Jaki najlepszy prezent dla kobiety?

Moderator: Moderator

Jaki najlepszy prezent dla kobiety?

Postprzez pep27 Śr, 19 cze 2019, 09:08

Zbliża się roznica ślubu moja i żony.

Co polecicie na prezent dla niej?
pep27

Re: Jaki najlepszy prezent dla kobiety?

Postprzez Dvv Śr, 19 cze 2019, 10:26

Niektóre kobiety mówią, że nie lubią dostawać kwiatów, bo to się nie przydaje, zajmuje miejsce, szybko więdnie i trzeba wyrzucać. Kłamią. Każda kobieta lubi dostawać kwiaty. Sęk w tym, że kwiaty powinny symbolizować coś więcej niż "nie mam pomysłu na prezent" albo "na tę okazję zwykle daje się kwiaty".

Zerknij sobie na tę kwiaciarnię w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl Maja w niej piękne kwiaty.
Dvv

Postprzez Rybniczankaaaa Śr, 17 lip 2019, 22:44

Oczywiście, że dla kobiety najlepszym prezentem są kwiaty, czekoladki i wszelkie kosmetyki. Jeśli chodzi o te ostatnie to trzeba tylko pamiętać żeby były z wyższej półki, bo raczej żadna kobieta nie ucieszy się z markowego kremu czy żelu pod prysznic. Inaczej jeśli poszukamy dobrych, naturalnych kosmetyków takich jak https://www.le-petit-marseillais.pl/Dla mnie takie kosmetyki to luksus, na który stać każdego, bo jednak cena nie zwala z nóg, a jakość jest najwyższa!
Rybniczankaaaa

Postprzez bernarka Cz, 18 lip 2019, 13:52

Ja bardzo lubię dostawać perfumy, kwiaty, biżuterię. W zasadzie wszystko mnie cieszy, a najbardziej fakt, że bliska osoba o tym pamięta ;)
bernarka

Postprzez marekm2 Wt, 6 sie 2019, 10:09

kobiety przecież uwielbiają się modzić! coś dla urody to najlepszy prezent! ja swojej kobiecie kupiłem kosmetyki przed i po zabiegu keratynowym i zafundowałem jej zabieg wykorzystujący keratynę fryzjerską Amazon Keratin (winogronową) Bardzo się ucieszyła z prezentu, dodam, że dużo przyjemności dostarczył także mnie, włosy mojej Niuni są niezwykle miękkie i lśniące :D
marekm2

Postprzez Zosia_K Śr, 2 paź 2019, 08:20

A może toaletka z lustrem i półeczkami na kosmetyki/biżuterię. Chyba każda kobieta marzy o takiej osobistej strefie beauty, a cena takich toaletek zazwyczaj jest niższa niż niejedne perfumy.
Zosia_K

Postprzez martamarta88 Pt, 11 paź 2019, 09:09

Bardzo lubię prezenty praktyczne. Dlatego ucieszyłabym się gdyby ktoś kupił mi na przykład książkowy kalendarz :) Widziałam takie na stronie https://rewolucja.co.uk/ksiazki/kalendarze i bardzo mi się spodobały. A co Wy o nich myślicie?
martamarta88

Postprzez Gabriella Śr, 16 paź 2019, 14:20

Na samym początku trzeba sobie zdać sprawę z tego, że nie ma czegoś takiego jak idealny prezent. Każdy ma jakieś tam swoje preferencje więc może różnie zareagować na to co otrzyma. Żyjemy w czasach technologii takich jak internet, w razie czego zawsze można zbędną rzecz zwyczajnie sprzedać. Nie widze jednak sensu w robieniu komuś problemu. Dla kobiety (wiem z doświadczenia) zawsze sprawdzi się coś z kategorii odzieży lub dodatków. Dobrym pomysłem na szukanie inspiracji będzie bez dwóch zdań czytanie wpisów blogowych większych producentów takich jak Gatta - https://www.gatta.pl/pl/blog/rajstopy-kabaretki/ Sama tam znalazłam kilka ciekawych pomysłów do wprowadzenia w życie :)
Gabriella

Postprzez Gaga86 Pt, 18 paź 2019, 11:34

Najlepszym prezentem dla kobiety jest zawsze biżuteria :) I nic tego nie zmieni.
Gaga86

Powrót do Towarzyskie