Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez dr Becker So, 2 paź 2010, 16:33

malacz123 napisał(a):W ,,Kebabownia'' ? Tak, ja.
NIe polecam.
Najgorsze kebaby w Rybniku.

Pewnie dlatego takie tanie, reklamowali sie ze kebab w bulce 5zl - teraz wiem zeby go nie jesc.
Natomiast w tej nowej kebabowni na placu Wolnosci (w miejscu restauracji India) bardzo mi smakuje turecka lazania ktora jest tez niedroga (6zl)
dr Becker

Postprzez majunia So, 2 paź 2010, 17:12

Indyjskie żarcie się nam nie przyjęło, a szkoda, bo byłaby jakaś odmiana. A tak- kolejny Kebab, tak jakby tego było mało... Chociaż z drugiej strony może to skłoni do obniżenia cen gdzieniegdzie :P
majunia

Postprzez dr Becker So, 2 paź 2010, 17:22

majunia napisał(a):Indyjskie żarcie się nam nie przyjęło, a szkoda, bo byłaby jakaś odmiana. A tak- kolejny Kebab, tak jakby tego było mało... Chociaż z drugiej strony może to skłoni do obniżenia cen gdzieniegdzie :P

Mieli stosunkowo maly wybor, misz-masz roznych kuchni (zamiast skupic sie na jednej), nie mieli zadnych ciekawych tanich potraw (ich kebab byl daremny i nie nadawal sie na wynos) ktore zagwarantowalyby plynnosc finansowa, malo atrakcyjne godziny otwarcia - ale faktycznie szkoda ze juz ich nie ma.
dr Becker

Postprzez stfu1 So, 2 paź 2010, 18:02

swojego czasu pewnie wiekszosc pamieta(oprocz arteksa) ze na raciborskiej teraz jest tam chyba jakas szkola jezykowa jest mala budka i tam gosc robil kebaby najlepsze jakie jadlem w polsce,takie same jakimi zajadam sie w niemczech.
stfu1

Postprzez majunia So, 2 paź 2010, 19:44

A w którym konkretnie miejscu na raciborskiej to było?
majunia

Postprzez Dador So, 2 paź 2010, 20:59

Jak już zahaczamy o historię, to pragnę wspomnieć o budce na rogu Reymonta i Młyńskiej (praktycznie naprzeciw ZUS), której nazwa brzmiała bardzo hamerykańsko - Jack. Serwowali tam najlepszą knyszę na świecie, jaką dane mi było zjeść. Niestety budka poszła w niepamięć i niebyt. Jedak do dnia dzisiejszego nie natknąłem się na równie przepyszną knyszę, jak ta z Jack'a.
Dador

Postprzez majunia So, 2 paź 2010, 21:19

Jak już zahaczamy o historię, to pragnę wspomnieć o budce na rogu Reymonta i Młyńskiej (praktycznie naprzeciw ZUS), której nazwa brzmiała bardzo hamerykańsko - Jack. Serwowali tam najlepszą knyszę na świecie, jaką dane mi było zjeść. Niestety budka poszła w niepamięć i niebyt. Jedak do dnia dzisiejszego nie natknąłem się na równie przepyszną knyszę, jak ta z Jack'a.

DOKŁADNIE! Ileż to razy wracało się późno "z miasta" i właśnie tam człowiek poszedł zjeść. Nie dość, że ogromne porcje, tanio przede wszystkim, to jeszcze zawsze smaczne. Nic się nie rozjeżdżało, nie śmierdziało... A z dnia na dzień przyczepkę zamknęli i wszystko zniknęło. Szkoda.
majunia

Postprzez dr Becker So, 2 paź 2010, 23:01

stfu1 napisał(a):swojego czasu pewnie wiekszosc pamieta(oprocz arteksa) ze na raciborskiej teraz jest tam chyba jakas szkola jezykowa jest mala budka i tam gosc robil kebaby najlepsze jakie jadlem w polsce,takie same jakimi zajadam sie w niemczech.

Niemieckie kebaby wspominam rownie zle jak wiekszosc polskich, najlepsze jadlem w Holandii, gdy zamawialo sie pikantnego to byl z sosem na bazie sambal oelek a nie posypany papryka w proszku.
dr Becker

Postprzez gossska Wt, 9 lis 2010, 23:29

chyba wybiore sie do tej kebabowni na placu wolności...
czy ktos zna godziny otwarcia??? mają jakąś trone www??
gossska

Postprzez zofijka301 Cz, 11 lis 2010, 22:50

Ja też pamietam jacka mieli pyszne chamburgery no ale niestety to co dobre znika w szybkim tempie
Teraz z czystego serca mogę polecic restaurację ogród znajduje sie na oś dąbrówki maja super żarcie w szczegolnosci placka po wegiersku :) Maja dowóz na terenie rybnika gratis. Jak cos piszcie na gg podam wam numer telefonu 11760160
Pozdro dla wszystkich obrzarciuchów :)
zofijka301

Postprzez malowanko N, 14 lis 2010, 18:38

zapraszam do nowej budki przy biedronce na ul wodzisławskiej,specialnosc gyros,pozatym knysze hampki i cała reszta,smacznego!!
malowanko

Postprzez stfu1 So, 25 gru 2010, 21:42

na rynku powstal nowy kebab,mieso mielone istna tragedia,nie wiem dzlaczego w rybniku nie ma normalnego miesa tylko jakis mielony syf ?
stfu1

Postprzez dr Becker Pn, 27 gru 2010, 12:50

stfu1 napisał(a):na rynku powstal nowy kebab,mieso mielone istna tragedia,nie wiem dzlaczego w rybniku nie ma normalnego miesa tylko jakis mielony syf ?

Mają tam w ogóle coś interesującego czy to kolejna buda do omijania szerokim łukiem?
dr Becker

Postprzez dr Becker Śr, 16 lut 2011, 06:45

Muszę ostrzec przed produktami kebab-baru na pl. Wolności (tam gdzie była restauracja indyjska) ostatnio zauważyłem że mają tam jakąś nową ofertę różnych hamburgerów, któregoś wieczoru wracając z pubu wstąpiłem na beefburgera (liczyłem na wołowy hamburger) - a to co dostałem to syf do n-tej potęgi, zawartość tej kanapki chyba nigdy nawet nie leżała obok wołowiny to coś w środku było białe o fakturze przełamanej płyty paździerzowej, kompletna porażka.
dr Becker

Postprzez ed_hunter Śr, 16 lut 2011, 19:26

kebab na Rynku niestety mimo dobrego startu serwuje już gnioty z odgrzewanym suchym mięsem i przesadną ilością sosu prawdopodobnie w celu ukrycia jakości mięsa
ed_hunter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach