Zdarzenie

Dział poświęcony życiu powiatu rybnickiego. Piszcie o ważnych sprawach okolicznych gmin i miast.

Moderator: Moderator

Zdarzenie

Postprzez 42topson Pt, 22 kwi 2016, 20:27

W nocy z dnia 21 na 22.04.2016 wracając z pracy zauważyłem na drodze leżącego rannego jelonka.Było to na granicy między Połomią a Świerklanami.Dzwoniąc na Policję do Jastrzębia mówią ,że to nie ich teren i przekierowują mnie na Policję Wodzisławiu Śl.Tam oficer dyżurny informuje mnie ,że to nie ich teren i przekierowuje na Policję Rybnik,a to nie prawda bo to teren Policji w Wodzisławiu Śl.Rozchodzi się o to żeby być tylko człowiekiem,a pan dyżurny z Policji w Wodzisławiu zachował się tak ,żeby mieć z spokojną służbę.Policja z Rybnika przyjęła zgłoszenie i przyjechali zawiadamiając jednocześnie nadleśnictwo.Nie wiem czy do końca pomogli,ale liczy się dobra wola i chęci.Podziękowania dla oficera dyżurnego Policji w Rybniku i oczywiście dla policjantów którzy próbowali pomóc.Niech policjanci z Jastrzębia i Wodzisławia uczą się jak mają wykonywać swój zawód,być po prostu człowiekiem,a nie grzać tylko tyłka w stołku lub w siedzeniu samochodu.Ukłony dla Policji z Rybnika.
42topson

Re: Zdarzenie

Postprzez 42topson Pt, 22 kwi 2016, 22:27

Zapomniałem napisac i zarówno też podziękowac kierowcom,którzy zatrzymali się pytając czy potrzebuję pomocy.Co ciekawe rej.SJ i SWD nie zatrzymali się,ani nie zwolnili.Przejechali by mnie i dobili jelonka.Tylko rej.SRB i SR zwolnili ,zatrzymali się i pytali czy mogą pomóc.O czymś to świadczy.
42topson

Postprzez adamb So, 23 kwi 2016, 01:52

bo nasi rybniccy gliniarze to morowe babi chłopy :D
adamb

Postprzez orlik Pn, 25 kwi 2016, 04:26

A wczoraj SWD wypuścił mnie z podporządkowanej, a SR zajechał mi drogę :twisted:
żal.pl

PS. Tablice jastrzębskie to SJZ, zapamiętaj jak będziesz chciał następnym razem im dowalić
orlik

Postprzez flamasterflexx Pn, 25 kwi 2016, 20:53

nie ma czegoś takiego jak "jelonek". Podejrzewam że była to zwykła sarna.
flamasterflexx

Powrót do Z powiatu rybnickiego i regionu