KLUB pasma 11metrów

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

KLUB pasma 11metrów

Postprzez Roman75 So, 20 wrz 2014, 18:46

W odróżnieniu od krótkofalarstwa, użytkownikiem CB radia może być każdy, bez konieczności posiadania licencji krótkofalarskiej (nadawczej).
KLUB SIERRA JULIET INTERNATIONAL DX - GROUP OF POLAND to grupa o międzynarodowym zasięgu założona 15 stycznia 1994r. w celu nawiązania i szerzenia międzynarodowej przyjaźni na całym świecie bez względu na religię,kolor skóry, język czy przekonania polityczne. Domeną naszą jest kultura zachowania się na paśmie 11metrów a szczególnie na kanale 19-tym...
Kanał wywoławczy tzw.MONITOR SJ to 26.325 USB a na podstawowej 40-tce,to 27.250 AM (23 kanał) służy do łączności między wszystkimi przyjaciółmi radia CB, którzy pragną nawiązywać nowe kontakty z członkami własnego klubu i innych klubów DX-owych w naszym kraju i na całym świecie. Musisz również pamiętać, że akceptujemy tylko tych operatorów, którzy myślą poważnie o pracy w eterze pod znakiem SJ.
Szczegóły na stronie Klubu..http://www.sierra-juliet.pl
Zapraszamy
Roman75
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt, 6 gru 2011, 22:53

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość