Futbol Amerykańśki Rybnik Thunders

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Futbol Amerykańśki Rybnik Thunders

Postprzez Grzegorz9 Pn, 27 sty 2014, 19:27

Witam wszystkich.
Mam 20 lat i jestem zawodnikiem Rybnik Thunders. Pisze ponieważ chcę zachęcić KAŻDEGO ( Licealista, Student, oraz os pracujące) by spróbować swoich sił na treingach. Chciałbym was troche poinformować jak to wygląda:
- Czemu Rybnik? Ponieważ mieszka tu około 140tyś ludzi i mamy nadzieję że znajdą się osoby które chcą chociasz spróbowac czegoś nowego.
- Gra owszem jest kontaktowa ale kontuzje wystepują podobnie jak u piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy.
- Klub zapewnia sprzęt drużynowy który zawsze jest na treningach.
- Składki, wiem to jest zawsze coś niemiłego no ale by funkcjonowac w dzisiejszym świecie trzeba płacić. Składka miesięczna wynosi 40zł ( ja jako uczeń płace tyle ile mi pozwalają moje fundusze, prezes otwarty na propozycje)
- Wspaniały klimat, zawodnicy są przyjaźni i otwarci na nowe kontakty:D
- Z transportem też różnie to bywa, zawodnicy przyjeżdzają z różnych stron ( Rcibórz, Wodzisław, Jastrzebie, Rybnik, od strony Żor i Gliwic) Więc transport zawsze się znajdzie
- Posiadamy bardzo doświadczonych trenerów ( nie będe ujawniał ich imion ale posiadamy polskiego oraz kanadyjskiego trenera ( z sporym doświadczeniem)
- W sezonie 2014 mamy mecze w Wrocławiu, Zielonej Górze i Opolu. Więc będzie wesoło.
- Jeżeli nie masz tych 18lat ( które jest wymagane by zagrać w sezonie 2014) możeszśmiało przychodzić na treningi i sie przygotoywac razem z seniorami.
Pytania niżej:D
Grzegorz9

Powrót do Sport