Stworzenie grupy tanecznej

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Stworzenie grupy tanecznej

Postprzez ookasskaoo Cz, 17 paź 2013, 16:30

Witam. Mam 22 lata,i trudno gdzieś w okolicy znaleźć grupe taneczną z dziewczynami w tym wieku. Kiedyś chodziłam na tańce,mielismy własną grupe (było to około 10 lat temu) ale niestety rozpadło się,czego bardzo żałuje.Żaluje również że nie poszukałam innej grupy w której mogłabym tańczyć ;) a tańczyć uwielbiam. Czy są może jakieś chętne dziewczyny,z chęcią i zapałem do tańca w wieku założmy od 20 lat, które bylyby chętne należeć do takiej grupy?Mam znajomą instruktorkę,uczącą tańca nowoczesnego itd ( właśnie tą która mnie kiedyś uczyła) która dalej działa,w różnych domach kultury itp. wiec mogłabym zapytać czy byłaby chętna poprowadzić jeszcze jedną grupe :).Fajnie by było, można stworzyć rzeczywiście fajną grupe ''dorosłych'' już dziewczyn, która będzie działać razem od początku, i żadna z nas nie będzie miała obaw czy nie jest ''do tyłu'' z umiejętnościami. Wiadomo, jeśli uda nam się cos stworzyć będą jakieś koszta,(wynajem sali lub coś) ale jeżeli któraś będzie chętna,i tak zmobilizowana jak ja teraz :D napewno nie będzie dla niej przeszkodzą te około 20 zł. ( tak placilam kiedyś ;P ). Niewiem czy w dobrym dziale zamieściłam temat,i czy na dobrym forum, ale tylko rybnik.com przyszedł mi do głowy :) czekam na odpowiedzi i chętne dziewczyny, później jeżeli będzie nas więcej, można pytać instuktorkę o możliwości :) pozdrowienia
ookasskaoo

Re: Stworzenie grupy tanecznej

Postprzez Alusia8989 Cz, 17 paź 2013, 20:22

Hej. Ja co prawda mam 24 lata ale razem z koleżanką byłybyśmy chętne na takie zajęcia :)) moge się popytać wsród znajomych bo wiem że znalazło by się pare chętnych... :)
Ile musimy osob nazbierać żeby ewentualnie coś takie zacząć? :) Pogadałabyś z tą znajoma instruktorką? I gdzie ? ;) My jesteśmy z Boguszowic ... :)
Alusia8989

Postprzez ookasskaoo Cz, 17 paź 2013, 20:34

super ze jednak jest jakiś odzew :) Pisałam do tej mojej instuktorki na nk ale nie odpisuje już pare dni,obawiam sie ze już tam nie 'przebywa', także pojade do ktoregos osrodka kultury gdzie ma zajęcia , lub załatwie numer,i wszystkiego sie dowiem. czy jest jakas wymagana ilość osób czy nie :)
ookasskaoo

Postprzez chomik_2004 Pt, 18 paź 2013, 09:22

hej, ja co prawda ma 27 lat ale też jestem chętna :) (jak nie jestem dla Was za stara hihi) :mrgreen:
chomik_2004

Postprzez Alusia8989 Pt, 18 paź 2013, 12:49

ookasskaoo to dowiedz się dokładnie jak by to miało się odbywać i daj nam znać wtedy możemy się nawet konkretnie spotkać i obgadać całą sytuacje :D

A chomik_2004 hmmm za stara :d chyba nie :P :) :)
Alusia8989

Postprzez ookasskaoo Pt, 18 paź 2013, 14:31

Oczywiście ze nie za stara!! właśnie fajnie, jeżeli wszystko by się udało była by niezła grupa,coś innego niż nastolatki ;)
ookasskaoo

Postprzez ookasskaoo Pt, 18 paź 2013, 16:48

Dziewczyny, domy kultury do których pisałam w tej sprawie i sama instruktorka nie odpisują mi, i niewiadomo kiedy to nastąpi,dlatego też w poniedziałek osobiście się wybiorę do jednego z domów kultury ,gdzie akurat będzie prowadzić zajęcia (sprawdziłam harmonogram) i z nią pogadam o ewentualnych szansach na ''naszą grupe'' :)
ookasskaoo

Postprzez Alusia8989 Pt, 18 paź 2013, 16:54

W takim razie czekamy na poniedziałek i wiadomości od Ciebie :))
Alusia8989

Postprzez ookasskaoo Pn, 21 paź 2013, 17:05

Dziewczyny sprawa wygląda tak.Przedstawiłam instruktorce mój plan hah :P sama stwierdziła ze to dość nietypowe,bo zwykle dziewczyny po maturze ( czyli około 19 lat) juz z tyym kończą i w ogóle. Ma również cały tydzień zapchany ze tak powiem,ale nie odmówiła tylko powiedziała ze musi się zastanowić,nad miejscem gdzie miałybyśmy się spotkać i takie tam.Pytała skad my jesteśmy,powiedziałam ze okolice rybnika Boguszowice i te moje okolice (pewnie chodzilo jej o to zeby zadna nie miała zbytniego problemu z dojazdem) takze ma się do mnie odezwać. Czyli jakby co,to wy jesteście dalej chętne?
ookasskaoo

Postprzez chomik_2004 Pn, 21 paź 2013, 18:12

Hej, dzięki że się tym zajęłaś. Ja jestem z Nowin, ale mogę dojechać autem. Tylko zastanawiam się czy będą mi pasowały ew. godziny zajęć bo mam prace na dwie zmiany, ale to już się okaże w praniu :?
chomik_2004

Postprzez ookasskaoo Wt, 22 paź 2013, 14:42

wszystkiego się dowiem jak się do mnie odezwie, czy byłaby w ogóle możliwość.tylko wiadomo jeżeli taka możliwość będzie,musi nas być jakas ilość. Jezli bylabys Ty,to jestem jeszcze ja i jedna moja kolezanka, no i Alusia8989 chyba tez cos mówiła o niej i koleżance i innych znajomych.
ookasskaoo

Postprzez Alusia8989 Śr, 23 paź 2013, 08:36

No u mnie ja plus mniej więcej 3 koleżanki tylko zalezy od ceny :) od godzin i od miejsca ;)
A kiedy ma do Ciebie oddzwonić?
Alusia8989

Postprzez ookasskaoo Śr, 23 paź 2013, 16:59

Niewiem. Nie powiedziała konkretnie. Jak to przemyśli to da znac, bo sama ma cały tydzień zapchany :) wydaje mi się ze zaniedługo się odezwie :)
ookasskaoo

Postprzez ilevenone Wt, 5 lis 2013, 21:28

Witam dziewczyny! Jeśli nie macie ograniczeń co do płci to również bylbym chętny, o ile cała sprawa nie stanęła w miejscu. Albowiem poszukuję miejsca do ćwiczeń ^^
ilevenone

Postprzez ookasskaoo Pt, 8 lis 2013, 15:08

Niestety póki co stoi bo instruktorka się jeszcze do mnie nie odezwała .
ookasskaoo

Następna strona

Powrót do Sport