zakup domu, szkody górnicze, cena- co się opłaca?

Dział poświęcony życiu powiatu rybnickiego. Piszcie o ważnych sprawach okolicznych gmin i miast.

Moderator: Moderator

zakup domu szkody górnicze cena co się opłaca

Postprzez HieronimDWed Wt, 10 lut 2015, 14:19

Mnóstwo fajnych, atrakcyjnych odpowiedzi. Odpowiednio, że trafiłem na ten tekst i całe forum, które moim zdaniem jest jedno z dogodniejszych w sieci. Szukałem długo na innych witrynach, ale niczego nie znajdowałem. A tutaj wszystko jak na tacy. Powiem otwarcie, że nie spodziewałem się tylu wypowiedzi, w związku z tym gigantyczny atut!
HieronimDWed

Re: zakup domu szkody górnicze cena co się opłaca

Postprzez Afordancja Wt, 10 lut 2015, 15:08

HieronimDWed napisał(a):Mnóstwo fajnych, atrakcyjnych odpowiedzi. Odpowiednio, że trafiłem na ten tekst i całe forum, które moim zdaniem jest jedno z dogodniejszych w sieci. Szukałem długo na innych witrynach, ale niczego nie znajdowałem. A tutaj wszystko jak na tacy. Powiem otwarcie, że nie spodziewałem się tylu wypowiedzi, w związku z tym gigantyczny atut!

Slodki jest, nieprawdaz? ;)
Od kilku dni zaklada wszedzie gdzie sie da konta i pisze mniej wiecej podobne bzdety, albo zadaje glupie pytania jak to o grzybach. Pracowity chlopak, tylko moglby chociaz zmieniac nicki(wiem, wiem wiecej roboty), bylo by go trudniej "utrafic".
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Poprzednia strona

Powrót do Z powiatu rybnickiego i regionu