Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez jjusti18 So, 23 cze 2018, 07:59

A ja na pewno jeszcze nie raz odwiedzę restaurację Bubbles w Warszawie. Mają tam obłędne jedzenie, przede wszystkim z świeży produktów. Menu jest naprawdę zróżnicowane także, każdy znajdzie coś tutaj dla siebie. Szeroki wybór w bąbelkach czy winach z Hiszpanii czy Włoch to też spory atut. Warto odwiedzić to miejsce.
jjusti18

Postprzez dr Becker Pn, 2 lip 2018, 21:41

W Popielowie bodajże, za barem Alf powstała knajpa Vegas Burger z hamburgerami i nie tylko, mają specyficzne podejście do tematu bo hamburgery się wyróżniają tylko wołowiną (angus lub zwykła polska), nie ma informacji jakie są dodatki, na pytanie o to powiedziano mi że to co widać, po czym pokazano mi rząd pojemników wiszących pod ścianą. Ceny znośne, ale dupy nie urywają kolokwialnie mówiąc. Gdzie indziej można zjeść tej klasy hamburger dużo taniej z frytkami w cenie :-)
Obrazek
dr Becker

Postprzez bronekk N, 29 lip 2018, 21:19

no właśnie masz rację jjusti18 - a akurat dzisiaj usłyszałem że w stołecznej Warszawie kandydat P.Jaki ma bardzo dobry projekt, żeby sprzedawać w Warszawie zdrowe jedzenie; u nas w Rybniku też bardzo by się przydał taki punkt, gdzie można by zakupić zdrową i nieprzetworzoną chemicznie żywność - może i u nas któryś z kandydatów na prezydenta miasta przed październikowymi wyborami wystąpi z taką cenną inicjatywą? to byłby naprawdę duży plus dla naszego miasta, które mogłoby pójść przyszłościowo w kierunku zieleni, czystej wody, świeżego powietrza i zdrowej żywności a nie w kierunku smrodu i ścieków - a ciągi drogowe w postaci przeładowanej zakorkowanej obwodnicy Kotucza wyrzucić gdzieś daleko daleko poza miasto
bronekk

Postprzez xxxx Cz, 9 sie 2018, 23:29

na kosciuszki otworzyli jakiś nowy kebab w miejscu big buły czy jakoś tak,testował już ktoś?

takie zadałem pytanie w innym wątku,otóż byłem 2 razy,za 1 wziąłem niby baraninę w bułce z opiekacza z prawej strony,z lewej był kurczak - generalnie dyskwalifikacja już z samej prezentacji,wracając do sedna bułka nabita dodatkami + oczywiście mięsem za chyba 12 zł początek dość ciekawy aczkolwiek czy to była baranina - wątpię, im bliżej końca tym bardziej zaczęło mi się podnosić od tego niby kebaba- dlatego poleciał do kosza,2 test w "cieście" tym razem z prawej strony była "wołowina" z lewej dalej kurczak który nie nadawał sie do niczego,placek nabity nawet bym powiedział do przesady - mały chyba 12 czy 12,50 kilka razy robiono coś z nim po czym na koniec maźnieto go jakimś majonezem czy czymś? i podano,już pierwszy kęs wywołał u mnie odruchy wymiotne,to pseudo ciasto śmierdziało jak naleśnik,środek tez gówniany z tym samym mięsem mielonym co poprzednio- wylądował do kosza.generalnie nie polecam,nie ma w rybniku kebaba godnego polecenia
xxxx

Postprzez pprywatne Pt, 14 wrz 2018, 14:26

Też miałem nadzieję, że zjem tam kebaba. Niestety to co kupiłem (fuj) wylądowało w koszu. Oni nawet chyba nie widzieli jak się przyrządza kebaba, a te ich placki to porażka totalna. No i te ogórki konserwowe czy kiszone to rzeczywiście bardzo tureckie są. Jeszcze na dodatek ten śmietnik w promieniu 50 metrów i stada much... Straszne, radzę omijać z daleka. A szkoda...
pprywatne

Postprzez Abisall Cz, 8 lis 2018, 12:51

Zdecydowałem się sam sprawdzić bar krewetkowy i niestety ale rozczarowanie - zamówione danie dosłownie ociekało olejem... Ceny też jakieś specjalnie zachęcające nie są żeby dawać kolejną szansę.
Mam wrażenie że lokal cierpi na typową przypadłość franczyzy która chce się szybko dorobić czyli zerowe inwestycje w kadrę. Przyjmują dzieciaki których największym kulinarnym osiągnięciem do tej pory było samodzielne zrobienie sobie tosta i robią krótkie "szkolenie" typu "tu pomaczaj, wrzuć na woka, wszytko już wiesz bierz się do roboty"
Abisall

Postprzez pprywatne Cz, 8 lis 2018, 17:33

Też byłem tam i jest to tylko kwestia czasu jak to zamkną. Nie te ceny, nie ten smak, nie takie krewetki. Tylko czekać aż właścicielowi skończą się pieniądze na dokładanie do interesu. Ze Zdrową Krową będzie podobnie jak i z tą kawiarnią na Pl. Wolności...
pprywatne

Postprzez Abisall Pt, 9 lis 2018, 01:15

pprywatne napisał(a):Też byłem tam i jest to tylko kwestia czasu jak to zamkną. Nie te ceny, nie ten smak, nie takie krewetki. Tylko czekać aż właścicielowi skończą się pieniądze na dokładanie do interesu. Ze Zdrową Krową będzie podobnie jak i z tą kawiarnią na Pl. Wolności...

Zdrowa Krowa też taka eee wujnia? Miałem w planach się tam wybrać
Abisall

Postprzez dr Becker Pt, 9 lis 2018, 21:46

Abisall napisał(a):
pprywatne napisał(a):Też byłem tam i jest to tylko kwestia czasu jak to zamkną. Nie te ceny, nie ten smak, nie takie krewetki. Tylko czekać aż właścicielowi skończą się pieniądze na dokładanie do interesu. Ze Zdrową Krową będzie podobnie jak i z tą kawiarnią na Pl. Wolności...

Zdrowa Krowa też taka eee wujnia? Miałem w planach się tam wybrać

Zdrowa Krowa ma IMHO bardzo dobre burgery, jadłem kiedys w Gliwicach i cieszę że jest też w Rybniku. Chociaż lokalizacja niezbyt szczęśliwa na taki biznes, oby wytrzymali do lata, może wtedy to ich patio zaprocentuje.
dr Becker

Poprzednia strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach