Wasze hobby

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Wasze hobby

Postprzez Mel1 Wt, 22 wrz 2020, 12:36

Lubicie podróżować? Ja mogłabym każdego dnia tylko wymyślać plany na wycieczki w nowe, nieznane miejsca, to mnie mega relaksuje.
Mel1

Postprzez TechnicznyTomek Śr, 30 wrz 2020, 10:20

Ja uwielbiam w wolnej chwili degustować nowe style piw rzemieślniczych! Każdy browar, nawet jak ten sam styl warzy, to wyróżnia się praktycznie pod każdym względem! :) Jeszcze w tym roku mam zamiar przejść kurs sensoryczny, który pozwoli mi prawidłowo oceniać złote trunki w Rybniku! Co prawda sam kurs odbywa się we Wrocławiu w Browarze PROST bo u nas nie ma, ale to nic nie zmienia! :D
TechnicznyTomek

Postprzez Anita777Rr Śr, 30 wrz 2020, 10:43

szydełkowanie, w każdej wolnej chwili, których niestety nie za wiele gdy pracuje się zawodowo i zajmuje domem i dziećmi
Anita777Rr

Postprzez martamarta88 Śr, 7 paź 2020, 12:27

Ja bardzo lubię się odstresować po pracy. Bardzo często siadam w moim salonie i układam Kostkę Rubika. Jeśli jeszcze nie potraficie układać takiej kostki to zajrzyjcie na stronę https://www.kostkirubika.pl/pl/i/Jak-ul ... ika-3x3/16 . Znajdziecie tam wszystkie informacje na ten temat.
martamarta88

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas