Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez imprezowicz102 So, 22 maja 2010, 21:34

Wczoraj , jak zwykle w weekend balowałem na mieście , jak zwykle zgłodniałem i poszedłem do Turka na PL.Wolności ( mój ulubiony kebab w mieście ) , ale patrze a tu nowa budka - nazywa się PANINOTEKA - czy jakoś tak , zaryzykowałem i jestem mile zaskoczony :D , przepyszne jedzenie , mięso smażone na prawdziwym grillu - PO PROSTU REWELACJA ! .... tylko czemu nie zrobili żadnej reklamy :?: , moim zdaniem duży błąd
imprezowicz102

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez j-12345 N, 23 maja 2010, 14:48

hm...osobiście też tam wczoraj byłem z nadzieją , że cosik dobrego zjem ale jednak wczoraj trafił mi się kebab którego nikomu bym nie polecał...wiele razy tam kupowałem i generalnie zawsze było ok poza wczorajszym kebabem.. :(
j-12345

Postprzez imprezowicz102 N, 23 maja 2010, 22:35

ja myślę że czas "kebabów" już się skończył w tym mieście , dobrze by było żeby więcej się otwierało punktów takich jak Paninoteka , w niedziele byłem drugi raz ( tym razem na trzeżwo :D ) , żarcie zzzzzzzzzzzzajesmaczne , trochę długo trzeba czekać , ale warto poczekać na mięsko smażone na grillu :D
imprezowicz102

Postprzez joko71 Wt, 25 maja 2010, 21:29

Ja też byłem. Zjadłem milion hamburgerów ..ten był najlepszy bezsprzecznie
joko71

Postprzez dr Becker Pt, 18 cze 2010, 11:20

imprezowicz102 napisał(a):Wczoraj , jak zwykle w weekend balowałem na mieście , jak zwykle zgłodniałem i poszedłem do Turka na PL.Wolności ( mój ulubiony kebab w mieście ) , ale patrze a tu nowa budka - nazywa się PANINOTEKA - czy jakoś tak , zaryzykowałem i jestem mile zaskoczony :D , przepyszne jedzenie , mięso smażone na prawdziwym grillu - PO PROSTU REWELACJA ! .... tylko czemu nie zrobili żadnej reklamy :?: , moim zdaniem duży błąd

Bylem, skosztowalem i mocno sie rozczarowalem. Ale dobrze ze jest wogole jakis szerszy wybor.
P.S. Po ostatniej "przygodzie w budzie z kebabami na pl. Wolnosci szczerze wszystkim odradzam kupowanie tam jedzenia, Gdy sie tam wybralem pare dni temu obslugiwaly akurat dwie dziewczyny, zamowilem kebab, na pytanie czy z sosem ostrym czy lagodnym poprosilem o ostry, i na moich oczach potratowano kebab "sosem" - to byla zwykla papryka w proszku ktora obficie posypano mieso - tak jakby mi ktos w twarz rzucil "spier*alaj frajerze, zapalciles to zryj co ci dano do koryta. - Porazka, nastepnym razem bede chodzil do tej budy obok poczty.

EDIT
Tematy zostały usunięte, ponieważ zostały uznane za "martwe" czyli dawno nikt tam nic nie napisał na temat!
Co do uwag, które napisałeś zostały skasowane ponieważ łamały netykietę. A jeśli chodzi o znajomość obcojęzycznych słów poza delete nie jest mi obca.
Pozdrawiam Moderator
dr Becker

Postprzez dr Becker Pt, 18 cze 2010, 15:52

Moderator napisał(a):Tematy zostały usunięte, ponieważ zostały uznane za "martwe" czyli dawno nikt tam nic nie napisał na temat!
Co do uwag, które napisałeś zostały skasowane ponieważ łamały netykietę. A jeśli chodzi o znajomość obcojęzycznych słów poza delete nie jest mi obca.

Zlamanie netykiety uderzajace w wasze (moderacji i administracji) "dobre" imie to jak dotad chyba jedyny sposob na wywolanie waszej reakcji, bo jakos inne przejawy lamania netykiety oraz regulaminu tego forum niespecjalnie was interesuja.
Tamten temat mial sporo konsumenckich informacji po ktore mogl siegnac ktos nowy lub poszukujacy, mimo ze bywaly tam zastoje zawsze to byl temat do omowienia co na miescie sie zmienilo w gastronomii.
Ostatnio edytowano So, 19 cze 2010, 14:59 przez dr Becker, łącznie edytowano 1 raz
dr Becker

Postprzez Dador Pt, 18 cze 2010, 20:26

Nowa budka jest nawet spoko, ale mnie osobiście odstraszyły ceny. Za przeciętnej wielkości hamburgera płacić 11 PLN?! Trochę dużo. Z tego co się orientuje, to ci sami właściciele mają zamiar otworzyć podobny punkt w budynku na skrzyżowaniu ul. Raciborskiej i Grunwaldzkiej (obok sklepu żabka).
Dador

Postprzez ziupo Cz, 24 cze 2010, 13:07

Becker coś czuję, że trzeba się będzie poświęcić i jeszcze raz spróbować żarcia w rybnickich knajp[k]ach i bud[k]ach.
Ewentualnie co byś powiedział na pomysł założenia własnego portalu społecznego o wspomnianej tematyce?
Obrazek
ziupo

Postprzez regan Pn, 2 sie 2010, 21:31

A polecam Czarną Owce na ul Kosciuszki też całkiem dobre jedzenie
regan

Postprzez 112 Pn, 9 sie 2010, 18:53

gdzie w okolicy polecacie smażalnie ryb?
112

Postprzez elmo Pn, 9 sie 2010, 19:04

Typowa smażalnia ryb jest w Ochojcu - po drugiej stronie ulicy w miejscu gdzie stoi ostatni fotoradar w kierunku Gliwic.
elmo

Postprzez marys76 Pn, 9 sie 2010, 19:56

Szkoda, że w centrum nie ma smażalni ryb. W Ochojcu jadłem ryby, ale cena wysoka i do tego porcja jest przeogromna, co daje w ostateczności wysoki rachunek i niedojedzone danie. Z opowieści "starych" rybniczan wciąż słysze o byłej smażalni na ul. Kościelnej, ponoć była to smażalnia z prawdziwego zdarzenia.
marys76

Postprzez elmo Pn, 9 sie 2010, 20:37

Są jeszcze w Żorach - po obu stronach wylotu z Żor na Orzesze - Szałas/Szaszłyk.
elmo

Postprzez stfu1 So, 2 paź 2010, 13:38

jadl ktos kebeb przy gazowni?
stfu1

Postprzez malacz123 So, 2 paź 2010, 14:45

W ,,Kebabownia'' ? Tak, ja.
NIe polecam.
Najgorsze kebaby w Rybniku.
malacz123

Następna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach