Szalony, sportowy prezent?

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Szalony, sportowy prezent?

Postprzez tomachel Śr, 29 sty 2020, 10:25

Co myślicie o prezencie w postaci takiej jazdy samochodem wyścigowym dla 35 latka? Myślicie, ze ucieszy się z takiego kreatywnego upominku? Kocha sport i motoryzację, ale z tego co wiem, to samochodami nigdy się ie ścigał.
tomachel

Re: Szalony, sportowy prezent?

Postprzez rsito91 Cz, 30 sty 2020, 14:07

na 100% będzie zadowolony, sam dostałem od żony taki prezent :) to było coś pięknego
rsito91

Postprzez AllenTyson Śr, 17 cze 2020, 12:07

Moim zdaniem najlepszym prezentem są buty do biegania. Wiadomo, że bieganie to sport tani i bardzo dobry!

Postprzez JohnPhilby Pt, 19 cze 2020, 15:18

Moim zdaniem najlepiej kupić worek bokserski. To jest po prostu świetna sprawa. Pozwala na bardzo dobre odstresowanie.

Postprzez helena23 Śr, 30 wrz 2020, 09:18

Jeżeli obdarowujecie fana sportów motoryzacyjnych, biorącego udział w wyścigach samochodowych czy rajdach, świetnym prezentem będzie kask. Znajdziecie go np. na https://inter-rally.pl/pol_m_Kaski-i-interkomy_Kaski-zamkniete-3146.html . Posiadają w ofercie solidnie wykonany sprzęt, znanych marek. Ceny są przystępne i zawsze możecie liczyć na fachową poradę.
helena23

Postprzez TechnicznyTomek Cz, 1 paź 2020, 12:36

Dla fanów piłki nożnej przed telewizorem polecam z browaru zestawy prezentowe dla kibica! Jakby ktoś nie wiedział, pod jakim hasłem szukać takie zestawy, to wystarczy wpisać: piwny sklep, wtedy istnieje duża szansa, że trafimy do miejsca, w którym przygotowane są ciekawe propozycje upominków ;)! Dla przykładu polecam Browar PROST! Mają unikalne akcesoria, dobrej jakości szkła do piwa oraz świetnie zestawy prezentowe!!!! Do wyboru do koloru! Dwudziestopak albo sześciopak piw kraftowych? Zestaw piw z kuflem? A może vouchery do wykorzystania w restauracji? Nie ma żadnego problemu, ponieważ to wszystko w jednym miejscu :)!
TechnicznyTomek

Postprzez SubZero77 Pn, 5 paź 2020, 08:16

Najlepiej kupić po prostu worek bokserski. To jest prezent, który pozwoli zawsze fajnie się wyżyć!

Postprzez martamarta88 Wt, 20 paź 2020, 11:43

My znajomemu planujemy kupić na urodziny głośnik bluetooth. Widziałam takie głośniki całkiem niedrogo tutaj: https://www.emanta.pl/glosniki-bluetoot ... h-czerwony . Myślę, że spodoba mu się taki podarunek.
martamarta88

Powrót do Sport