Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez mister0282 Pn, 31 lip 2017, 23:46

Chyba kpisz. Żadna rewelacja. Smaczne są, ale dupy nie urywa.
Największy problem jest taki że są dość drogie. A płacenie osobno za omastę to już jest zwykła granda.

Widocznie mam inny gust jeśli chodzi o pierogi. Dla mnie ich połączenie grubości ciasta, wielkości pieroga i jakości oraz smaku farszu jest takie jak ma po prostu być.
Ceny pierogów nie są wysokie ale moim zdaniem zupy powinni zrobić taniej lub zestaw pierogi plus zupa z rabatem.
mister0282

Postprzez dr Becker Wt, 8 sie 2017, 16:24

Uwaga to jest tylko dla osób o mocnych nerwach!

Odwiedziłem ostatnio tzw. "przystanek zamkowa" i postanowiłem skosztować hamburgera, wybrałem wersję Boss. Hamburger był w czarnej bułce, to nie wygląda dobrze i smakuje dziwnie, do hamburgera wciśnięto absurdalną ilość rukoli, sporą część udało mi się usunąć.
Następnego dnia srałem na zielono. :shock:
dr Becker

Postprzez marys76 Śr, 9 sie 2017, 05:49

Ogólnie to miejsce to porażka. Kto korzystał z toi toia ten pewnie wie na jak długo można wstrzymać oddech, choć to i tak przybytek dla ludzi o silnych nerwach bo opróżniany jest baaaardzo rzadko, chyba dopiero w momencie jak zawartość podpływa pod bufet.
marys76

Postprzez dr Becker Śr, 9 sie 2017, 13:54

Nie korzystałem z ToiToia, a samo miejsce zrobiło na mnie raczej pozytywne wrażenie.
dr Becker

Postprzez polk Pn, 14 sie 2017, 17:12

Odwiedziłem wczoraj z żoną "Pataya" i niestety ale nie polecam. Zamówiliśmy ryż z warzywami, rozmarynem i krewetkami. Oczekiwanie dosyć krótkie ale po podaniu zaskoczenie. Danie podane na tacy w kartonowym kubku. No nic, siedzieliśmy na zewnątrz więc może traktują to jak na wynos, chociaż widelec był metalowy a nie plastikowy:) Samo danie to pełne rozczarowanie, suche, jałowe, rozmarynu chyba zapomnieli dodać, dosłownie bez żadnego smaku. W całym tym kubku było raptem pięć małych krewetek. Może ja za 20 zł wymagam zbyt dużo ale nie ukrywajmy, konkurencja bije ich na głowę tak jakościowo jak i ilościowo.
polk

Postprzez LEMUR Pn, 14 sie 2017, 18:32

@polk
tak samo jest z kurczakiem czy wołowiną. Kawałki tak małe, że trudno je zauważyć ;-)
LEMUR

Postprzez dr Becker Wt, 15 sie 2017, 00:03

Wybaczyłbym małą ilość farszu w tych ich pudełkach gdyby to miało jakikolwiek smak. Ich kucharz nie używa przypraw i na stolikach też ich nie ma. Kuchnia azjatycka dla noworodków.
dr Becker

Postprzez mister0282 Cz, 17 sie 2017, 20:53

Wybaczyłbym małą ilość farszu w tych ich pudełkach gdyby to miało jakikolwiek smak. Ich kucharz nie używa przypraw i na stolikach też ich nie ma. Kuchnia azjatycka dla noworodków.

Czego miałby używać poza chińską witaminą? :)
mister0282

Postprzez dr Becker So, 26 sie 2017, 15:56

Właściciel Thai Long w Focusie zdrowo pop...ło.
Takie rzeczy jak sajgonki czy pierożki zostały wycenione na 2,50zł za sztukę! W przypadku sajgonek to byłoby zrozumiałe gdyby były robione na świeżo, a nie leżące cholera wie jak długo, zimne i gumiaste.
Ale za pierożki taka cena? porcja 6szt czyli raczej mała porcja wychodzi 15zł!!!
dr Becker

Poprzednia strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach