monitoring przed domem

Moderator: Moderator

monitoring przed domem

Postprzez ladytst N, 18 lis 2018, 19:00

Zastanawiam się właśnie nad zamontowaniem kamery przed domem. Czy kamera ip zewnętrzna to dobry pomysł? Znalazłam nawet jedną kamerę IP Hikvision DS-2CD2655FWD-IZS w sklepie internetowym: eltrox.pl (https://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ip/kamery-ip.html), która mi się spodobała. Czy mógłby ktoś z Was przejrzeć jej parametry i powiedzieć czy opłaca się ją kupić za tą cenę. Może jakiś inny model byłby lepszy. Kamera będzie zamontowana z tyłu domu gdzie nie dociera światło z ulicznej latarni stojącej przed domem więc dobrze by było, żeby działała również w ciemności. Teren za domem to około 50 metrów na 40 metrów.  
ladytst

Re: monitoring przed domem

Postprzez Mariolka21 Pt, 25 sty 2019, 10:10

Dziękuję bardzo za informacje. Właśnie zamierzamy z rodzicami zamontować monitoring na naszej posesji. Mieszkamy prawie pod samym lasem, a w sąsiedztwie mieliśmy już parę włamań.
Sprawdź ofertę wysokiej jakości mebli z Kalwarii do sypialni
Mariolka21

Postprzez zlosliwa02 Pn, 4 lut 2019, 12:59

Dobry pomysł, nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie swoim i rodziny. Taka kamerka daje przynajmniej poczucie bezpieczeństwa. Moją koleżankę okradziono pod nieobecność rodziny. Coś okropnego.
zlosliwa02

Postprzez Stasek Pn, 4 lut 2019, 13:45

No to sobie 3 spamerów dyskusję urządziło...
Stasek

Postprzez Miranda1999 Pn, 18 lut 2019, 09:22

Takie kamery to na pewno istotnie wpływają na bezpieczeństwo. Choć ja pomyślałabym jeszcze nad alarmem.
Wyśmienita pizza Kraków. Zamów już dziś
Miranda1999

Postprzez Goryczka17 Śr, 20 lut 2019, 10:01

O tak, alarm + monitoring to już chyba odpowiednie zabezpieczenie. jeszcze domofon by się przydał.
Odkryłam ostatnio tą stronę: zabudowy szklane kraków. A że robię remont, przyda się jak znalazł!
Goryczka17

Postprzez cyprian Pn, 25 lut 2019, 16:19

a może by tak ze dwóch ochroniarzy z kałachami hihihihi to już bydzie komplet myśla hihihi
cyprian

Postprzez nana1 Pn, 25 mar 2019, 14:31

A ktoś zakładał u siebie wideodomofon? Może któryś z tych co ja na https://interblue.pl/wideodomofony,c,30/ znalazłam. To już takie nowoczesne wideodomofony, nie jakieś tam zabaweczki. Chyba najlepiej to sobie na spokojnie porównać kilka modeli i wybrać najlepszy. Ceny to zdecydowanie są korzystniejsze, niż tak chodziłam po sklepach i oglądałam różne modele.
nana1

Postprzez mateusz_marcinkowski94 Pn, 17 cze 2019, 11:21

Według mnie ochrona swojej własności jest zawsze dobrym pomysłem i nie ma ceny. Bo jeśli będzie się na tym oszczędzać to szybko możemy tego pożałować, i nie mówię tu tylko o majątku. Mi osobiście zależy na tym by moja rodzina była bezpieczna i tak się czuła. Dla tego mam wiele alarmów, od dymów, włamaniowe, różne czujniki kamery etc. Nie mam majątku ale dla mnie bezpieczeństwo to podstawa. Namówił mnie do tego elektryk od alarmy grudziądz przy naszym pierwszym spotkaniu gdy okradli moich teściów.
mateusz_marcinkowski94

Powrót do Towarzyskie