTKA2 Śr, 17 cze 2015, 08:13

Co do Sewcio Kebab. Jadłam już tam któryś raz i szczerze powiem jestem zachwycona.
Mają ciekawą ofertę - jadłam juz tam zwykły kebab, kebab chili, american hamburger. Przymierzam się od jakiegoś czasu do kebabu greckiego.
W każdym bądź razie mi smakowało to co jadłam. I co najważniejsze (przynajmniej do mnie :P) kroją cienko mięso! Nienawidzę grubo ciachanego...
Jedyne zastrzeżenie ostry sos mógłby bardziej dawać kopa (ale to już chyba ja mam za bardzo wypalone kubki smakowe i mało co mnie powala :D).

Cenowo też spoko, porcje adekwatne do ceny i najeść się można. Co do menu to widziałam tam też kilka pozycji obiadowych (spaghetti, jakiś placki po węgiersku i i inne cuda) ale nie zrecenzuję bo raczej wpadam tam tylko na typowego fasta :D

Aaa i mają tam jeszcze mięso drobiowe ale dla mnie kebs powinien być z wołowinką więc nie wiem jak smakowo :P
STOKROTKA2

Postprzez Benq Śr, 17 cze 2015, 22:44

Dla mnie kebs powinien być tylko z baraniną
Benq

Postprzez adamb Pt, 19 cze 2015, 01:12

Ankaa87 napisał(a):Na elektrowni na podmiejskiej koło Spółdzielni Mieszkaniowej ,naprawdę z czystym sercem mogę polecić wiem bo mają juz kebab w jejkowicach duże porcje ,dobre i za rozsądną cenne :D

Porcje faktycznie duże... ale na tym kończą się pozytywy.
Nie wiem co to znaczy rozsądne ceny ? bo dla mnie 15zl (czyli ok 3,5 euro) za tzw. "kebaba" to raczej za dużo.
Smaku kebaba to coś raczej nie posiada (szczerze mówiąc to nie posiada to żadnego smaku), mięso nie jest podgrzewane na bieżąco w tym urządzeniu (nie wiem jak się to zwie), lecz dopiero w mikrofalówce.
Do tej pory czuję tego kebaba na żołądku (kilka godzin po zjedzeniu).
Ale największa porażka w tym przybytku to higiena pań - jak można przyjmować pieniądze i przygotowywać jedzenie bez mycia rąk czy użycia rękawiczek, a mistrzostwo to ta starsza pani, która trzymając ciasto (placek) na kebaba w ręce potarła tym ciastem chyba wszystko w swoim otoczeniu (czekałem aż go upuści na podłogę)... na szczęście to nie było dla mnie ciasto, bo poprosiłbym o nowe.
...i te fartuszki pań - taki późny Gomułka wczesny Gierek :mrgreen:

Podsumowując: aby zjeść dobrego kebaba w Rybniku nadal trzeba po niego jechać 515km do Berlina :mrgreen:
adamb

Postprzez shonya Pt, 19 cze 2015, 06:57

adamb napisał(a):
Ankaa87 napisał(a):Podsumowując: aby zjeść dobrego kebaba w Rybniku nadal trzeba po niego jechać 515km do Berlina :mrgreen:

skróciłabym o 160km i pojechała do Efesu w Wawie :mrgreen:
shonya

Postprzez Ankaa87 Pt, 19 cze 2015, 08:17

adamb napisał(a):
Ankaa87 napisał(a):Na elektrowni na podmiejskiej koło Spółdzielni Mieszkaniowej ,naprawdę z czystym sercem mogę polecić wiem bo mają juz kebab w jejkowicach duże porcje ,dobre i za rozsądną cenne :D

Porcje faktycznie duże... ale na tym kończą się pozytywy.
Nie wiem co to znaczy rozsądne ceny ? bo dla mnie 15zl (czyli ok 3,5 euro) za tzw. "kebaba" to raczej za dużo.
Smaku kebaba to coś raczej nie posiada (szczerze mówiąc to nie posiada to żadnego smaku), mięso nie jest podgrzewane na bieżąco w tym urządzeniu (nie wiem jak się to zwie), lecz dopiero w mikrofalówce.
Do tej pory czuję tego kebaba na żołądku (kilka godzin po zjedzeniu).
Ale największa porażka w tym przybytku to higiena pań - jak można przyjmować pieniądze i przygotowywać jedzenie bez mycia rąk czy użycia rękawiczek, a mistrzostwo to ta starsza pani, która trzymając ciasto (placek) na kebaba w ręce potarła tym ciastem chyba wszystko w swoim otoczeniu (czekałem aż go upuści na podłogę)... na szczęście to nie było dla mnie ciasto, bo poprosiłbym o nowe.
...i te fartuszki pań - taki późny Gomułka wczesny Gierek :mrgreen:

Podsumowując: aby zjeść dobrego kebaba w Rybniku nadal trzeba po niego jechać 515km do Berlina :mrgreen:

Obawiam się iż nie rozmawiamy o tym samym Kebabie ,przyjdz zjedz i napisz opinie ,bo żadnej starszej Pani tam nie widziałam ,Mikrofalówki nawet nie widać więc nie wiem jak Ty widziałes że mięso było tam grzane...chyba że nie znasz nazw urządzeń w gastronomi:) i to nie była mikrofalówka hahahahha probonuję w wolnej chwili wyguglować Jak wygląda mikrofalówka :)
Ankaa87

Postprzez xxxx Pt, 19 cze 2015, 08:21

cos mi się zdaje ze anka jest powiązana z tym kebabem,którego tak zaciekle reklamuje
xxxx

Postprzez Ankaa87 Pt, 19 cze 2015, 08:30

Nie reklamuje tylko piszę opinie a każdy ma prawo mieć swoje zdanie a z tego co Ty piszesz to każdy musiałby być powiązany z Kebabem któremu napisał opinie .Ja jem w tym Kebabie często i wiem jak tam jest ,a pozatym tam żaden KEBAB nie kosztuje 15 zł ,także na 100% piszemy o innych Kebabach.Pozdrawiam
Ankaa87

Postprzez dr Becker Pt, 19 cze 2015, 09:03

shonya napisał(a):
adamb napisał(a):
Ankaa87 napisał(a):Podsumowując: aby zjeść dobrego kebaba w Rybniku nadal trzeba po niego jechać 515km do Berlina :mrgreen:

skróciłabym o 160km i pojechała do Efesu w Wawie :mrgreen:

Wolę dołożyć te 10L paliwa i jechać do Berlina, droga lepsza i sporo atrakcji. :-)
dr Becker

Postprzez Arteks Pt, 19 cze 2015, 10:06

@shonya @dr Becker - chcecie oryginał i w dodatku tani? To jedźcie do Turcji... ;) Ps. Zapomnieliście jeszcze o jednym mieście położonym bliżej niż Warszawa i Berlin w którym mają doskonałe jedzenie z przeróżnych miejsc na świecie w tym wasze ulubione kebaby - WIEDEŃ!
Arteks

Postprzez adamb Pt, 19 cze 2015, 17:02

Ankaa87 napisał(a):Obawiam się iż nie rozmawiamy o tym samym Kebabie ,przyjdz zjedz i napisz opinie ,bo żadnej starszej Pani tam nie widziałam ,Mikrofalówki nawet nie widać więc nie wiem jak Ty widziałes że mięso było tam grzane...chyba że nie znasz nazw urządzeń w gastronomi:) i to nie była mikrofalówka hahahahha probonuję w wolnej chwili wyguglować Jak wygląda mikrofalówka :)

W ilu miejscach na Elektrowni w pobliżu SMER sprzedają kebaby ? dalej: noszę okulary co prawda, ale mimo, że nie posiadam sokolego wzroku to potrafię rozpoznać kobietę sporo po pięćdziesiątej wiośnie :wink:
Wyobraź sobie też, że wiem jak wygląda mikrowela - baa nawet czasami używam... mają ją tam ustawioną po lewej stronie - ale Ty to pewnie doskonale wiesz :mrgreen: ...

Ja z pewnością już tam nie zawitam ! ...mimo Twojej reklamy :wink:
adamb

Postprzez Ankaa87 Pn, 22 cze 2015, 10:39

Jak na elektrowni maja dopiero od 16 czerwca otwarte tego roku :) myslałam że piszemy o Kebabie w Jejkowicach bo ten juz od roku działa -czyli raczej na 100% nie o tym samym mówimy :)
Ankaa87

Postprzez Ankaa87 Pn, 22 cze 2015, 10:46

adamb napisał(a):
Ankaa87 napisał(a):Obawiam się iż nie rozmawiamy o tym samym Kebabie ,przyjdz zjedz i napisz opinie ,bo żadnej starszej Pani tam nie widziałam ,Mikrofalówki nawet nie widać więc nie wiem jak Ty widziałes że mięso było tam grzane...chyba że nie znasz nazw urządzeń w gastronomi:) i to nie była mikrofalówka hahahahha probonuję w wolnej chwili wyguglować Jak wygląda mikrofalówka :)

W ilu miejscach na Elektrowni w pobliżu SMER sprzedają kebaby ? dalej: noszę okulary co prawda, ale mimo, że nie posiadam sokolego wzroku to potrafię rozpoznać kobietę sporo po pięćdziesiątej wiośnie :wink:
Wyobraź sobie też, że wiem jak wygląda mikrowela - baa nawet czasami używam... mają ją tam ustawioną po lewej stronie - ale Ty to pewnie doskonale wiesz :mrgreen: ...

Ja z pewnością już tam nie zawitam ! ...mimo Twojej reklamy :wink:

Proponuję czytać z zrozumieniem ,pisałam że mają Kebab w Jejkowicach otwarty i że będa otwierac na elektrowni ,ktos pytał o adres więc podałam ,otwarli dopiero w środę zeszłego tygodnia .także na 100% nie piszemy o tym samym
Ankaa87

Postprzez Benq Pn, 22 cze 2015, 15:54

Dobra, to kto jedzie do Wiednia na kebaba? Najlepiej, jeśli będzie to płeć przeciwna - Wiedeń piękne miasto :D
Benq

Postprzez Benq So, 4 lip 2015, 16:41

Da rad ę zjeść gdzieś w centrum kebab z kurczaka?
Benq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach