co robić w przypadku kontuzji?

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

co robić w przypadku kontuzji?

Postprzez marekm2 Śr, 5 cze 2019, 11:00

sport to zdrowie, ale w razie kontuzji musicie uważać! najlepszym sposobem są zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed, gwarantują szybszą regenerację po obciążającym treningu i pozwalają szybciej wrócić do gry po kontuzji :d jak dla mnie to najlepsza rehabilitacja
marekm2

Re: co robić w przypadku kontuzji?

Postprzez pep27 Wt, 18 cze 2019, 06:18

No nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie. Ze swojej strony polecam

Po pierwsze wizytę u lekarza ortopedy oraz prześwietlenie skontuzjowanej kończyny
jak również wizytę u fizjoterapeuty.....

http://rehabilitacjakrakow.com.pl/dziec ... terapeuty/

Niech specjalista oceni co powinno się robić aby poprawić stan zdrowia.
pep27

Postprzez dr Becker N, 23 cze 2019, 06:42

marekm2 napisał(a):sport to zdrowie, ale w razie kontuzji musicie uważać! najlepszym sposobem są zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed, gwarantują szybszą regenerację po obciążającym treningu i pozwalają szybciej wrócić do gry po kontuzji :d jak dla mnie to najlepsza rehabilitacja

Jeśli ktoś ma takie pomysły w przypadku kontuzji, to niech szybko wali głową w mur tak długo aż gówno mu odklei się od mózgu i spłynie na swoje miejsce.
W przypadku poważnych urazów i kontuzji zawsze najpierw jest lekarz.
dr Becker

Postprzez michal2468 So, 17 sie 2019, 10:00

Czy wykonywaliście kiedykolwiek badania spirometrii ? Są to badania , które maja na celu sprawdzenie objętości oraz sprawności płuc. Ze swojej strony moge Wam polecic spirometria łódź. Jest to centrum medyczne prowadzone przez dr n. med. Roberta Pietruszyńskiego .
michal2468

Postprzez jjusti18 Pn, 28 paź 2019, 17:58

Wszystko zależy od stadium kontuzji, ale myślę że potrzebna będzie odpowiednia rehabilitacja. Jeżeli okaże się nawet, że będziesz potrzebować specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny to możesz sprawdzić sobie oferty https://www.x-reh.pl . Tam można znaleźć tego typu sprzęty w wysokiej jakości. Dlatego warto się zapoznać z ich ofertą dokładniej.
jjusti18

Powrót do Sport