Rankingi a Rybnik

Dział poświęcony życiu powiatu rybnickiego. Piszcie o ważnych sprawach okolicznych gmin i miast.

Moderator: Moderator

Re: Rankingi a Rybnik

Postprzez qwerty Pn, 26 gru 2011, 12:10

Teraz Fudali skupia sie na umieszczaniu Rybnika na czolowych lokatach w rankingach typu "miasto z najbardziej toksycznym powietrzem".
q.
qwerty

Postprzez orient Pn, 26 gru 2011, 12:46

@qwerty - Fudali czy głupi mieszkańcy którzy palą w piecach mułem, oponami, starą odzież, butelkami po napojach czy reklamówkami ze sklepów??? No chyba, że masz na myśli to, że władze za mało karają takich debili przez których cierpimy wszyscy.
orient

Postprzez obserwathor Pn, 26 gru 2011, 15:45

a nie uważasz,że karanie to nie jedyna metoda polityki ekologicznej (jak pokazuje życie ,mało skuteczna),życie pokazuje,że ludzie pójdą za ekologią,jeżeli będzie im się to opłacać i w tym kierunku powinna być skierowana polityka ekologiczna władz miasta (dopłaty do ekologicznych,a nie jedynie słusznych,sposobów ogrzewania,sensowny odbiór odpadów itp.),
skutki polityki,gdzie każdy chce zarobić na ekologii widzimy niestety na co dzień
obserwathor

Postprzez kamil-k Cz, 5 kwi 2012, 09:59

kamil-k

Postprzez Arteks Cz, 22 lis 2012, 18:10

mareqg napisał(a):Żory zajęły czołowe, drugie miejsce wśród miast na prawach powiatu w ogólnopolskim rankingu pisma samorządu terytorialnego „Wspólnota” oceniającym skuteczność pozyskiwania funduszy europejskich w przeliczeniu na jednego
mieszkańca.

Gratulujemy! Tylko warto pamiętać że ostatni numer Wspólnoty podaje zadłużenie najbardziej zadłużonych miejskich samorządów.
Czyli wynika z tego że albo Żory przeholowały w wydawaniu pieniędzy albo niespodziewanie siadły wpływy do budżetu miasta.

Żory wskoczyły już na drugie miejsce w Polsce z zadłużeniem w stosunku do budżetu wynoszącym aż 61%. Gorszy jest tylko Włocławek. Dług to nie jest coś złego ale jeśli miasto zadłuża się na rzeczy które nie przyniosą żadnego zysku, a nic nie wskazuje aby w Żorach nagle zaczęły rosnąć wpływy do budżetu to rzeczywiście należy się obawiać co się będzie u was wkrótce działo. Wydaje mi się że nie poradzicie sobie tym bardziej że wy dopiero wkraczacie w inwestycję związaną z kanalizacją.W zeszłym roku już brakło pieniędzy na wypłaty dla nauczycieli i na ZUS, urzędnicy mieli przesunięte pensje... I był to chyba jedyny taki przypadek w naszym regionie. Ale najśmieszniejsze jest to że Żory inwestują w dość dziwne i nieperspektywiczne rzeczy ;)
Arteks

Postprzez Afordancja So, 15 lut 2014, 21:39

pyska3 napisał(a):Dzięki za linka, dużo można się dowiedzieć!

Nie wyrobię, naprawdę myślisz, że taka prymitywna reklama działa? Czy może liczysz, że google lepiej zindeksuje bo więcej linków.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez truman20 N, 16 lut 2014, 14:56

pyska3 napisał(a):Nie wyrobię, naprawdę myślisz, że taka prymitywna reklama działa? Czy może liczysz, że google lepiej zindeksuje bo więcej linków.

Tak i ... tak. A student to kolejny taki "mądry inaczej". Właśnie przez takich jak wy dodatkowo oprócz tego, co napisałeś, reklama jest podbijana. Daremne wasze pisanie, bo ta osoba już tu nie zagląda w ogóle po napisaniu posta, ale wy dalej swoje dyrdymały piszecie. Przez was ja też teraz to podbiłem. Zwiększa się liczba wyświetleń i reklama działa lepiej niż przewidziano. Jeśli nic nie napiszecie, to temat szybko spadnie gdzieś daleko i po krzyku. Myślcie trochę, to nie boli!
truman20

Postprzez Afordancja N, 16 lut 2014, 22:05

truman20 napisał(a):Właśnie przez takich jak wy dodatkowo oprócz tego, co napisałeś, reklama jest podbijana.[...] Przez was ja też teraz to podbiłem. Zwiększa się liczba wyświetleń i reklama działa lepiej niż przewidziano. [...]Myślcie trochę, to nie boli!

Hm..poważnie przez nas musiałeś tu napisać?? :shock: Mi moje myślenie podpowiada, że znam co najmniej dwa sposoby, abyś mógł przekazać nam, tą treść bez podbijania, ale co ja tam mogę wiedzieć, widocznie naprawdę musiałeś i na pewno to przemyślałeś, skoro to nie boli ;)

Poważniej
Pierwsze zdanie jest akurat bardzo ciekawe, mówisz to bo wiesz jak działają mechanizmy Google czy domyślasz się? Zdradzisz który to mechanizm, spowoduje podbicie? Pytam poważnie.

Swoją drogą jeżeli nikt nie będzie, naprawdę nie będzie na to zwracał uwagi(bez przesady oczywiście), właściciele tego forum nigdy nie zareagują, a ja wierzę, że tak w końcu będzie.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Powrót do Z powiatu rybnickiego i regionu