Portal prezentujący wyniki rybnickich zawodników

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Portal prezentujący wyniki rybnickich zawodników

Postprzez tommi Pt, 13 lis 2015, 07:18

mam ciekawy pomysł, proszę jednak o konsultacje
Wpadłem na pomysł prezentujacy rybniczan osiągający wyniki w sporcie amatorskim, mozna by to przylepić do strony oficjalnej UM gdyby oczywiście sie UM zgodziło
Jest grono osób, które osiągnęły lub cyklicznie osiągają wyniki w sporcie np amatorskim lub w sporcie ale nie dotowanym przez miasto, a startując w poszczególnych konkurencjach remprezentują nierzadko miasto Rybnik
Jak wiadomo , nie łatwo uzyskać dofinansowanie na swoje trenowanie nie będąc żuzlowcem lub piłkarzem, siatkarzem, tylko te sporty liczą sie na szerszej arenie jezeli chodzi o dofinansowanie z UM.
Tymczasem w naszym mieście co chwile slychać o szermierzach, rajdowacach, żeglarzem, lekkoatletach zawodnikach szachowych, tancerzach i innych konkurencjach sportowych o których próżno szukać informacji na oficjalnych ostronach Rybnika, jesli się nie zagłębi w poszczególne kluby czy dyscypliny to nie ma szans o nich usłyszeć.

Mój pomysł to wystawienie portalu prezentującego zawodników, którzy osiągneli sukces na zawodach a reprezentowali miasto Rybnik,
Nie mam wiedzy jak to zrobić i jakimi środkami. Może jest szansa rzedstawić ten pomysł w UM ale trzeba wiedzieć o czym mówić a to mnei przerasta pod względem technicznym gdyż nie mam takiej wiedzy.

Proszę zatem o konsultacje czy jest potrzeba takiego produktu i czy jest jakaś szansa na zbudowanie tego czegoś, lub ew czy jest ktoś kto podejmie temat i zrealizuje?

całkiem być może że coś podobnego juz istenieje lecz ja tego nie znalażłem
tommi

Powrót do Sport