Wasze hobby

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Wasze hobby

Postprzez rolwoj Pt, 11 sty 2019, 13:41

Cześć, jestem ciekaw jakie macie hobby, czy większość ma podobne zainteresowania czy może właśnie jest na odwrót - każdy ma jakieś nietypowe hobby. W sumie fajnie jakby temat się rozwinął.
Ja z zawodu jestem elektrykiem, jednak od dawna lubię wszystkie tematy, które są związane z hydrauliką i staram się zbierać takie ciekawostki jak tu. Ogólnie bardzo lubię czytać, przede wszystkim dramaty. W ostatnim czasie nawet gotowanie mnie zainteresowało, w szczególności smaki, przyprawy, kuchnie egzotyczne. Uważam, że dobrze jest próbować nowych rzeczy, nie bać się!
rolwoj

Re: Wasze hobby

Postprzez nieslodze So, 12 sty 2019, 14:57

Ja tam odpoczywam przy rybach ale w sezonie od wiosny do późnej jesieni, w zimie odpoczywam :) Przy wędkowaniu człowiek ma duży kontakt z naturą przysłuchuje się przyrodzie, z dala od zgiełku miasta, można się rzeczywiście relaksować i ładować akumulatory do dalszej pracy.
nieslodze

Re: Wasze hobby

Postprzez dawny_mieszkaniec Cz, 17 sty 2019, 12:03

ja jestem zafascynowany modelarstwem i to nad nim spedzam najwiecej wolnego czasu
dawny_mieszkaniec

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas