Ile?

Moderator: Moderator

Ile?

Postprzez tatkov Pn, 6 sty 2014, 19:49

ile mam Ci zapłacić za to ,żebyś mnie kochała takiego jakim jestem?
Obdarz uśmiechem , ciepłym słowem - a ciągle trafiam na wyrachowane...
Kolejne 3 letnie rozczarowanie. 3 lata i co ??? nie jestem jej potrzebny...

Ja 30kilka lat, rozwiedziony,własna firma... Napisz na priv
tatkov

Re: Ile?

Postprzez pat88 Pn, 6 sty 2014, 20:35

Wow :shock: Kaj się takie chłopy rodzą??

przez student 06 sty 2014 20:11

O Dżizas ale desperat!! Śmiać się z ciebie czy płakać nad tobą boroku?!

Dokładnie...ja też nie wiem jak to odbierać...wrzuć "sweet focie z rąsi", to może ulatwisz sobie i co niektórym sparwę :lol:
pat88

Postprzez tatkov Wt, 7 sty 2014, 06:25

Przykro mi student , ale jestem heteroseksualny a ty po prostujesteś biedakiem intelektualnym.Nie spotkała Cię taka feria rozczarowań, kiedy ufasz komuś i dostrzegasz, że ktoś jest z tob bo akurat nie ma innej alternatywy , co podkreśla na każdym kroku . Robi Ci się przykro .
Pat88 , prawdopodobnie też jesteś zwykłym negusem , którego nic takiego w życiu nie spotkało . Mnie niestety 2gi raz. Mam poczucie zmarnowanego czasu 3 lat na związek z któego i tak nic nie będzie w dalszej perspektywie.
tatkov

Postprzez pat88 Wt, 7 sty 2014, 19:39

No nie... ja akurat miałam okazję się doskonale o tym przekonać...po 5 latach związku z fucken oszustem :wink: Ja pierdzielę jak facet w wieku 30 lat może pisać takie pierdoły??? Życie toczy się dalej a tego kwiatu jest pół światu!!!

poza tym pisząc
kiedy ufasz komuś i dostrzegasz, że ktoś jest z tob bo akurat nie ma innej alternatywy , co podkreśla na każdym kroku . Robi Ci się przykro .
sic!

Skoro podkreślała to na każdym kroku to frajer z Ciebie,że jej w dupę nie kopnąłeś i nie leciała dalej niż widziała, wybacz ale epoka romantyzmu dawno się skończyła!!! Nie ma sentymentów. Mnie też było przykro, ale nie wywnętrzałam się na forum. Tobie też to odradzam.

Ogarnij się i i idź na łowy, a o pannie Lady Katastrofa zapomnij bo szkoda na nią czasu :wink:

Poza tym nie bardzo wiem czego od nas (forumowiczów) oczekujesz , tym bardziej takim wpisem... sorry bardzo ale która kobieta odpowie na taki desperacki anons zamieszczony na forum??? :twisted: Uważasz ,że normalna,ułożona rozsądna , szukająca prawdziwego szczęśliwego związku kobiata będzie chciała stanowić plaster na Twoje polamane ego??? Hallo budzimy się :twisted:

A jak poszukujesz pocieszycielki za kasę to chyba Ci się coś pomyliło , spierdzielaj do ogłoszeń w dziale towarzyskie na rybnik.com.pl, albo do innego domu uciech dla facetów, ewentualnie zostaje angaż w "Chłopakach do wzięcia" :lol:
pat88

Powrót do Towarzyskie