Oferta pracy

Dział poświęcony życiu powiatu rybnickiego. Piszcie o ważnych sprawach okolicznych gmin i miast.

Moderator: Moderator

Oferta pracy

Postprzez chudziutki Wt, 7 maja 2013, 15:03

Arteks,
dasz się skusić http://www.tuzory.pl/pliki/dokumenty/og ... adzacy.pdf ???
Pozdrawiam i życzę większego dystansu.
chudziutki

Re: Oferta pracy

Postprzez Arteks Wt, 7 maja 2013, 15:08

chudziutki napisał(a):Arteks,
dasz się skusić http://www.tuzory.pl/pliki/dokumenty/og ... adzacy.pdf ???
Pozdrawiam i życzę większego dystansu.

Dzięki też pozdrawiam. :)

Nie skorzystam bo mam dobrą pracę. Osoba która wygra musi mieć wybitny talent nie tylko pisarski i dziennikarski ale także improwizowania bo o czym można pisać w tak nudnym małym miasteczku jak Żory??? Ciągle o tym samym? ;|
Arteks

Postprzez ursus Wt, 7 maja 2013, 19:11

Arteks napisał(a): Osoba która wygra musi mieć wybitny talent nie tylko pisarski i dziennikarski ale także improwizowania bo o czym można pisać w tak nudnym małym miasteczku jak Żory??? Ciągle o tym samym? ;|

może brać przykład z redaktorów Gazety Rybnickiej,tam to się sprawdza od wielu lat
ursus

Postprzez ruska Śr, 28 sie 2013, 10:36

Poszukuje barmana/ki do Ogródku piwnego Paruszowiec/Piaski , praca dorywcza we wrześniu !!
ruska

Postprzez chudziutki Śr, 28 sie 2013, 10:43

Witam,może takie kolokwialne pytanie, ile można się spodziewać na godzinę ???? Pozdrawiam
chudziutki

Postprzez ruska Śr, 28 sie 2013, 10:59

5zł za h , plus 20 gr od każdego piwa 0,5 plus napiwki
ruska

Postprzez sonia020477 Śr, 28 sie 2013, 19:10

....Tak sobie myślę, że może na forum łatwiej znaleźć pracę...
Ogłoszenia na tym portalu w 80% to lipa i wyłudzanie danych osobowych przez firmy "widmo"....
Ja chcę do normalnej pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Pozdrawiam Wszystkich którym tęskno do "ludzi"!!!
sonia020477

Re: Oferty pracy- UWAGA OSZUŚCI!!!

Postprzez iva3333 Pn, 22 wrz 2014, 07:52

WITAM SERDECZNIE

MAM PYTANIE DO PORTALU RYBNIK.COM.PL
CZY KTOŚ ADMINISTRUJE DZIAŁ SZUKAM PRACY?!!
ROI SIE TAM OD OSZUSTÓW!! WYSTAWIAJA OGŁOSZENIA O PRACE.. A Z PRACĄ TE OGŁOSZENIA NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO!
PORUSZAM TEN WĄTEK BO CHYBA SIĘ NADZIAŁAM NA NIE UCZCIWYCH LUDZI..
WYSŁAŁAM SWOJE CV POD WSKAZANY MAIL...PO JEDNYM DNIU PRZYSZLA ODPOWIEDZ ZE ZOSTAŁO MOJE PODANIE POZYTYWNIE ROZPATRZONE...WIELKA RADOS!!DRUGI MAIL Z ODPOWIEDZIA PRZYSZŁEGO PRACODAWCY....PROSZE WYSŁAC SKAN DOWODU OSOBISTEGO BY MOGL SPORZADZIC UMOWE O PRACE...BO ZALEZY IM NA CZASIE...!! GLUPIA WYSLALAM....NA ODZEW CZEKAM DO DZIS!!CO DALEJ...?OD DLUZSZEGO CZASU SZUKAM PRACY...I CZLOWIEK CHWYTA SIE BRZYTWY..TERAZ TEGO ŻAŁUJĘ...I ZASTANAWIAM SIE CZY NIE ZGŁOSIC TEJ SPRAWY NA POLICJE!!
DZISIA ZNÓW ... WYSŁALAM KOLEJNE CV...I ZNOWU ODPOWIEDZ ZE MAM WEJSC W JAKIS LINK... I PODAC NR ..TEL.!!

O CO TU CHODZI??????? W JAKICH CZASACH MY ŻYJEMY...???

BARDZO PROSZE O ZAINTERESOWANIE SIE TA SPRAWA ... ADMISTRATOROW !! POZDRAWIAM SERDECZNIE ...
iva3333

Re: Oferty pracy- UWAGA OSZUŚCI!!!

Postprzez moderator Pn, 22 wrz 2014, 08:09

iva3333 napisał(a):WITAM SERDECZNIE

MAM PYTANIE DO PORTALU RYBNIK.COM.PL[...]

Witam,

Aby uzyskać jakąś/szybszą odpowiedź proszę raczej pisać, albo na któryś z tych maili:
http://www.rybnik.com.pl/dokumenty,redakcja,doc4-161.html
albo użyć formularzu kontaktowego.
http://www.rybnik.com.pl/kontakt,kon0.html

Pozdrawiam
Moderator
moderator

Postprzez Abisall Pn, 22 wrz 2014, 08:10

Naprawdę wysłałaś komuś skan dowodu? Jak tak to spodziewaj się tego że zaczną do ciebie spływać wezwania do zapłaty i inne "pozdrowienia" od różnej maści windykatorów bo jest olbrzymie prawdopodobieństwo że ktoś na Twoje dane pozakłada lewe konta, narobi długów, na Allegro może założyć konto i naoszukiwać ludzi itd.
Teraz jak najszybciej powinnaś lecieć do banku i zastrzec dowód osobisty ( naciskaj przy takim zgłaszaniu aby natychmiastowo wpisali ten dowód w ogólnobankowy rejestr) , do tego warto zgłosić się z całą sprawą do Policji. No i oczywiście zmienić dowód
Abisall

Postprzez iva3333 Pn, 22 wrz 2014, 08:17

TAK ...WYSŁALAM SKAN...DOWODU OSOBISTEGO...
JESTEM ZAŁAMANA!!!
LECE NA POLICJE...!!
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
iva3333

Postprzez Abisall Pn, 22 wrz 2014, 08:47

Pamiętaj że zgłoszenie takiej sprawy na Policji nie powoduje zastrzeżenia dowodu w bankach. KONIECZNIE idź też do banku ( najlepiej tego gdzie masz konto) i zastrzeż ten dowód. Jeżeli nie masz konta w banku to zgłoś się o któregoś z tych BZ WBK, Bank Pocztowy, Bank BPS, Bank BPH, Kredyt Bank, AIG Bank Polska bo one przyjmują zastrzeżenia nie tylko od swoich klientów a od każdego kto się zgłosi. Upewnij się czy bank zgłosi ten dowód do Centralnej Bazy Danych Dokumentów Zastrzeżonych i poproś o pisemny dowód że zgłosiłaś dokument do zastrzeżenia.
Abisall

Postprzez iva3333 Pn, 22 wrz 2014, 10:07

DZIEKUJE ZA POMOC I UDZIELENIE MI ODPOWIEDZI..!! WŁASNIE WROCILAM Z KOMENDY POLICJI,BANKU I URZEDU MIASTA!! WSZYSTKIE MOJE DANE ZOSTAŁY ZASTRZEŻONE!OBY INNI NIE DALI SIE ZWIEŚĆ TAK JAK JA...
MAM TYLKO JEDNO JESZCZE PYTANIE...CZY NIE ZAMIEŚCIĆ OSTRZEŻENIA NA STRONIE DAM PRACE? BY INNYCH OSTRZEC?
POZDRAWIAM SERDECZNIE OSOBE KTÓRA MI UDZIELIŁA TU ODPOWIEDZI I POMOCY :)
PS.MAM NADZIEJE TYLKO ZE NIE ZDĄŻYLI NIC ZŁEGO ZROBIC... CI OSZUŚCI ...
iva3333

Postprzez iva3333 Pn, 22 wrz 2014, 10:21

PRZED CHWILĄ ZNIKNEŁO TO OGLOSZENIE NA KTORE WYSŁAŁAM CV... HMM... 1100 ODSŁON BYŁO...CIEKAWA JESTEM KTO JESZCZE DAŁ SIE NABRAC? :/
iva3333

Następna strona

Powrót do Z powiatu rybnickiego i regionu