Siłownie zewnętrzne

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Re: Siłownie zewnętrzne

Postprzez mironisko Wt, 21 maja 2013, 12:55

Witam,
Przepraszam za odrobine autoreklamy. Ale zapraszam na moją strone intrenetową prowadzę firmę która dostarcza urządzenia dla siłownie zewnętrznych na terenie całego kraju.
http://www.fit43.pl
Na mojej stronie można zapoznać sie z róznymi typami urządzeń, które montowane są na tego typu obiektach jak również w galeri można zobaczyć jak wyglądają wykonane gotowe instalacje.
Pozdrawiam,
mironisko

Postprzez miro81 Wt, 21 maja 2013, 14:04

O nie. Znowu firma która ma "misję".
Ludzie, misję to może mieć żołnierz, ksiądz albo nauczyciel.
Ale nie firma. Firma ma jedną misję - rozwijać się (w szerokim znaczeniu).
Po za tym, mało poważnie jest zamieszczać na forum reklamę z użytkownika którego nazwa nijak nie przypomina
nazwy firmy, właściciela, działalności. A jeśli mam się czepiać - nazwa strony jedno, a firmy drugie.
W pierwszej chwili myślałem, że pomyliłem adresy.
miro81

Postprzez mironisko Śr, 22 maja 2013, 07:14

Przepraszam Ciebie, że czujesz się tak z niesmaczony.

Tak nasza firma ma misje. Czy Panu się to podoba czy nie.
Oczywiscie że chcemy z tego żyć bo w sklepach tez musimy płacic za produkty.

Nasza misja polega na tym że robimy to co kochamy. Kochamy ruch, sport, bieganie. Zapraszam na biegi które sponsorujemy i w których bierzmy aktywny udział.
Z tych powodów zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją: siłowni zewnętrznych a nie handlujemy węglem.

Mój nik odzwierciedla moje imię nie znawe firmy :-).

Pozdrawiam,
mironisko

Postprzez faster N, 2 cze 2013, 15:55

Wszystkie firmy mają misje - jest nią zarabianie pieniędzy.
faster

Postprzez robert_seweryn Pn, 21 paź 2013, 09:21

Ktoś mi ostatnio mówił że firma http://kronesport.com będzie u nas wykonywać siłownie czy to prawda? Podobno nie są długo na rynku przez co maja dobre ceny.
robert_seweryn

Postprzez obserwathor Pn, 21 paź 2013, 16:13

a nie mówił,że spamerzy są niemile widziani,mają wysokie ceny i BEZNADZIEJNĄ spamiarską reklamę
obserwathor

Postprzez adamb Cz, 27 lut 2014, 23:43

adamb

Postprzez Afordancja Pt, 28 lut 2014, 07:59

student napisał(a):[..] W najbliższym czasie planuje usunięcia mojego jakże zacnego i wartościowego dla tego forum konta - tylko wie ktoś jak tego można dokonać? Widzę, że rodzi się nowa krew w postaci MINISTRANTA to śmiało mogę odejść na emeryturę forumową. Czekają mnie jeszcze oficjalne przeprosiny pewnej osoby i kończę burzliwą karierę! :cry:

Chyba tylko moderator czy tam administrator może usunąć konto.
Kogo będziesz oficjalnie przepraszał? ;)
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez piotrekdec So, 1 mar 2014, 10:00

wracając do meritum: prawie w sercu miasta, na obszarze kampusu obok sceny mamy siłownię,
a największa mi znana znajduje się w kamieniu przy basenie

oczywiście mam na myśli te z nowoczesnymi żółtymi (najczęściej) urządzeniami
Ostatnio edytowano So, 1 mar 2014, 12:52 przez piotrekdec, łącznie edytowano 1 raz
piotrekdec

Postprzez marys76 So, 1 mar 2014, 11:31

Czyżby faktycznie ktoś podał STUDENTA do prokuratory z art.212kk??? Przeczytałem twoje przeprosiny na rybnik.com. Chwała ci za pokorę, której tylu ludziom w Polsce brakuje. Przypuszczam, że przeprosiny to twoja samoinicjatywa lub efekt tzw. dogadania się z Tadeuszem bo na wyrok sądowymi nie liczę. Zadałem sobie trud i przeczytałem wszystkie posty Studenta na forum oraz pod artykułami na stronie głównej - jeżeli ktoś zauważa w tych wpisach znamiona przestępstwa to jestem bardzo zdziwiony bo ja takowych znamion nie zauważam. Sądy w Polsce zajmują się błahymi sprawami, ale jakby faktycznie przyjęli takie zgłoszenie z art.212kk to woła to już o pomstę do nieba! Zauważam również, że ten Tadeusz lubi podpuszczać swoimi wpisami i czyhać na kogoś kto mu wygarnie trochę ostrzej na forum co myśli o jego działaniach - Studentowi wychodzi to doskonale z charakterystyczną dla niego pikanterią. Sam się zastanawiam co musiałby ktoś na mnie napisać abym zdecydował się oddać sprawę o zniesławienie?! Wydaje mi się, że potrafię wiele "błota" przyjąć na swoją osobę. Ale nasze społeczeństwo jest słabe i delikatne w tym zakresie.
ps. Sprawę taką nie zgłasza się do prokuratury tylko do sądu więc nie wierz komuś, jak napisze ci informację o zgłoszeniu przestępstwa do prokuratury gdyż ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Pozdrawiam wszystkich i z pewną dozą nieśmiałości śmiem stwierdzić, że będzie mi brakowało na forum wpisów Studenta (jeżeli faktycznie planuje zlikwidować swoje konto).
marys76

Postprzez piotrekdec So, 1 mar 2014, 12:28

gdzie owe przeprosiny można przeczytać?

Studentowi wychodzi to doskonale z charakterystyczną dla niego pikanterią

to taki sobotni żart tak? wali mi tu akurat spór dybała - student, ale chyba trzeba być niespełna rozumu,
żeby posty tego drugiego bagatelizować, nazywając je wpisami z charakterystyczną pikanterią;
powiem wprost: koleś robi syf, obraża ludzi, pisze o rzyganiu,
sraniu, hemoroidach (i to bynajmniej nie w wątku dotyczącym medycyny itp.) wykorzystując iluzoryczną anonimowość;
nie zna kwestii "merytoryczna wypowiedź", ja mam tego gościa dość; niejeden już mu pisał, że robi za forumowego błazna,
ale niektórzy sobie tego nie życzą (swoją drogą dziwię się że redakcja portalu na to pozwala, w końcu forum to jedna z ich wizytówek); dybała np. nie miał ochoty na podskakiwanie tego chłopka i zareagował jak zareagował;
pokazało to jaki cienias z tego studenta i jak szybko spuścił z tonu
piotrekdec

Postprzez Afordancja So, 1 mar 2014, 17:39

piotrekdec napisał(a):gdzie owe przeprosiny można przeczytać?

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,um- ... 23043.html

w którymś z postów.

Tak to się musiało kiedyś skończyć.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez piotrekdec So, 1 mar 2014, 18:36

dzięki,
hemoroidalny ; ) chłopiec się doigrał,
powtórzę tylko, że wręcz śmieszy mnie to jak szybko się potulny zrobił
piotrekdec

Postprzez unlimited So, 1 mar 2014, 18:42

Kolego piotrekdec - napisałbym kogo cienias robił, ale obawiam się, że też miałbym problemy prawne.. Jeżeli student się zapędził w swoich komentarzach i używał słów wulgarnych lub obelżywych, to trudno, tego nie odkręci. Natomiast jestem ciekaw które konkretnie posty aż tak zdenerwowały TeDe, że postanowił zareagować w inny sposób niż poprzez umieszczenie komentarza na forum. Student akurat o nim źle nie pisał - z tego co sobie przypominam.
unlimited

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport