Gdzie kupić buty do biegania

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Gdzie kupić buty do biegania

Postprzez eryks Śr, 26 cze 2013, 17:20

Gdzie polecacie kupić w naszym mieście buty do biegania? I jeśli ktoś jest aktywnym biegaczem to niech podpowie jakie będą najlepsze w przedziale cenowym 200-250 zł. Na razie przeszukuję sklepy internetowe, znalazłem np. takie [wycięto spam]nike flex experience[/url] które obecnie na promocji mieszczą się w moim budżecie. Ale z chęcią posłuchałbym opinii doświadczonych biegaczy co warto kupić no i porównał też ceny w internecie z lokalnymi sklepami. Podpowiedzcie co kupić i gdzie warto się udać.
eryks

Re: Gdzie kupić buty do biegania

Postprzez f111 Cz, 27 cze 2013, 13:10

Nie wiem gdzie w Rybniku dostaniesz dobre buty,ale tu masz ciekawe wzory i ciekawe ceny . http://marionex.pl/pol_m_Buty_Buty-mesk ... a-567.html
f111

Postprzez karolinkaa Śr, 24 lip 2013, 10:10

Ja ostatnio kupiłam Buty WMNS NIKE FREE 5.0+ i muszę przyznać, że jestem na prawdę zadowolona. A co do zakupu butów, to nie trzeba przecież kupować ich w sklepie stacjonarnym ja swoje kupiłam w sklepie internetowym. Jeśli ktoś szuka [wycięto spam] butów do biegania[/url] to mogę polecić ten sklep. Mają wiele wzorów i przystępne ceny.
karolinkaa

Postprzez thomas_k7 Cz, 25 lip 2013, 07:19

Marna reklama.
Wybór obuwia do biegania nie jest takie proste jak się wydaje. Nie wystarczy pójść do sklepu i wybrać buty, przy których widnieje cena i opis - "do biegania". Wiele czynników składa się na dobór odpowiedniego obuwia do biegania. Zainteresowani, którzy znają temat doskonale wiedzą w jaki sposób dobiera się obuwie. Odpowiadający w temacie najwidoczniej nie mają zielonego pojęcia o bieganiu.
thomas_k7

Postprzez solny79 Cz, 25 lip 2013, 08:10

Witam.

Ja od ponad roku używam tych http://oryginalnebuty.pl/nike-dual-fusion-st-2, http://www.run4fun.pl/nike-dual-fusion-p-2259.html i jestem bardzo zadowolony. Proponuje przymierzyć w plazie a okazji cenowych szukać w internecie. :)
solny79

Postprzez karolinkaa Cz, 25 lip 2013, 10:02

@thomas_k7 czemu myślisz, że reklamuję ten sklep? Jeśli przeszkadza Ci, że umieściłam link to zawsze mogę go usunąć. A co do doboru butów, to fakt nie jestem profesjonalistką, która zajmuje się bieganiem 7 dni w tygodniu. Jeśli chodzi o mnie to buty, które kupiłam są dla mnie ok.
karolinkaa

Postprzez Arteks Cz, 25 lip 2013, 21:40

solny79 napisał(a):Ja od ponad roku używam tych http://oryginalnebuty.pl/nike-dual-fusion-st-2, http://www.run4fun.pl/nike-dual-fusion-p-2259.html i jestem bardzo zadowolony. Proponuje przymierzyć w plazie a okazji cenowych szukać w internecie. :)

Kupowanie butów przez internet to trochę przesada. Nawet w sklepie trzeba pasować prawy i lewy oraz dobierać sobie różne numery bo czasem para parze nie jest równa. Różne rzeczy kupuję przez internet ale butów nie kupię nigdy.
Arteks

Postprzez Ewa79 Pt, 26 lip 2013, 18:47

Zgodzę się z Arteksem - butów nie kupuję przez internet (jasne, można oddać, wymienić, ale po co się w to bawić).
Nie biegam dużo, ale z moich przygód i z siłownią i z bieganiem wiem, że buty na salę a buty do biegania to zupełnie dwie różne sprawy. Bieganie w tych pierwszych to jakiś koszmar- sauna - są dużo bardziej zabudowane (i wyższe, i jakby twardsze), biegowe z kolei są lżejsze, mają dużo wywietrzników, stopa się tak nie spoci jak w "salowych".

Warto buty spokojnie dopasować, przymierzać aż do skutku czyli znalezienia najwygodniejszych dla naszej stopy.
"Salowe" spasowały mi jakieś z Reeboka, biegowe mam Adidasy.
Ewa79

Postprzez solny79 Pt, 26 lip 2013, 20:43

Kupowanie butów przez internet to trochę przesada.

To, że ty butów NIE KUPOWAŁEŚ i nie kupisz w internecie to twoja sprawa. Ja nie mam z tym problemu. Eryks napisał
NA RAZIE przeszukuję sklepy internetowe, znalazłem np. takie nike flex experience
oraz
co warto kupić no i porównał też ceny w internecie z lokalnymi sklepami

więc, zgodnie z prośbą odpowiedziałem, jakie buty (tego rodzaju) są dobre, wygodne i godne polecenia, sugerując przymiarkę w plazie (tam akurat te buty kupiłem). Stronki internetowe podałem dwie, żeby nie zostac posądzonym o "marną reklamę" - vide komentarz Thomas_k7.

Ewa79 napisała:
Nie biegam dużo, ale z moich przygód i z siłownią i z bieganiem wiem, że buty na salę a buty do biegania to zupełnie dwie różne sprawy.

Buty, które polecam to buty do biegania.

Do Arteks, thomas_k7 i Ewa79: Eryks poprosił o radę, proponuję skupić się na temacie i pisać jakie buty polecacie, a nie wyskakiwac na innych.
solny79

Postprzez hanka_m Pt, 16 sie 2013, 11:52

Znam jeden dobry[spam]sklep sportowy ( Poznań )[spam] gdzie można kupić w przystępnych cenach naprawdę dobre buty. Szczególnie polecam [spam]buty mizuno[/url] - są stworzone specjalnie do biegania, zapewniają dobry przepływ powietrza i inne takie (szczegóły są opisane pod linkiem)
hanka_m

Postprzez Mich22 N, 25 sie 2013, 16:14

Ja mam Nike do biegania.W prawie każdym sportowym można kupić.
Mich22

Postprzez dzialka1 Pn, 7 paź 2013, 15:48

ja może nie do końca w temacie, bo bardziej interesują mnie buty ale do ćwiczeń na sali a dokładnie do aerobiku, bo od zwykłych butów sportowych bolą mnie po treningu kolana :/ ktoś doradzi jakich szukać i gdzie, tylko w realu bo zakupy internetowe to coś nie dla mnie
dzialka1

Postprzez rybaks Wt, 29 paź 2013, 09:42

Fajne buciki mają np. tutaj - [spam]
Pisaliście o zalando - znany sprzedawca, ale czy przez to ceny nie mają wysokie?
Na Mergu momentami trafiam takie promocje, że sam jestem w szoku ;-)
rybaks

Postprzez thomas_k7 Wt, 29 paź 2013, 09:46

Trafiaj sobie na co chcesz - na promocje, na rabaty. Podrzucasz link do jakiegoś sklepu. OK - wchodzę w dział "sportowe".
http://www.merg.pl/pol_m_Buty-Meskie_Sp ... i-210.html
I co? Wskaż mi, w których butach pobiegasz. W zwykłych tenisówkach? W butach typu "skate"?? Chyba dobie żartujesz.

Marna reklama. Obuwie do biegania to nie taka prosta rzecz. Kto biega ten wie ile czasu musi poświęcić biegacz na dobór prawidłowego obuwia.
thomas_k7

Następna strona

Powrót do Sport