Dobre jedzonko

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Dobre jedzonko

Postprzez shonya Wt, 13 lis 2012, 16:23

widze, ze Afordancja mnie uprzedzil - co wiesz, czego my nie wiemy? ;)
shonya

Postprzez kerim85 Wt, 13 lis 2012, 16:27

to jest ten sam lokal. A odradzam z praktyki i dlatego, że co nieco wiem. Jedzenie wątpliwej jakości. A dania specjalne za 5zł to mieszanka tego, co nie sprzedało się dnia poprzedniego. Raz zamówiłem obiad i wywaliłem do kosza, bo mięso było tak stare, że nie dało się tego zjeść... Niby fajny pomysł mieli i na początku wszystko było fajnie ale wiadomo, zyski ważniejsze więc minimalizuje się koszta jak się da. A to odbija się na jakości chcąc nie chcąc.
kerim85

Postprzez Roman75 Wt, 13 lis 2012, 22:56

Kermin...... czy kopiuj wklej czy napisane własnym zdanie....nie istotne ,ale istotne jest to jak Ty mieszasz ....i odchodzisz od tematu bo nawet nie masz pojęcia o czym piszę...a o 5zł czy 10zł....nawet nie miałem namyśli chociaż byłem tam i zawsze tam jestem jak jestem w mieście..i powiem Ci jedno ..że mają bardzo dobre surówki! o czym Ty własnie nie wiesz .....i nie masz zielonego pojęcia...
Roman75

Postprzez kerim85 Wt, 13 lis 2012, 23:43

Widzę, że samodzielne pisanie postów sprawia Ci ogromną trudność.

To jest temat o tym gdzie można coś dobrego zjeść a nie o chemii w jedzeniu i raportach WHO. Chcesz wypisywać takie pierdoły to stwórz o tym osobny temat i nie rób syfu.

A jeśli smakują Ci surówki to na zdrowie! Stołować Ci się tam nie zabraniam.

P.S nie potrafisz nawet przepisać bez błędu pięcioliterowego nicku...
kerim85

Postprzez Roman75 Wt, 13 lis 2012, 23:54

och bardzo Cię przepraszam PANIE kerim85 bo nawet nie masz odwagi normalnie się przedstawiać tylko za jakimś nikiem....
Masz problemy ze swoim ego? Potrzebujesz się dowartościować? Nie przenoś tego na forum, nie wszyscy muszą wiedzieć o Twoim problemie, zgłoś się do specjalisty , jeżeli koniecznie szybko potrzebujesz doraźnej pomocy, wal na PW, może coś poradzimy :-) Pozdrawiam
Roman75

Postprzez Roman75 Wt, 13 lis 2012, 23:57

a jeżeli chodzi Wam o sklepy kture kermin85 wymienił a sam nie wie co to ,to podpowiem wam że tak za 5zł i za 10 to ten sam sklep tzw za "piątkę" jest on idąc od świateł na dół w stronę rynku po lewej stronie w pasażu
Roman75

Postprzez shonya Śr, 14 lis 2012, 07:56

Roman75, przecież kerim85 napisał, że chodzi o "Cafe Piątka", nie staraj się na siłę udowodnić, że się myli, bo się niepotrzebnie ośmieszasz ;)

Wracając do tematu: Kerim85, takie "rewelacje" tylko w daniach specjalnych za 5zł, czy w tych "standardowych" za 10zł też coś nie tegez?
shonya

Postprzez kerim85 Śr, 14 lis 2012, 08:37

i specjalne i te za 10.
kerim85

Postprzez dzialka1 Śr, 14 lis 2012, 17:09

a przecież Herbalife i ich cudowne koktajle i inne cud miód produkty to sama chemia!!!! to przecież nie jest normalne jedzenie, więc takie argumenty przytaczane przez Romana o zdrowiu do mnie nie trafiają. Powiem jedno- nie jeść śmieciowego jedzenia, gotować samemu w domu- przynajmniej wiemy co dajemy do garnka :) i trochę ruchu to recepta na zdrowie. Sama kiedyś miałam problemy zdrowotne, teraz gotuję dużo warzyw na obiad jakaś porcja mięska do tego, lekkie sniadanie, czasem coś słodkiego do kawy na poprawę humoru :) i domowa kolacja. Staram się unikać jedzenia z proszku i z puszek. Wiem że to czasochłonne i czasem same produkty są hodowane na chemii ale i tak to lepsza opcja niż stołowanie sie na mieście. Pozdrawiam wszystkich.
dzialka1

Postprzez tadek75 Śr, 14 lis 2012, 22:06

A czy jest gdzieś w okolicach jakaś knajpa z owocami morza? Bo niedawno się wprowadziłem i jeszcze nic nie wiem. ;)
tadek75

Postprzez dav525 Wt, 19 mar 2013, 10:38

Taaka Ryba w Suminie ma kilka fajnych dań z owoców morza. Najlepiej mi smakuje sałatka śródziemnomorska pycha.
dav525

Postprzez dr Becker N, 26 maja 2013, 15:16

student napisał(a):UUUUUUUUUUU to cię poniosło! W "Taaaka ryba" jest fatal żarcie!

Poniekąd muszę się zgodzić, właśnie stamtąd wracam i jestem w najwyższym stopniu wqrwiony. Na zamówienie czekaliśmy ponad godzinę bez słowa uprzedzenia że tyle to może trwać, a danie były co najwyżej średniej jakości, sezonowa smażalnia w Szklarskiej Porębie lepiej przyrządziła zamówioną przeze mnie rybę niż ta nadęta restauracja.
Porcyjka raczej niewielka a rachunek bardzo wysoki.
Szczerze odradzam - spore pieniądze wyrzucone w błoto.
Ostatnio edytowano Cz, 13 cze 2013, 06:11 przez dr Becker, łącznie edytowano 1 raz
dr Becker

Postprzez blink Pn, 10 cze 2013, 12:35

A co powiecie o Marynie? Jak tam to wygląda cenowo, smakowo?
blink

Postprzez adamb Pn, 10 cze 2013, 19:39

Niektóre potrawy cenowo nie wyglądają zachęcająco (np. pstrąg na parze), ale smakowo potrawy są ok.
Jakiś czas temu organizowałem tam komunię i nikt nie narzekał, a jedzenie było z karty.
Najtaniej może nie było, ale ja nie wierzę w hasła typu: "tanio i dobrze" :mrgreen: dla mnie jedno wyklucza drugie... no i nie zostałem oszukany po zakończeniu tj. to za co zapłaciłem, a nie zostało skonsumowane w trakcie imprezy zostało zostało ładnie spakowane i wydane czego często nie można powiedzieć o innych tego typu lokalach.
adamb

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas