Gdzie kupić buty do biegania

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Re: Gdzie kupić buty do biegania

Postprzez thomas_k7 Pt, 12 wrz 2014, 08:37

Arteks napisał(a): Ale żeby kupować odzież czy buty przez internet? Przecież to trzeba sobie dopasować. Buty butom nierówne. Czasami jedna para o takim samym numerze różni się od innej... Trzeba sprawdzić czy nie ma jakieś wady, jakiegoś przebarwienia, wyciągniętej nici itd.

Widzę, że nigdy nie zamawiałeś butów przez Internet. Ewentualnie jest to dla Ciebie zbyt trudny temat. Na przykładzie Asicsów - nigdy nie zdarzyło mi się, że jeden but był inny niż drugi, nigdy nie zdarzyło mi się przebarwienie, nigdy nie zdarzyła mi się "wyciągnięta nitka". Dodam tylko, że szanujące się sklepy internetowe oferują bezpłatny zwrot w przypadku wyboru błędnego rozmiaru. Korzystałem kilka razy kupując inne obuwie niż Asics. W przypadku defektu obuwia, konsumentowi przysługuje prawo do 10 dniowego zwrotu lub reklamacji (w przypadku wady) - wedle uznania kupującego.
Arteks napisał(a):No ale każdemu wolno tylko potem nie mówcie, że handel w centrum "niszczą markety". ;)

W centrum handel... Na Rynek chodzę bardzo rzadko. Wręcz w ogóle. Wiesz dlaczego? Ponieważ większość uliczek powinna zmienić nazwę na ULICĘ KREDYTOWĄ. A dlaczego? Nie muszę chyba tłumaczyć. Handel na Rynku prędzej czy później "umrze śmiercią naturalną".
thomas_k7

Poprzednia strona

Powrót do Sport